31 Mayıs – 6 Haziran Haftası Burç Yorumlarınız

31 Mayıs – 6 Haziran haftalık burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu 31 Mayıs – 6 Haziran haftalık burç yorumlarınızı yazdı. Bu hafta hangi burcu neler bekliyor? Bu hafta hangi burçlar için hafta iyi geçecek? 31 Mayıs – 6 Haziran haftalık burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 31 Mayıs – 6 Haziran haftalık yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 31 Mayıs haftası neler bekliyor? Haftalık burçlarınızı okurken yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları haftanız nasıl geçecek? İşte haftalık burç yorumlarınız…

Bu hafta Merkür’ün geri hareketi aile, yuva konuları mercek altına alınıyor. Ailevi ilişkilerde gerginlikler, yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Ebeveynlerle geçmiş sorunlar tekrarlanabilir, iletişimde aksaklıklar yaşanabilir. Sakin hareket etmeye çalışın. Aile büyüklerinizin kronik sağlık sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Ev içi aletlerde bozulmalar olabilir, yenisini almayın, Retro’nun bitimini bekleyin. Yeni anlaşmalardan kaçının. İmza atmayın, evlenmeyin, taşınmayın, ev değiştirmeyin, aşık olmayın, yeni bir ilişki ya da işe başlamayın. Kararlarınızı Retro sonrasına bırakın. Merkür Retro’suyla gelen Retro bitince gidecektir… Biraz can sıkıcı evet ama bu Retro başa çıkılmayacak sorunlar da yaratmayacak. Sakin kalın ve rutininizi değiştirmemeye çalışın. Hepsi bu… Gökyüzündeki tüm zorlamalara rağmen çok güzel bir hafta olsun…

 

Koç ve Yükselen Koçlar

Haftaya Merkür Retro’sunun güçlü etkileriyle başlıyoruz. Merkür sizin iletişim evinizde geri gidiyor. Kendinizi ifade ederken gerek sözlü gerekse yazılı iletişimde anlaşmazlıklarla karşılaşabilirsiniz. Maillere, mesajlara, yazıp çizdiklerinize bu dönem dikkat edin. İlişkilerinizde yanlış anlaşılmalar, kararsızlıklar, iki fikir arasında kalmak, konsantrasyon bozuklukları ortaya çıkabilir. Yakın çevrenizle iletişimde öfke kontrolünüze dikkat edin. Geçmiş konular açılabilir, sakin hareket edin. Bu süreçte yeni eğitimlere başlamayın, yeni imzalardan, anlaşmalardan kaçının. Ticari konularda aksamalar ve gecikmelerle karşılaşabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğalar

Haftaya damgasını vuracak olan Merkür Retro’su sizin finansal konularınıza vurgu yapıyor. Paranıza, maddi kaynaklarınıza bu dönem dikkat edin, gelir ve giderlerinizi iyi hesaplayın. Beklemediğiniz harcamalar, unutulmuş borçlar karşınıza gelebilir. Özellikle internet alışverişlerinde yaptığınız ödemelere karşı temkinli olun. İş ve meslek alanında bazı gecikmeler, aksamalar, zorlanmalar, beklediğiniz konularda sürecin yavaş gitmesi ortaya çıkabilir. Merkür Retro’su öncesi başvurduğunuz işlerden geri dönüşler gelebilir, şartlarınızı iyi değerlendirin, mümkünse yeni imzaları Retro sonrasına bırakmaya çalışın.

İkizler ve Yükselen İkizler

Yönetici gezegeniniz Merkür’ün Retro hareketi gerek bireysel alanınız gerek tüm ilişkilerinizde sizi dikkatli olmanız konusunda uyarıyor. İletişimde olduğunuz herkes adına temkinli olmalısınız. Yanlış anlaşılmalar, alınganlıklar, kimi zaman fevri çıkışlarla ikili ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Yazılı, sözlü bilgilendirmelerde zorluklar çıkabilir. Mesleki konularda yeni anlaşma, imzalardan kaçının, yeni ilişki başlangıçlarına karşı temkinli yaklaşın. 24 Haziran’ a kadar keskin karar vermeyin. Geçmiş ilişkilerden geri dönüşler ya da karşılaşmalar söz konusu olabilir. Aile bireylerinizin ve kendi sağlığınıza maksimum özen gösterin.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler

