30 Kasım – 6 Aralık Haftalık Burç Yorumları

30 Kasım – 6 Aralık 2020 haftalık burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 30 Kasım – 6 Aralık haftalık burç yorumlarınızı yazdı. Bu hafta hangi burcu neler bekliyor? Bu hafta hangi burçlar için hafta iyi geçecek? 30 Kasım – 6 Aralık haftalık burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 30 Kasım – 6 Aralık haftalık yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 30 Kasım – 6 Aralık haftası neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte haftalık burç yorumlarınız… Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları haftanız nasıl geçecek?

Bugün 2020 yılının son ay tutulmasına şahit olacağız. 14 Aralık’ta da Yay burcundaki güneş tutulması ile 2020’nin tutulmalarını tamamlayacağız.

Ay tutulmaları aynı zamanda bir dolunay dönemidir. Her dolunay bir farkındalık zamanı olarak karşımıza çıkar. Bitişi temsil eden dolunay aslında yeni başlangıçların gelmekte olduğunu gösterir. Hiçbir şey bitmeden yenisi başlayamaz. Bu bilinçle hareket edilirse, bitenlere üzülmek yerine yeni başlangıçlar için sevinmek gerekir.

Bu hafta hayatımızda olup bitenleri bir yıl boyunca olgunlaştırma fırsatı yakalayabiliriz. Belirsiz konuların netleşmesi, iletişimin hızlanması, özellikle aileyle ve sağlıkla ilgili konuları daha fazla önemseyebiliriz. Aynı zamanda ikili ilişkilerde beklenmedik bitişler ve başlangıçlar olabilir.

Tutulmanın etkisiyle, zihnimizi kurcalayan, merakımızı uyandıran konulara eğilmek isteyebiliriz. Ay tutulması aynı zamanda, ruhsal olarak ikilemler arasında kalabileceğimizi özellikle vurguluyor.

İkizler burcunda tutulan ayın yönetici gezegeni Merkür de Akrep burcunda olacağı için, yaralayıcı, iğneleyici ifadelerden kaçınmak doğru olacaktır. Küslükler, kavgalar hatta geri dönüşü olmayan kopuşlar yaşanabilir.

Beklediğiniz haberler olumlu/olumsuz bu hafta gelebilir. Maddi sorunlara kalıcı çözümler de bu haftanın baş konularından olacaktır.

Duygusal hayatı zorda olanlar çözümlere kavuşurken hemen hemen tüm burçlar bu hafta aşktan yana şansı yakalayacak.

Koç

Bugün İkizler burcunda meydana gelecek olan Ay tutulması ikili ilişkilerinizde yeni bir dönemi başlatabilir. Özellikle ailevi ilişkilerinizde kopmalar yaşayabilirsiniz. Aynı evi paylaştığınız aile üyelerinden ayrılarak kendinize yeni bir düzen kurabilirsiniz. İşinizi değiştirmek istiyorsanız bu dönem bunun için oldukça uygun. Ancak maddi konularda biraz zorlanabilirsiniz. Hafta ortasında ay Yengeç burcuna geçiyor. Duygusal hayatınızda bazı değişiklikler yaşayabilir, daha ciddiye giden ilişkiler içerisine çekilebilirsiniz. Ay tutulmasının etkisi uzun süreli olacağı için bu dönem vereceğiniz her karar geleceğinizi de etkileyecektir. O yüzden adımlarınızı dikkatli atmalısınız.

Boğa

Bugün meydana gelecek olan ay tutulması, ortak paylaşımlar alanınızda olacak. Yeni iş teklifleri alabilir, kazancınızı artırmak adına ek bir iş yapabilirsiniz. Karar vermekte zorlanacağınız bu hafta, yakınlarınızdan destek istemekten çekinmeyin. Çünkü aradığınız destek her ne olursa olsun bulmakta zorlanmayacaksınız. Salı günü Yay burcuna geçen iletişim gezegeni Merkür’ün etkisiyle beklemediğiniz bir kazanç ya da kontrolsüz bir harcama gündeme gelebilir. Ayın hafta ortası Yengeç burcuna geçmesiyle duygusal hayatınızda hareketlenmeler yaşayabilirsiniz. Evliler yeni bir bebek için karar alırken, yalnızların hayatına geleceğinizi şekillendirecek yeni insanlar girebilir.

