3 Diziden Erken Final Kararı

Korona virüs nedeniyle setlere ara verilen diziler Eylül ayı itibariyle yeniden motor demişti. Birkaç yaz dizisi ekranlara gelmiş olsa da izleyiciler merakla takip ettikleri dizileri tekrar ekranlarda görmek için merakla bekliyordu. Yeni sezon dizilerin vizyona girmesi ile bazı eski diziler ve senaryosu beğenilmeyen yeni dizilerden 3’ü final kararı aldı.

TV8’de bu sezon başlayan Kırmızı Oda reytingleri salladı. Karşısındaki 3 dizi ise final kararı aldı.  Hercai, Bay Yanlış ve Babil izlenme sayılarında gerilere düşünce erken final kararı alan dizler. İlerleyen günlerde başlayacak yeni diziler, hangi devam eden dizileri götürecek bilinmez ama Kırımızı Oda izleyici ekranlara kilitledi.

Hercai 3. Sezonda Tamam Dedi

Bu sene ekranlarda hızlı bir çıkış yakalayan Kırmızı oda dizisi TV8’de yayınlanıyor. Dizi TOTAL’de, AB grubunda ve ABC1’de birinci sırada yer alarak reytinglerde zirveye oturdu. Karşılığnda geçtiğimiz sezonun en popüler dizilerinden olan Hercai reytinglerde totalde, AB’de ve ABC1’de çok düşük reyting rakamlarına ulaştı

Bay Yanlış Tutunamadı

Başrollerinde Can Yaman ve Özge Gürel’in rol aldığı Bay Yanlış dizisi ise AB’de ve ABC1’de çok düşük reytingle günü tamamladı. Bu nedenle erken final kararı alındı.

Babil En Diplerde

İddialı bir başlangıç yapan Babil dizisi Ozan Güven’le güven kaybetti. Yeni sezonda beklentileri karşılayamadı. Babil totalde, AB’de ve ABC1’de düşük reyting getiren dizi de ekranlara veda edecek.

Arka Sokaklar’a Devam

Öte yandan Arka Sokaklar ve Ramo yeni sezonda da reytinglerde beklentiyi karşıladılar. Diziler bu nedenle bu sezon da devam etme kararı aldılar.