30 Ekim Günlük Burç Yorumları

30 Ekim 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 30 Ekim günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 30 Ekim günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 30 Ekim burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 30 Ekim günü neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız… Oğlak, Aslan, Balık burçları gününüz nasıl geçecek?

Koç

Son dönemde özel hayatınıza yeterli vakti ayıramıyorsunuz. Dostlarınız ve aileniz yeterli ilgiyi ayıramadığınız için size tepki gösteriyor olabilir. Özel hayatınıza ayıracağınız vakit hem size hem de çevrenizdeki kişilere fazlasıyla iyi gelecek. Artık sizin de ışıltınızı çevrenize yayma vaktiniz geldi. 

Boğa

Partnerinizi sürekli kontrol etmek ve direktifler vermeyi bırakmalısınız. Onun da bir yetişkin olduğunu ve kendi kararlarını vermesi gerektiğini unutmamalısınız. Bu aynı zamanda kendinize vakit ayırmanızı sağlayacak ve aklınızdan geçen düşünceleri rahatça yapabilmenizi sağlayacak. Yaratıcılığınızı körüklemek sizin elinizde.

İkizler

Öyle bir dönemdesiniz ki verdiğiniz en ufak kararlar bile hayatınızı yönlendirmenizde büyük önem taşıyacak. Verdiğiniz kararlar noktasında dikkatli olmalı ve adımlarınızı dikkatli atmalısınız. Kariyeriniz ve özel yaşantınız sizin ellerinizde. Yarın ki dolunay bazı başlangıçlar için sizden bitişler isteyebilir, hazırlıklı olun.

Yengeç

Son dönemde çok çabuk etkilenen bir yapıdasınız. Dostlarınız bir fikir belirttiğinde hemen etkilenip uygulamaya geçmek istiyorsunuz. Düşünmeden hareket etmemelisiniz. Bu dönem vereceğiniz kararlar geleceğinizi etkileyecek. Geçtiğiniz bu dönemde dikkatli olmanızda fayda var. İstemsizce sorunlara bulaşabilirsiniz. 

Aslan

Son günlerde fazlasıyla enerjik ve büyüleyicisiniz. Kim görse sizden etkilenmekten farklı bir şey düşünemiyor. Bu ritim iş ve özel hayatınızı olumlu yönde etkiliyor. Fakat bununla birlikte sizi çekemeyen birçok kişi var. Sinsi kişilere dikkat etmeniz ve arkanızdan iş çevirmelerini engellemeniz sizin için çok daha iyi olacak.  

Başak

İçinizde yaşadığınız korkuların kaynağını bulmaya çalışın, gerekirse bir uzmandan destek alın. Aşırı kalorili ve vücudunuzu ağırlaştıracak besinlerden uzak durmaya çalışın. Sağlık sorunları ile uğraşmamak için bol bol yürümeye özen gösterin. Kendi başınıza üstesinden gelemediğiniz konular için yardım istemekten çekinmeyin.

Terazi

Partnerinize ufak jestler yapmak ilişkinizi ilerletmeniz noktasında size çok yardımcı olacak. Güzel bir aktivite planlamak veya güzel bir akşam yemeği hazırlamak sizi ve partnerinizi çok mutlu edecek. Son dönemde maddi olarak iyi olsanız da dikkatli olmanızda fayda var. Beklenmedik ödemeler yapabilirsiniz.

Akrep

İş hayatınızda kapasitenizin daha altında bir pozisyonda çalışıyor olabilirsiniz. Daha fazla sorumluluk alabileceğinizi üstlerinize ve iş arkadaşlarınıza göstermelisiniz. Hak ettiğiniz mevki ve sorumlulukları almak için elinizden geleni yapmalısınız. Yarın ki oluşacak dolunaydan sonra işler yoluna girecektir, biraz daha sabredin.

Yay

Partneriniz ile yaşadığınız sorunlarda haklı çıkmaya çalışmak sizi uzun ve anlamsız konuşmalar yapmaya itiyor. Biraz daha dikkatli olmak size büyük yararlar sağlayacak. Hayatınız bütün olumsuzluklara rağmen rayında gidiyor. Bu da sizin pozitif ve enerjik olmanıza sebep oluyor. Fırsatları değerlendirin.

Oğlak

Partnerinize karşı daha yumuşak ve samimi davranışlar sergileyin. Aile ortamınızda yaşadığınız bazı gerginliklerden dolayı aranıza mesafeler girdi. İşleri yoluna koymak için elinizden geleni yapın, çünkü aileniz bu hayatta sahip olabileceğiniz en büyük hazinedir. Yersiz kaprislerle sevdiklerinizi üzmekten vaz geçin.

Kova

Enerjik ve neşeli bir güne uyandınız, son dönemde hayatınız genel olarak iyiye gidiyor. Birkaç eksik olsa da onlarda gün geçtikçe daha iyi sonuçlar verecek. Eğer iş arıyorsanız şanslı bir gün sizin için olabilir. Hayatınızı yeniden yapılandırmak için gereken şansı yakalayacaksınız. İstediklerinizin olmaması için bir enden yok.

Balık

Dostlarınız size sıkça akıl almak ve dertlerini anlatmak için geliyorlar. Yer yer sıkıcı ve uzun konuşmalar yapmanız gerekse de arkadaşlarınız fikirlerinize değer veriyor. Onlara aklınızdan geçen düşünceleri anlatmanız ve tavsiyeler vermeniz iyi gelecektir. Ama enerjisi düşük insanlardan mümkün olduğunca uzak durmanızda fayda var.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.