İkizler

Bugün burcunuzda meydana gelen ay tutulmasıyla yepyeni ve önemli bir döneme giriyorsunuz. Özellikle ikili ilişkiler konusunda köklü değişimler yaşayabilirsiniz. Hayatınızda uzundur var olan ama sorunlu bir ilişkiniz varsa sonlandırabilir yeni aşklara yelken açabilirsiniz. Yalnızsanız da ay tutulmasının etkilerinin uzun süreceği bu dönemde yeni bir insanla tanışabilir ve hatta evlilik kararı alabilirsiniz. Ay hafta ortası Yengeç burcuna geçecek. Maddi kazanımlarınız için başka yollar yeni iş arayışlarına girebilirsiniz. Aileniz ya da yakın çevrenizden alacağınız desteklerle kendi işinizi kurmayı düşünebilirsiniz. Sağlığınıza bu ara daha özen göstermeniz gerekiyor.

Yengeç

Bugün İkizler burcunda oluşan ay tutulmasında olumsuz etkilenecek burçların başında geliyorsunuz maalesef. Her şey çok kötü değil ancak özellikle kendinizin ve ailenizin sağlığıyla ilgili sorunlar baş gösterebilir. Maksimum dikkat etmeniz gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Duygusal açıdan zorlanacağınız bu hafta gizli bir ilişki içine çekilebilirsiniz. Doğru olmadığını bildiğiniz hiçbir şeyi yapmamanız gerekiyor. Ay hafta ortasında burcunuza geçiyor. Sosyal hayatınızda hareketlenme yaşayabilirsiniz. Ancak sırların ortaya dökülmesi gibi sorunlara karşı da dikkatli olmalısınız. Ay tutulmasının tek yapıcı tarafı maddi sorunlarınıza bulacağınız sürpriz destekler olacak.

Aslan

Bugün İkizler burcunda meydana gelecek olan ay tutulmasıyla birlikte ikili ilişkilerinizde de farklı bir döneme gireceksiniz. Tutulmanın etkisini takip eden bir ay boyunca duygusal hayatınızda bir canlanma başlıyor. Birlikteliğiniz varsa ilişkinizdeki tüm sorunları halledip geleceğe dair planlar yapmanız söz konusu olabilir. Yalnızlar için aşk ve şans kapıyı aynı anda çalacak. Yalnız ay hafta ortasında Yengeç burcuna geçerken sizi sağlık sorunlarıyla baş başa bırakabilir. Sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gereken bir zamandasınız. Maddi anlamda beklenmedik kişilerden sürpriz paralar gelebilir. İş hayatınızda kazançlarınızı artıracak yeni keşifler yapabilirsiniz.

Başak

Bugün İkizler burcunda bir ay tutulması var. Sizin kariyer alanızda olan bu tutulma sonrası ektiklerinizi biçmeye başlayacaksınız. Uzun zamandır bir türlü rayına girmeyen iş ve maddi hayatınız tutulma etkisinin sürdüğü bir ay boyunca hiç düşünemeyeceğiniz kadar yoluna girecek. Bu zaman diliminde yapacaklarınız geleceğinizi şekillendirmenize de etki edeceğinden sağlıklı kararlar vermek zorundasınız. İyice düşünmeden yeni işlere başlamamalısınız. Ay hafta ortasında Yengeç burcuna geçiyor. Duygusal hayatınıza etki edecek bu durumdan sonra evlilik kararı alabilir, ilişkinizde var olan sorunları çözebilir, yalnızsanız uzundur aklınızdaki kişiye açılabilirsiniz.

Terazi

Haftaya ve güne İkizler burucundaki ay tutulmasıyla başlıyoruz. Bu tutulmanın etkisiyle iş hayatınızda pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle kazançlarınızın artmasına yansıyacak yeni bir iş ya da iş birlikleri söz konusu olabilir. Hafta ortasında Yengeç burcuna geçen ayın etkisiyle duygusal hayatınız da yoluna giriyor. Sorunlu bir ilişkiniz varsa yeni bir şansı hak ettiğini düşünerek sorunları düzeltme şansını yakalayabilirsiniz. Mevcut ilişkinizi geleceğe taşıyabilir yalnızsanız seçenekleri değerlendirmeyi düşünebilirsiniz. Ailenizle yaşayabileceğiniz ufak bir sorun olabilir. Her zamanki gibi ara bulucu olmak zorunda kalabilirsiniz. Tarafsız kalmaya dikkat etmelisiniz.