Duygusal hayatınıza vurgu yapacak olan Merkür Retro’su sizi geçmişle, geride bıraktığınız kişi ve olaylarla yüzleştirebilir. İç dünyanıza daha fazla çekilebilirsiniz. İçinizde bastırdığınız duygular, bilinçaltı ve takıntılar gün yüzüne çıkabilir. Dönüşüm arifesindesiniz. 24 Haziran’a kadar bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirin. Spritüal çalışmalar, maneviyat, içe dönüş bu dönem size iyi gelebilir. Gizli düşmanlıklar, arkadan dönen dedikodular ortaya çıkabilir, gizlide kalmış konular ortaya dökülebilir. Çevrenizde size iyi gelmeyen insanların gerçek yüzleriyle karşılaşmak ve buna bağlı olarak yaşamınızdan çıkarmanız söz konusu olabilir.

Aslan ve Yükselen Aslanlar

Merkür Retro’su özellikle kariyeriniz ve ikili ilişkiler konusunda sizi uyarıyor. Merkür’ün geri hareketiyle arkadaşlarınızla alınganlıklar, iletişim sıkıntıları, yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir, iletişim dilinize dikkat edin. Kariyerinizde planlarınız, projelerinizle ilgili gecikmeler, aksamalar ortaya çıkabilir. İkili ilişkilerinizde gereksiz tartışmalar ve gerginlikler yaşayabilirsiniz. Tamamlanmasını beklediğiniz işlerin gecikmesine karşı sakin olun. Yazılı, sözlü iletişimde nereye ne gönderdiğinize bu dönem dikkat edin. Geçmişte başvurduğunuz yerlerden geri dönüşler olabilir, şartlarınızı iyi değerlendirin. Geçmiş aşk ve arkadaşlıklarla karşılaşmalar söz konusu olabilir. Görmezden gelin.

Başak ve Yükselen Başaklar

Yönetici gezegeniniz Merkür 24 hazirana kadar Retro’ya girdi. Özellikle kariyer konularında yenilik istiyorsanız beklemeye alın, yeni iş başlangıçları yapmayın, iş değiştirmeyin. Bilgi hırsızlıklarına dikkat edin. Aynı şekilde yeni projeler ve imzalardan uzak durun. Yaşamınızdaki otorite konumundaki kişilerle iletişimde zorluklar, anlaşmazlıklar meydana gelebilir, sakin olun. Terfi, zam gibi beklentileriniz varsa gecikmeler yaşanabilir. Bu hafta hayatınızda bazı bitişlere de hazırlık yapabilirsiniz. Evlilik hayatınızda, ebeveynlerinizle ilişkilerde geçmiş sorunlar açılabilir, anlaşmazlıklara karşı sabırlı davranın.

Terazi ve Yükselen Teraziler

Cumartesi günü başlayan Merkür Retro’su sonuçlanmasını beklediğiniz işlerde gecikmeler, iletişimde bulunduğunuz kişilerle sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Sakin ve sabırlı davranın. Ticari konularda sürecin ertelenmesi, üniversite, akademik eğitim gibi konularda bazı krizlerle karşılaşabilirsiniz. Yeni bir başlangıç yapmayı düşünüyorsanız Retro bitimini beklemeniz yerinde olacaktır. İş ve mesleki konularda yeni başlangıçlar ve imzalardan uzak durun. Duygusal hayatınızda özellikle yeni ilişkilere başlamayın, mevcut ilişkinizi zorlamayın. Geçmiş dönemde takılan bir paranızın gelmesi yine bu dönem mümkün görünüyor. Yeni yatırımlar için bekleyin.

