29 Aralık Günlük Burç Yorumları

29 Aralık 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 29 Aralık günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 29 Aralık günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 29 Aralık burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 29 Aralık günü neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizlerAslan, Başak, Akrep, Yay, Oğlak, KovaBalık burçları gününüz nasıl geçecek? Nelere dikkat etmemiz gerekecek? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız…

Koç

Gün başlangıcında ilahi adalet durumları yaşayabilirsiniz. Yarattığınız karmanın yansımalarını hayatınızda görebilirsiniz. Aşk ilişkilerinde duygularınızı doğru çözümlemeli, takıntı veya zaaflarınızı görmeye ve bu doğrultuda hareket etmemeye çalışmalısınız. Riskli yatırım ve alım satımlardan kaçınarak, maddi güvenliğinizi korumaya ve bolluk bilincini çalıştırmaya gayret edin. Bugün biten ilişkiler kalıcı bir şekilde bitebilir.

Boğa

Bugün doğru yerde hayır demeniz çok önemli olacak. Karmaşık ve etik dışı ilişkilerden kaçınmaya özen gösterin. Bazı ilişkilerde takıntı, kıskançlık, elde etme hırsı ve isteği ortaya çıkabilir. Tutkular ve arzular yükselirken, bedensel paylaşımlar ilişkilerde belirleyici olabilir. Ortaklı iş yapanlar için yeni düzenlemeler gündeme gelebilir. Çalışanlarınızın görevlerinde veya personellerde değişiklik yapabilirsiniz.

İkizler

Bugün doğru adımlar ve doğru riskler size yüklü kazançlar getirebilirken akılsız riskler para kayıplarına neden olabilir. Teknolojik alet ve araç alımları, kredilerden olumlu yanıtlar gündeminize girebilir. Yaşama dair isteklerinizin peşinden gitme, kendinize ve yeteneklerinize güvenme zamanındasınız. Özel hayatınızda duygularınızı ve hislerinizi doğru anlamaya, doğru okumaya gayret etmelisiniz. Yeni kişilerle tanışabilirsiniz.

Yengeç

Bugün partnerinizin iş ve kariyer hayatında köklü bir değişim meydana gelebilir. İlişkilerde kalıcı pozisyonunuzu korumanız, eşitlik ve denge arayışında olmanız önemli olacaktır. Evinizdeki kırık eşyalardan, eski anılardan ve kullanmadıklarınızdan kurtulma zamanı. Gökyüzü bugün sizlere yeninin gelebilmesi için eskinin bitmesi, son bulması gerek diyor. Değişim ve dönüşümden korkmamalı, cesaretinizi korumalısınız.

Aslan

Bugün finansal alanda güçlenmek isteyecek, ilişkilerden ve insanlardan bu alanda destek ve fayda göreceksiniz. Kafanıza koyduğunuzu yapacağınız, daha ısrarcı ve inatçı olacağınız, mücadeleden kaçınmayacağınız bir gündesiniz. Bu ise iş ve eğitim gibi efor sarf etmenin kazandıracağı alanlarda başarı getirirken ilişkilerde sizi uyarıyor. Takıntılı duygu ve düşünceler, kendi duygu ve düşüncelerinize fazlaca odaklanmak uzlaşma ve anlaşma zorluklarına neden olabilir.

Başak

Bugün uzundur içinizde tuttuklarınızı aniden dışa vurabilir, hakkınızı savunma peşinde olabilir fakat yükselen gerginliğiniz nedeniyle bazı anlarda kendinizi haklıyken haksız pozisyona düşürebilirsiniz. Bu yüzden günün özellikle ilk yarısı boyunca kontrollü davranmaya gayret etmeli, öfke kontrolü üzerine yoğunlaşmalısınız. Evinizdeki fazlalıklardan, gereksiz eşyalardan, negatif enerji yayan hatıralardan kurtulma zamanı.

Terazi

Bugün çalışma ortamınıza yeni insanlar dahil olabilir, iş bağlantılı yeni tanışmalar yaşayabilirsiniz. Anlık duygu ve düşüncelerle, daha hızlı harekete geçip daha hızlı karar alacağınız bugün, aşırı duygusallıktan uzak durmaya çalışmalısınız. Pişman olacağınız sözler sarf etmekten, düşünmeden konuşmaktan kaçının. Acelecilik ufak kazalara sebebiyet verebilir. Finansal konularda ise zor bir durumun altından kalkabilir, bir zoru başarabilirsiniz.

Akrep

Bugün taşınma, düzen değişikliği, ev arkadaşları ve aile ile ilişkilerde fikir ayrılıkları ve zıtlaşmalar gündeme gelebilir. Gün boyunca bireyselliğinizi korumanız, özgür iradenizi çalıştırmanız, pasif enerjilerden çıkmanız önemli olacak. Zira günün şans ve fırsatları özgüven, cesaret ve pozitif enerjiden geliyor olacak. Kendinize güvenmek ikili ilişkilerinizde ve aşk ilişkilerinizde sizi daha çekici ve beğenilir kılabilir.

Yay

Bugün iş ve eğitim bağlantılı seyahatler, taşınma ve tayin konuları gündeme gelebilir. Yakın çevrenizdeki insanların köklü bir şekilde, uzun vadeli olarak değişmeye başladığı zamanlardasınız. Yakın dostlarınız, hayatınızın içindeki insanlar değişmeye başlayabilir. Kendi kararlarınıza ve kendi planlarınıza göre hareket etmek isteyeceğiniz bugün; daha kontrolcü, yönetici veya zaman zaman dikte edici olabilirsiniz.

Oğlak

Bugün ev içerisinde yenilikler yapabilirsiniz. Araçlar ve aletlerde arızalanma, yenileme ve para çıkışları söz konusu olabilir. Eşya kayıpları, çalıntı durumlarına karşı dikkat etmelisiniz. Günlük hayatta daha temkinli ve titiz olmalı, insanlarla sosyal mesafenize daha fazla dikkat etmelisiniz. Uzun süredir var olan yalnızlığınız son bulabileceği gibi, uzun süredir var olan sosyal ve hareketli haliniz bir sakinliğe geçebilir.

Kova

Bugün kazalara karşı dikkatli olmalı, bağışıklık sistemini güçlendirme adına hareket etmelisiniz. Özellikle günün ilk yarısı baş ağrıları, ateşli hastalıklara açık enerjilerde olacak. Bugün ayrıca finansal konularda büyük riskler almaktan kaçınmanızda fayda var. İlişkilerinizde ise kontrol çabası, kıskançlık veya inatçılık durumları çalışabilir. Bir ilişki, arkadaşlık veya ortaklığınızda bir süredir düşündüğünüz bitiş kararını alabilirsiniz.

Balık

Bugün iş hayatınızda yoğun veya zorlu bir süreç, zorlu bir görev gündeme girebilir. Bir süredir sizi strese sokan bir görevi tamamlayabilir, zihninizi meşgul eden konuyla ilgili harekete geçerek konuyu sonuçlandırabilirsiniz. Şüphecilik, merak artabilir. Kazalara karşı dikkat etmeli, spor ve egzersizlere gün boyunca ağırlık vermelisiniz. Bazı Akrepler için evlilik, resmiyet, ilişkilerin geleceğine dair konuşmalar gündeme gelebilir.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.