3 Nisan Günlük Burç Yorumlarınız Neler Söylüyor?

3 Nisan 2021 burç yorumlarınız neler söylüyor? www.burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 3 Nisan günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 3 Nisan günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 3 Nisan burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 3 Nisan günü neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizlerAslan, Başak, Akrep, Yay, Oğlak, KovaBalık burçları gününüz nasıl geçecek? Nelere dikkat etmeniz gerekecek? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız…

Koç

Bugün ikili ilişkilerinizde daha temkinli olmalı ve kime güvendiğinizi daha iyi belirlemelisiniz. Arkanızdan dönen durumlar söz konusu olabilir. Rüyaların artacağı ve dalgınlıklar, dikkatsizlikler yaşayabileceğiniz bir günlerdesiniz. İlişkilerinizde ise yeni şartlar ve yeni koşullar hakim olmaya başlayacak. Eski gündemler ve ikilemler son buluyor. Karşınıza birden fazla kişi çıkabilir.

Boğa

Bugün ve birkaç gün boyunca hayatınızın her alanında bitiş ve başlangıçlar artık size, sizin iradenize bağlı olacak. Aile ilişkileriniz ön planda olacak. Aileniz ve özel hayatınızla ilgili bazı gerilimler, bazı insanlarla mesafeleşme kararı almanıza neden olabilir. Bu ara başlayan ilişkiler daha yüksek tutkularla fakat daha hızlı gerilebilecek, hızlı düşebilecek ilişkiler olabilir.

İkizler

Bugün duygu ve düşüncelerinizde, tavırlarınızda ve planlarınızda abartıya kaçmaktan kaçının. Kendinizi, insanları, ailenizi ve yaşamın size sunduğu koşulları olduğu gibi kabul etme ve yaşamla barışma zamanı. Ruhsal anlamda zorlandığınız noktalarda psikolojik destek almak bu dönemde çok daha fazla etki ve fayda sağlayabilir. Aile içi ilişkilerde küslük ve barışma durumlarına açık enerjiler hakim olabilir.

Yengeç

Bugün değerleriniz, inançlarınız sizin için her zamankinden önemli hale gelecektir. Kendi doğrularınızın peşinden gitmek isteyebilir, manevi değerlerinize sahip çıkmak isteyebilir, etrafınıza göre değil yaşam felsefeniz doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz. Karmaşık ve çözülmesi, anlamlandırması zor rüyalarınız artabilir. Sezgilerinize güvenmeniz gereken günlerdesiniz.

Aslan

Bugün sosyal çevrenizle ilişkilerinizde önemli değişimler yaşanabilir. Eski dostlarla bir araya gelebilir, küslük ve dargınlık yaşadığınız insanlarla daha fazla barış enerjisi içinde olabilir ve geçmişi kapatmak isteyebilirsiniz. Sözleriniz, tavırlarınız ve bazı düşünceleriniz çevreniz tarafından fazla aykırı, abartılı veya hatalı bulunabilir. Büyük sözlerden, büyük tavırlardan kaçınmalısınız.

Başak

Bugün ikili ilişkilerinizde mevcut bir yanlış anlama, yanlış tanıma söz konusu olabilir. Güven ve sadakat sorgulamasından geçen ilişkiler ise ileriye yönelik adımlar atabilir. İlişkilerinde kararsızlık içinde olanlar için gün karmaşık durumlara ve olaylara gebe olabilir. Taşınma gündemi ise bir anda karşınıza çıkabilir ve araştırmalara koyulabilirsiniz.

Terazi

Bugün ikili ilişkilerinizde kimden nasıl bir destek ve fayda gördüğünüzü sorgulayabilir ve bazı ilişkilerde mesafe koymak isteyebilirsiniz. Süregelen ilişkinizde duygular dile getirilebilir. Partnerinizle daha açık konuşmalar yapabilirsiniz. Bazı ilişkilerdeki saklı durumlar açığa çıkabilir ve aydınlanabilir. Dostlarınız ve tanıdıklarınızdan geleceğe dair hedeflerinizle ilgili destek ve yardım alabilirsiniz.

Akrep

Bugün aile içi ilişkilerde, evliliklerde geçmişte yaşanmış küslük ve dargınlıklar varsa artık bunlar aşılabilir. İlişkinizin ve karşınızdaki kişinin yaşanan sorundan daha önemli olduğunu düşünebilir ve problemleri geride bırakabilirsiniz. Sorumsuzluk ve tembellik halinden mutlaka çıkmalı, gizli kibir ile etrafınızın tavsiyelerine kulak tıkayarak her noktada kendi bildiğinizle hareket etmemelisiniz.

Yay

Bugün gizli kalmış durumlar ve arka plan konularda aydınlanma, sırların ve gizli işlerin ortaya çıkma ve görünür hale gelmesi söz konusu olabilir. Çevrenizde fakat özellikle iş ortamında, iş ilişkilerinde arkanızdan dönen durumlar karşınıza gelebilir. Bu durum bazı insanları daha iyi tanımanıza vesile olacaktır. Özel ilişkilerinizde ise gizli durumlardan kaçının. Zaaflarınız ve tutkularınız güçlenebilir.

Oğlak

Bugün duygu ve zihin dünyanızda gerilimler yaşayabilirsiniz. Kararsızlıklar içinde hissedebilir, geleceğinizle ilgili bir yol belirleme, bir rota içinde olma zorunluluğu hissedebilirsiniz. Geleceğinizi bugün zihninizde, hayal dünyanızda inşa ettiğinizde ilerleyen zamanda karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Hayal kurmaktan, plan yapmaktan ve iyimser olmaktan geri durmayın.

Kova

Bugün isteksizlik ve keyifsizlik halini daha yoğun hissedebilirsiniz. Kendi lehiniz, kendi çıkarlarınız her koşul ve durumda ön planda olabilir. İlişkilerde ortaklı finansal planlar, ortaklı alım satımlar gündeme gelebilir. Hediyeler alabilir ve verebilirsiniz. Spiritüel çalışmalar, ibadet ve yoga, spor rahatlamanızı ve şifalanmanızı sağlayabilir. Destek istemekten çekinmeyin.

Balık

Bugün beklenmeyeni bekleme zamanı. Hisleriniz ile aklınız gün içinde zıt sesler olarak çalışabilir. Karar vermekte ve yol almakta bu yüzden zaman zaman zorlanabilirsiniz. Geçmiş ilişkilerin beklenmedik bir şekilde ortaya çıkabileceği, geçmişteki bir kişiye aniden tekrar ulaşmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Özlem duygusu her şeyin önüne çıkabilir.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.