30 Eylül Günlük Burç Yorumu

30 Eylül 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 30 Eylül günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 30 Eylül günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 30 Eylül yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 30 Eylül günü neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız… Kova, Boğa, İkizler burçları gününüz nasıl geçecek?

Koç

Maddi konularda dikkatli olmanız gereken bir güne başladınız. Bu aralar biraz daha tutumlu davranmanız gerekiyor. İkili ilişkilerinizde oluşan gerginlikleri tırmandırmayın. Bu gidişle iyice yalnız kalacaksınız. Karşı tarafı da dinleyip, hakkaniyetli davranmanız gerekiyor.

Boğa

Bugün sıkıntılarınızla ilgili aradığınız desteği bulmakta zorlanmayacaksınız. Her şeyi tek başınıza halledemeyeceğinizi artık kabul etmelisiniz. Aradığınız desteği bulmak sizi rahatlatacak. Kaçıp gitme isteğinizi bastırmak zorundasınız. Hiç zamanı değil.

İkizler

Sabah saatlerinde biraz gergin olsanız da öğleye doğru alacağınız haber neşenizi yerine getirecek. Zor günleri artık geride bırakıyorsunuz. Neşeli tavrınız çevrenize de yansıyacak. Sevildiğinizi hissedeceksiniz. Pozitif düşüncenin gücünü bir kez daha deneyimleyeceksiniz.

Yengeç

Endişelerinizden bir kurtulsanız aslında her şeyin yolunda olduğunu göreceksiniz. En ufak olayda moralinizi bozuyorsunuz. Engeller sizi yıldırmasın. Önünüz çok açık. Rotanızdan ayrılmayın. Hem iş hem aşk hayatınız yolunda ve çok daha iyi olacak.

Aslan

Uzundur her güne yorgun başlıyorsunuz. Buda motivasyonunuzu bozuyor. Artık kendinize gelmelisiniz. Özgüveninizi tazelemeniz gerekiyor. Olumsuz düşünmekten vaz geçerseniz her şeyin yoluna girdiğini göreceksiniz.

Başak

Duygusal anlamda kendinizi kötü hissedebileceğiniz bir gün. Kafanızı taktığınız sorunları düşünmek yerine, onlara çözüm aramalısınız. Aslında çok uzağa gitmenize de gerek yok. Çözümler içinizde. Hislerinize güvenmeyi öğrenmelisiniz.

Terazi

İkilemler arasında kalacağınız bugün karar vermekte zorlanabilirsiniz. Bir karar vermek zorunda olmadığınızı bilmelisiniz. Bazen hayatı akışına bırakmak ve geleni karşılamak daha iyi olabilir. Düşüncelerinizi serbest bırakın. Rahatlayacaksınız.

Akrep

Yenilenme süreciniz devam ediyor. Şans kapılarınız çok açık. Yapmayı istediğiniz değişiklikler için her türlü desteği kolaylıkla bulabileceksiniz. Maddi açıdan da rahatlayacağınız bu günlerde evinizi, arabanızı değiştirebilir ya da çok istediğiniz bir şeyi alabilirsiniz.

Yay

Özel hayatınız, iş hayatınız kadar yolunda gitmeyebilir bugün bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizdeki gerilimi iş hayatınıza yansıtmamaya çalışın. Kafanızı toparlamanız zor olabilir. Bu da sizi zor duruma sokabilir. Sakinliğinizi koruyun.

Oğlak

Bugün egonuz çok yüksek olabilir. Genel olarak özgüveni yüksek bir burç olarak, bu durumun çevrenizi rahatsız edebileceğini de hesaba katmalısınız. Özellikle aileniz bu tutumunuzdan çok rahatsız. Her şeyi bilen tavrınız partnerinizi de yoruyor.

Kova

Yeni ve güzel haberlere hazırlıklı olun. Yapmak istediğiniz değişimler için gerekli desteği bulmakta zorlanmayacaksınız. Biraz fazla koşturmanız gerekebilir ama inanın buna değdiğini göreceksiniz. Yaşam düzeninizde bazı değişikliklere gitmek zorunda kalabilirsiniz.

Balık

Moralinizi tümden değiştirecek güzel haberler alabilirsiniz bugün. Bir süredir yolunda gitmeyen özel hayatınız sosyal çevreniz sayesinde şenlenecek. Ancak sorumluluklarınızı ihmal etmeyin. Sonrasında altından kalkamayacağınız karışlıklılarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.