4 Ekim Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 4 Ekim günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 4 Ekim günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 4 Ekim yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 4 Ekim günü neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız… Koç, Aslan, Başak burçları gününüz nasıl geçecek?

Koç

Bu aralar sağlığınıza dikkat edin. Düşünmekten hasta olacaksınız. Moralinizi yüksek tutacak şeyler denemenizde fayda var. Sağlıklı beslenme ve uyku düzeninize daha dikkat etmelisiniz. Size enerji verecek şeyler yemeniz sizi mutlu da edecektir. Açık havada kendinizle baş başa zaman geçirin.

Boğa

Kendinizi iğne deliğinden geçiyormuş gibi bir ruh halinde hissedebilirsiniz bugün. Kendinize fazla yüklenmeyin. Haftaya h-gayet iyi başlayacaksınız merak etmeyin. Siz yeter ki olumsuz düşüncelerden uzak durmaya çalışın. Kendinize güvenin. Başaramayacağınız şey yok, istemeniz yeterli.

İkizler

Günlerin hepsi birbirinin aynı geçiyor olabilir. Bunu değiştirmekse sadece sizin elinizde. Etrafınızı toparlamaya çalışmak yerine kendinize yönelmeniz ve belki bir hobi edinmeniz size iyi gelebilir. İmkanınız varsa bir tatile çıkmak ya da akraba ziyaretleri sizi kendinize getirecektir.

Yengeç

Rüyalarınız bu aralar ilginçleşmiş olabilir. Hisleriniz çok açık. Bu da demek oluyor ki olumsuz düşünmemelisiniz. Aklınıza gelen başınıza gelebilir. Hayatınızın alt üst olmasının ya da fazla rutinleşmesinin sebebini sadece kendinize aramayın. Yeniaya kadar pek bir değişiklik olmayacak.

Aslan

İsyan etmenizin ne size ne de başkasına faydası var. Durup düşünmeli ve kendinize artık yeni bir yol seçmelisiniz. Bugün bunun için iyi fırsat. Kendinizi sorgulayıp, ne istediğinize karar verirseniz gerekli desteği bulmakta zorlanmayacaksınız. Aileniz hep sizinle merak etmeyin.

Başak

Bugün tersinizden kalkmış gibi hissedip, her şeyi ters anlayabilirsiniz. Kimsenin sizi anlamadığını düşünerek bunalım yaşayabilirsiniz. Bunlar sadece içinde bulunduğunuz durumdan sıkıldığınız için hissettiğiniz şeyler. Aslında tablo o kadar karanlık değiş. Sakin kalmaya çalışın.

Terazi

Sabah saatlerinde tembelliğiniz üzerinizde olacak. Kimse için bir şey yapmak istemeyeceksiniz. Tatil günü olması buna etken olsa da sorumluklarınızı aksatmamaya çalışın. Gelecek hafta hızlı başlayacak, dinlenmeniz ve kafanızı rahatlatmanız önemli. Sevdiklerinizle zaman geçirin.

Akrep

Ailenizdeki bir krizle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Her şey bu kadar zor olmak zorunda değil. Ya da her şeyi siz yapmak zorunda değilsiniz. Sorumluğunuzu biraz paylaşmalısınız. Özellikle çocuklarınızla ilgili konular gününüzü zorlayabilir. Sükûnetinizi koruyup, hakkaniyetli davranmalısınız.

Yay

Güne heyecanlı başlayacaksınız. Sevgi kelebeği misali herkese yetişmek, sevdikleriniz için bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Yardım severliğiniz üzerinizde. Uzundur ihmal ettiğiniz birileri varsa bu enerjiyle kalplerini almak size de iyi gelebilir.  Alışverişe çıkmak iyi fikir olabilir.

Oğlak

Bugün dinlenmek isteyeceksiniz ama bu pek mümkün olmayacak. Yetişmeyen işler, çevrenizdeki insanların istekleri derken günün nasıl bittiğini fark edemeyebilirsiniz. Yine kendinizi ihmal edeceksiniz ama siz zaten bunun için dünyaya geldiniz. Geç olmadan kendi mutluluğunuzu düşünmelisiniz.

Kova

Dostlarınızın yardımına koşmak zorunda kalacağınız zorlu bir güne başladınız. Haftanın yorgunluğunu atmak isterken daha da yorulacağınız bir gün. Herkese yetişmeye çalışmaktan vaz geçseniz aslında daha rahat edeceksiniz. Evinizde kalıp, telefonu kapatmak iyi bir fikir olabilir.

Balık

Sabah saatlerinde üşengeç olmanız olası. Ama yapmanız gereken çok işiniz var. Evinizle ilgilenmek, alışverişe çıkmak, yarım kalan işleri toparlamak zorunda kalabilirsiniz. Yorgunluğunuzun yüzünüze yansıdığı şu günlerde biraz durup dinlenmeli ve kendinize zaman ayırmalısınız.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.