Akrep ve Yükselen Akrepler

Haftaya damgasını vuran Merkür Retro’su maddi kaynaklarınız konularına vurgu yaparken, eşiniz ve ailenizle ilgili bazı sorunlara yol açabilir. İş ortaklıklarında, alacak- verecek gelir-gider konularında temkinli davranın. Geçmişten kalan borçlar, beklenmedik ödemeler önünüze gelebilir. Duygusal hayatınızda ise bir duraklama ve ilişkilerde kopmalar olabilir. Evlilikler, ortaklıklar aniden bitebilir. Planlanmayan iş ya da ev değişiklikleri gündeminize girebilir. Unutkanlığınız artabilir, verdiğiniz sözleri not almanızda fayda var. Yeni başlayacak aşklardan ise uzak durun. Bu İlişki sadece sizi üzer.

Yay ve Yükselen Yaylar

Merkür’ün geri hareketi evlilik, partner, ticari ortalıklar alanında sizi dikkatli olmanız konusunda uyarıyor. 24 Haziran’a kadar tüm ikili ilişkilerde iletişiminize, yanlış anlaşılmalara, gaflara karşı temkinli olun. Geçmiş sorunlar ortaya dökülebilir. Sorunların büyüyeceğini düşünüyorsanız sonuca ulaşması adına erteleyin. Geçmiş birlikteliklerden haberler alabilirsiniz, şans vermeyin, önünüze bakın. Yeni anlaşmalar, sözleşmeler ve imzalardan kaçının. Geçmişe duyduğunuz özlemle yanlış kişilerle kontak kurmak isteyebilirsiniz. Bu sizi geri götürecektir, yapmayın.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar

Haftayı etkileyecek olan Merkür Retro’su çalışma ortamınız, sağlığınız, mesleki konularda bazı aksaklıklara, problemlere sebep olabilir. Bu dönem yeni iş başlangıçlarından kaçının. Çalışma arkadaşlarınızla geçmiş sorunlar, yeni plan ve projelerde gecikmeler, ekip çalışmalarında aksamalar, beklediğiniz işlerde gecikmeler, tıkanmalar yaşanabilir. Bilgi hırsızlıklarına karşı uyanık olun, yedekleyin. İletişim cihazlarında bozulmalar yaşanabilir. Bu dönem iş değiştirmeyin, yeni işe başlamayın. Günlük düzeninizde yorulabilir, bazı aksaklıklar zorlayabilir. Kronik sağlık sorunlarına dikkat edin.

Kova ve Yükselen Kovalar

Duygusal hayatınıza vurgu yapan Merkür Retro’suyla aşk hayatınız baskı altında olacaktır. İletişimle ilgili sıkıntılar, partnerinizle geçmiş konuların açılması, anlaşmazlıklar tekrar su yüzüne çıkabilir, sakin kalın. Geçmiş aşklardan haberler alabilirsiniz, şans vermeyin. Nedeni Merkür Retro’suyla gelen Retro bitince gidecektir. Emin adımlar atın. Mail ve mesajlarınız konusunda, kime ne gönderdiğinize dikkat edin. Sosyal medya yazışmalarına ve tanışmalarına özellikle dikkat edin. Yanlış insan ve ilişkilere çekilebilirsiniz. Kendinizi kuruntulu, takıntılı hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Bu hafta yeni başlangıçlardan uzak durun, yarım kalmış konuları tamamlamaya çalışın.

Balık ve Yükselen Balıklar

Merkür Retro’sunun hayatımızda etkisini fazlasıyla hissedeceğimiz bu hafta finansal konularınızda karışıklıklar, beklenmedik harcamalar çıkabilir. Gelir ve giderlerinize dikkat etmeniz gereken zamandasınız. Eskide kalmış borçlar ortaya çıkarken beklediğiniz bir para varsa elinize geç ulaşabilir. Bu hafta özellikle duygusal konularda ani kararlardan uzak durun. İlişki, partner, aşk hayatınızda problemlere hazır olun. Geçmiş sorunlar önünüze gelebilir. Yeni bir şeylere başlamayın, yarım kalan işlerinizi toparlayın. Yeni anlaşmalar ve imzalar için doğru zaman değil, Retro’nun bitmesini bekleyin. Psikolojik ve fiziksel olarak sağlığınıza bu hafta maksimum dikkat edin.

www.burcununsozlugu.com internet sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.