29 Ekim Günlük Burç Yorumları

29 Ekim 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 29 Ekim günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 29 Ekim günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 29 Ekim burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 29 Ekim günü neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız… Oğlak, Aslan, Balık burçları gününüz nasıl geçecek?

Koç

Bugün arkadaşlarınızla keyifli zamanlar geçirebileceğiniz bir gün olurken, pozitif duruşunuzla herkesi etkiniz altına alabilirsiniz. Ancak iletişim halinde olduğunuz insanlara karşı yüksek tepkiler vermemeye ve eleştiri eşiğini düşürerek konuşmaya özen göstermelisiniz. Geleceğiniz için yüksek beklentilerde olabilirsiniz. Gün içinde aradığınız yardımı bulabileceksiniz.

Boğa

Yorucu bir gün olabilir. Nereye yetişeceğinizi bilemeden koşturabilirsiniz. Yüksek enerjiniz nedeniyle tüm gözleri üzerinizde toplamanız mümkün. Aile bireyleriyle yapacağınız konuşmalar biraz canınızı sıkabilir. Tarafsız kalmaya özen gösterin. Hep orta noktada olmanız ve mantığınız sayesinde aranan kişi olmanız her şeyi yapabileceğiniz anlamına gelmiyor.

İkizler

Bugün yaşadığınız sıkıntı ve endişeleri abartma eğilimde olabilirsiniz, bu nedenle kriz yaratan durumlardan uzak durmanızda fayda var. Finansal anlamda beklentilerinizi çok yüksek tutmanız sizi zor duruma sokabilir, kontrollü ve planlı hareket etmeniz gerekebilir. Para kaynaklarınızı dikkatli kullanmaya özen göstermelisiniz.

Yengeç

Gün içinde beklenmedik olaylar nedeniyle başınıza gelenler sizi sinirlendirebilir ancak gerginlik göstermemeye dikkat etmelisiniz. Kabullenme içinde olacağınız ve içsel süreçler yaşayacağınız zamanlar olabilir, aynı zamanda etrafındaki insanlarla iletişim halinde olmak size iyi hissettirecektir. Rüyalarınızın rehberliğine dikkat edin.

Aslan

Bugün kendiniz için yeni başlangıçlar yapmak isteyebilir, değişim ve dönüşüme sıcak bakabilirsiniz. Kendinizi daha iyi ifade edebileceğinizin farkında olmanız ve bulunduğunuz ortamda konuşmalarınızla göz doldurmanız olası. Güven içinde hissedebileceğiniz ve size keyif veren yerlerde olmak iyi gelirken, gün boyu iyimserliğinizi korumak için biraz çabalayabilirsiniz.

Başak

Sabah saatlerinde eşiniz veya partnerinizle ilgili konularla ilgilenmeniz gereken durumlar ortaya çıkabilir. İlişkinizde romantizm seviyesini arttırmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Ani duygu iniş çıkışları yaşamanız etrafınızdakilerle sorun yaşamanıza sebep olabilir. Konuşmalarınızda daha özenli davranarak dargınlıkların önüne geçmelisiniz.

Terazi

Bugün ev ve aile yaşamınız ile ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Evdeki konularla ilgili risk almaya yatkın olabileceğiniz gibi küçük aksaklıklar için de dikkatli olmalısınız. Karar almadan önce daha hassas davranmaya çalışmalısınız. Kendi iç sesinize güvenerek hareket ederken, abartılı tepkiler vermemenizde fayda var.

Akrep

Gün boyunca sizin de dahil olacağınız bir organizasyonu yoluna koymak için çalışmalar ve derin araştırmalar yapabilirsiniz. Araştırmacı ruhla hareket ederek, etrafınızdakileri fazlasıyla irdeleyebilirsiniz. Bu ara sağlığınıza özen göstermeniz ve stresli ortamlardan uzak durmanızda fayda var. Kendinize zaman ayırmalısınız.

Yay

Ev hayatınızın ve hedeflerinizin arasında kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz konuları ve üzerinde çalıştığınız işleri, projeleri teoride bitirip pratiğe dökme kararı alabilirsiniz. Ev ve yerleşimle alakalı fikirleriniz netleşebilir, bu hafta bu konuda harekete geçebilirsiniz. Sabırlı olmanız sizin yararınıza olacaktır.

Oğlak

Bu sabah birikimlerinizi riske atacak durumlardan kaçınmalısınız, maddi kaynaklarınızla ilgili dalgalanmalar meydana gelebilir. Gün içinde yaşanan olaylar karşısında abartıya kaçabilecek kararlar alma tehlikeniz var. Çevrenizdekilerden alabileceğiniz destekle hem kendinizi rahatlatabilir hem de harcamalarınızda kontrol sağlayabilirsiniz.

Kova

Habersiz gelen bazı misafirlerinizle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bu planlarınızı biraz aksatacak olsa da hoşunuza gidecek bazı gelişmeleri de beraberinde getirecek. Akademik konulara daha çok zaman ayırmak isteyebilir, keşfetme ve özgürleşme isteği içinde seyahat planları yapmaya başlayabilirsiniz. Günün tadını çıkarın.

Balık

Aşk hayatınızda oluşabilecek sorunlara karşı gerçekçi yapınızı ortaya koyabilir, detayları ele alabilir, hareketlerinizi dikkatli bir şekilde planlamak için zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Bugün özellikle sevgi, güzellik ve derin duygular konularına odaklanabilir, insanlara karşı olumlu yaklaşımlarının meyvelerini alabileceğiniz bir günde olabilirsiniz.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.