Akrep

Bugün İkizler burcunda meydana gelecek olan ay tutulmasının etkisiyle maddi sorunlarınıza çözüm bulmak için kolları sıvayabilirsiniz. Farklı iş kolları denemek için yeni fırsatlar bulabilirsiniz. Maddi destek arıyorsanız kredi ya da borçlanma gibi destekleri kolaylıkla bulabileceksiniz. Tutulmanın yöneticisi Merkür sizin burcunuzda olduğu için bu dönem söyledikleriniz çok önemli olabilir. Ağzınızdan çıkana dikkat edin. Başınıza gelebileceği gibi başınıza iş de açabilir. Çarşamba günü Yengeç burcuna geçen ay uzaktaki sevdiklerinizden size haber getiriyor. Yardıma ihtiyacı olan bir yakınınıza yardım eli uzatmak durumunda kalabilirsiniz. Bu hafta duygusal hayatınızın ipleri tamamen sizin elinizde. Doğru kararları vermeye çalışın. Hisleriniz güvenin.

Yay

Haftanın şanslı burcu sizsiniz. Haftaya ve güne İkizler burcunda bir ay tutulmasıyla başlıyoruz ve bu sizin hayatınızı yeniden şekillendirmeniz için çok güzel fırsatlar sunuyor. Ay tutulmaları dolunayla tetiklenir ve bir hasat zamanını temsil eder. Yani ektiklerinizi biçme zamanındasınız. Uzundur yolunda gitmeyen iş, para, duygusal hayat ya da beklentilerinizin hepsi sorunlardan arınarak sizi yepyeni bir hayata taşıyacak. Sizin için oldukça kısmetli bir zaman dilimi. Yeter ki endişelerinizden arınıp, doğru kararları verebilin. Bunun için acele etmenize de gerek yok çünkü tutulmanın etkisi en az üç hafta sürecek.  Bu sürede hayatınızı yeniden kurma şansını her alanda yakalayacaksınız.

Oğlak

Bugün İkizler burcunda meydana gelecek olan ay tutulması, günlük rutin ve sağlık alanınızı etkiliyor. Oldukça yoğun bir hafta sizi bekliyor. Aileniz, yakın çevreniz ya da partnerinizle yaşayabileceğiniz sorunlar yüzünden kendinize vakit ayırmakta zorlanabilirsiniz. Sağlık sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalabilir, bunun stresiyle siz hasta olabilirsiniz. Duygusal hayatınızı yeniden değerlendirme isteği hafta ortasında ayın Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte artabilir. İlişkinizi sorgulayabilir, ayrılık kararı alabilirsiniz. Yalnızlar istedikleri gibi bir ilişki için bir süre daha beklemeliler. Ancak gelecek ay ki güneş tutulması aşk hayatınızı düzene sokacaktır. Sabırlı olmalısınız.

Kova

Bugün İkizler burcunda meydana gelecek olan ay tutulması esnasında sizin burcunuz da yükseliyor. Yeniliklerle dolu bir döneme adım atıyorsunuz. Bu haftadan itibaren bir ay boyunca yeniliklerle dolu bir dönem başlıyor. Maddi iyileşmelerin yaşanacağı bu dönem duygusal olarak pek de iyi değil. Geçmiş bir ilişki nedeniyle bugününüz biraz zorlanabilir. Hayatınızda mevcut olan ne varsa bir anda ters yüz olabilir. Evliyseniz boşanabilir, işsizseniz bir şe başlayabilirsiniz. Radikal kararlar alacağınız bu hafta değişime direnmeyin. Her ne oluyorsa geleceğiniz açısından iyi olduğunu yaşadıktan sonra fark edeceksiniz. Akışta kalmaya çalışın. Evren sizi doğru yönlendirecektir.

Balık

Yeni bir hayata başlamaya hazırsanız bu hafta bunu gerçekleştirebileceksiniz. Bugün İkizler burcunda meydana gelen ay tutulması ev hayatınızda köklü bir değişim yaratacak. Evliyseniz ayrılabilir, bekarsanız evlenebilirsiniz. Ailenizle paylaştığınız bir evdeyseniz, kendinize bir düzen kurmak için evden ayrılabilirsiniz. İş hayatınızda da aynı değişimler söz konusu olacak. Bu dönemde bir işi bırakabilir, farklı bir alanda çalışmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Çarşamba günü Yengeç burcuna geçen ay sayesinde hayatınızda eksik olan her ne varsa onu tamamlamak adına girişimlerde bulunabilir, bu konuda destek arıyorsanız zorlanmadan bulabilirsiniz.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.