29 Mayıs Günlük Burç Yorumlarınız Neler Söylüyor?

29 Mayıs 2021 burç yorumlarınız neler söylüyor? www.burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 29 Mayıs günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 29 Mayıs günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 29 Mayıs burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 29 Mayıs günü neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizlerAslan, Başak, Akrep, Yay, Oğlak, KovaBalık burçları gününüz nasıl geçecek? Nelere dikkat etmeniz gerekecek? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız…

Koç

Hafta sonu biraz dinlenmeye ne dersiniz? Biliyoruz işiniz çok ancak hayata biraz ara vermelisiniz. Kendinizi bu ara çok ihmal ettiniz. Sevdiklerinizle güzel vakit geçirmek, biraz dertleşmek size düşündüğünüzden iyi gelecek. Kendinizi yenilenmiş ve daha dinç hissedeceksiniz.

Boğa

Bu hafta çok yoruldunuz. Fiziksel yorgunluğunuz yanı sıra duygusal yorgunluk sizi baya bir zorlamış olmalı. Biraz durup bardağın dolu tarafına bakmaya ne dersiniz? Ömür bitiyor farkında mısınız? Öyleyse hayatın güzel yanlarını kaçırmamak için bu hafta sonunu kendinize ayırmalısınız.

İkizler

Gerginliğinizin bittiğini ve içinizin boşaldığını hissediyor olabilirsiniz. Dolunayın sert etkileri buna sebep biliyorsunuz. Bu ara uyku düzeniniz bozulmuş olmalı. Kendinizi toparlamak adına biraz dinlenmeye ve kendinizi dinlemeye ne dersiniz? İnanın size çok iyi gelecek.

Yengeç

Sürekli bir şeyler yapmak zorunda değilsiniz biliyorsunuz değil mi? İlkbaharın bu güzel günlerinde kendinize bir tatil ısmarlayın. Uzaklara gitmenize gerek yok. Kendinizi şımartın, doğada yürüyüşe çıkın, dost ziyaretleri yapın. Meditasyon ya da dinlendirici bir müzik bile olur. Yeter ki kendinize zaman ayırın.

Aslan

Bu kadar hırslı olmanız, geçmişi affedememeniz en çok size zarar veriyor farkında mısınız? Böyle giderse hastalanacaksınız. Hayat bir şekilde akıp gidiyor ve gidecek. Kendinizi toparlamalı ve bu hayatta sizin için neyin daha önemli olduğuna karar vermelisiniz. Geçmiş mi? Gelecek mi?

Başak

Kendiniz dışında herkesle ve her şeyle ilgileniyorsunuz. Biraz ara vermeye ne dersiniz? Aileniz sizsiz de başarabilir, arkadaşlarınızda. Size nasılsınız diye soran yok. Hadi ama biraz bencillikten kimse ölmez. Kendinizi ihmal etmenizin bedelini bedensel rahatsızlıklarla ödeyebilirsiniz. Birazda kendinizi mutlu edecek şeyler yapın.

Terazi

Güya denge insanısınız. Konu kendiniz olunca dengeyi nedense tutturamıyorsunuz. Etrafınızdakilere yeterince yardım ettiniz ve maalesef kimse size neye ihtiyacınız olduğunu da sormayacak. O yüzden biraz kendinizle ve kendi hayatınızla ilgilenmeye ne dersiniz? Korkmayın bu duruma kimse kırılmayacaktır.

Akrep

Yorgunsunuz ve çok haklısınız. Sürekli bir şeylere yetişmeye çalışmak zor olmalı. Ama dünyanın tüm işini siz yapamazsınız değil mi? Etrafınızdakilerle iş bölümü yapsanız, kendinizi bu kadar hırpalamasanız olmaz mı? Bencillik olarak düşünmeyin, sizin de size ihtiyacınız var.

Yay

Duygusal açıdan çok zorlandınız, kendinizi hırpaladınız. Bu kadarı sizce de yetmez mi? Olayları biraz akışına bırakmayı denemelisiniz. Olmuyorsa, olmuyordur. Olanda bir olmayanda bin hayır demişler. Evet sizler için bir süredir bazı şeyler bir türlü rayına oturmuyor ama az daha sabır. Yolunda gitmeyeler için biraz yardım istemelisiniz belki de.

Oğlak

Herkesi mutlu edemezsiniz. Kimse edemez. Özellikle aileniz için kendinizi feda ettiniz. Biraz durup, düşünme zamanı gelmedi mi sizce de? Hadi şu kaçıp gitme istediğinizi bugün bastırmayın. Fazla uzaklara olmasa da bulunduğunuz ortamdan biraz kaçıp, kendi başınıza zaman geçirin. Sevdiğiniz şeyleri yapın.

Kova

Hafta sonu neşenizi yerine getirecek bazı sürprizler yaşayabilirsiniz. Sizin de bu aralar buna ihtiyacınız var. Etrafınızdaki insanlar sizi fazlasıyla yordu. Gereksiz konuşmalar, gerginlikler sizce de artık yetmez mi? Neyse ki önümüzdeki günler sizler için daha keyifli geçecek. Bunca çektiğinize değmediğini de o zaman göreceksiniz.

Balık

Sizin için dostlarınız her şeyiniz biliyoruz da bu aralar fazla abartmıyor musunuz? Çenenizi bir türlü tutamıyorsunuz. Sonra da kusuru başkalarında arıyorsunuz. Biraz dönüp kendinize baksanız mı? Etrafınıza laf yetiştireceğinize kendinizle biraz ilgilenmelisiniz. Bunca kötü düşünce ve ortam sizi hasta edebilir.

 

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.