4 Aralık Günlük Burç Yorumları

4 Aralık 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 4 Aralık günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 4 Aralık günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 4 Aralık burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 4 Aralık günü neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Başak, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları gününüz nasıl geçecek? Nelere dikkat etmemiz gerekecek? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız…

Koç

Bugün ilişkilerinizde geçmiş konular su yüzüne çıkabilir. Eski konular konuşulabilir, geçmişi yad edebilirsiniz. Her türlü ilişki ve ortaklıkta kurduğunuz bağ, alışkanlık ve anılar sizin için daha önemli olabilir. Duygular ve mantık arasındaki geriliminiz bir karar ve olayla netleşmeye gidebilir. İkili ilişkilerde geleceğe yönelik kararlar alabilirsiniz.

Boğa

Bugün taşınmaz mal alım-satımları, aile üyeleri ile maddi destekler içinde olmak, miras ve emeklilik, sigorta gibi konular gündeminizde olabilir. Akılcı risklerle kazançlarınızı arttırmak isteyebilirsiniz. İlişkide olduğunuz kişileri daha fazla anlamaya çalışabilirsiniz. Kendinizi baskılamak yerine her duygunuzu fark etmeye, kabul etmeye çalışın.

İkizler

Bugün küslükler, barışmalar gibi konular gündeminizi meşgul edebilir. Bazı aşk ilişkilerinde ayrılma ya da barışma durumları yaşanabilir. Bazılarınız bir arkadaşlığı ilişkiye çevirmekle ilgili gel git yaşayabilir. Birdenbire geçmişin hatıraları canlanabilir. Geçmişten kişiler ortaya çıkabilir. Yüksek beklentiler, gerçekçilikten uzak hayaller bu süreçte kırılmanıza ve içe çekilmenize neden olabilir.

Yengeç

Bugünden itibaren maddi konuları gündeminizde öne çıkmaya başlayacak. Daha fazla maddi konulara odaklanabilir, kafanıza koyduğunuzu yapmak adına mücadele edebilirsiniz. Yokluk içinde olduğunuzu düşünmek, paranın gelişiyle ilgili endişe yapmak doğru sizi geri götürecektir. Bolluk ve bereket inancı ise elinizi rahatlatacak, sevindirecek kazançları beraberinde getirecektir.

Aslan

Bugün sevmek ve sevilmek, anlaşılmak sizin için daha önemli olacak. Yalnızca aşk, beğenme hali değil, uyum ve anlaşma da ilişkilerde belirleyici hale gelecek. Bu dönemde ilişkilerde uyum ortaya çıkabilir. Daha çok uyumlu olduğunuzu düşündüğünüz, size benzer yanları taşıdığını düşündüğünüz kişilere çekilebilirsiniz. Doğru kararı vermenizde sezgileriniz yardımcı olacaktır.

Başak

Bugünden itibaren geleceğe odaklanacak, ileriye dönük planlar içerisinde olacaksınız. İnatçılık, kararlılık veya cesaret öne çıkabilir. Daha yönetici, kontrol edici bir tavırda olabilirsiniz. İş hayatınızda kendinizi göstermeye başlayabilir, kendi alanınızda konuşulabilirsiniz. Aile üyelerinin sağlığında desteklerle toparlanmalar olabilir.

Terazi

Bugün ilişkilerde yeni düzenler ve yeni sistemler kurmak isteyebilirsiniz. Süregelen ilişkinizde karşınızdaki kişiden ciddi teklifler, adımlar görebilirsiniz. İlişkinin geleceğine dair ciddi kararlar alabilirsiniz. Yalnızlar, önemli ve kadersel tanışmalar yaşayabilir. Bugünden itibaren hayatınıza giren kişiler yaşama bakış açınızda önemli değişikliklere neden olabilir.

Akrep

Bugün ilişkilerde, yakın çevrenizde iletişiminizde uyum ve uzlaşma, anlaşma daha kolay olacak. Kibir, inatçılık gibi negatif durumlardan kaçınmaya çalıştığınızda, anlaşmazlıkların daha tatlılıkla çözüldüğünü görebilirsiniz. Bu dönemde kadersel bir ilişki, karmik bağınızın olduğu insanlar öne çıkabilir. Ruh eşi ilişkileri deneyimleyebilirsiniz.

Yay

Bugün yaşamınızla ilgili küçük veya büyük bazı konularda iradenizin yetersiz kaldığını görebilirsiniz. Bazı olaylar iradeniz dışında karşınıza çıkabilir. Ya hep ya hiç eğiliminde olabilir, bu dönemdeki gelişmeleri aşırı yönetmeye çalışmak ile kendinizi mağdur psikolojisi içine sokmak arasında kalabilirsiniz. Geçmişte yaptığınız iyiliklerin sonuçlarının gelebileceği bir gündesiniz.

Oğlak

Bugün ilişkilerinizde bir tamamlanma, yeni bir sürece geçiş, belirsizliklerin netleşmesi gibi durumlar olabilir. Geçmiş bir ilişki bu dönem karşınıza çıkabilir. Süregelen ilişkide ise derin duygular daha önemli ve belirleyici olabilir. Bazı Oğlaklar ise ilişkilerinde kendi iradesi dışında kadersel durumlarla karşılaşabilir. Bazı ilişkilerde istenmeyen kopuşlar meydana gelebilir.

Kova

Bugün hayatı ve kişileri mantık penceresinden ele almak isteyebilirsiniz. Hayatı, her türlü durumu kendi bildiğiniz, kendi istediğiniz gibi yönetme tuzağına düşmeyin. Özellikle iş ortamında, ego savaşları karşılıklı yaralara sebebiyet verebilir. Açık iletişim kurmaya, iğneleyici sözlerden uzak kalmaya çalışın. Geri dönüşü olmayan sözler sarf edebilirsiniz.

Balık

Bugün iş hayatınız ve mesleğinizle ilgili sarf ettiğiniz emeğin ödülünü alabilirsiniz. Sosyal ilişkilerde küslük barışma durumları ortaya çıkabilir. Hassas bir gündesiniz. İçten içe daha alıngan olabilir, daha fazla destek ihtiyacı duyabilir, zaman zaman içe çekilebilirsiniz. Fakat bugün içe çekilme, kendinizi eleştirme ve baskılama zamanı değil. Hayata karşı daha cesur olmalısınız.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.