4 Kasım Günlük Burç Yorumları

4 Kasım 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 4 Kasım günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 4 Kasım günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 4 Kasım burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 4 Kasım günü neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız… Oğlak, Aslan, Balık burçları gününüz nasıl geçecek? Bugün Boğa Burcunda oluşan dolunay burcunuza göre size ne getirecek? Nelere dikkat etmemiz gerekecek?

Koç

Nihayet Merkür’ün geri hareketi bitti. Bu da sizi oldukça rahatlatacak. Geçtiğimiz günlerde ikili ilişkilerinizde ve maddi konularda karşılaştığınız tüm sorunlar çözüme kavuşacak. Aile ilişkilerinizde de gözle görülür bir iyileşme söz konusu. Bugünden sonra rahat bir nefes alacaksınız da diyebiliriz.

Boğa

Maddi sorunlarınız için çözüm arayışına gireceğiniz bugün, kazançlarınızı artırmanın yollarını kolaylıkla bulabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde bir süredir yolunda gitmeyen şeyler de Merkür gerilemesinin bitmesiyle düzelmeye başlayacak. Sorun yaşadığınız insanlarla yüz yüze konuşmak size iyi gelecek.

İkizler

Yönetici gezegeniniz Merkür’ün geri hareketi dün itibariyle bitti. Bu da sizin artık sorunlarla uğraşmanızı değil çözümlere odaklanmanızı sağlayacak. Hem aşk hem maddi sorunlarınızda gözle görülür iyileşmeler önümüzdeki üç hafta boyunca gözlemleyeceğiniz şeyler olacak. Hayatın tadını çıkarma zamanı.

Yengeç

Bu ara rüyalarınız size çok şey anlatıyor. Ki siz de farkında olmalısınız. Mesajcı rüyalarınıza dikkat etmelisiniz. Sizin için müjdeli haberler taşıyor olabilirler. Kabuğunuzdan çıkmanız ve risk alarak ilerlemeniz gereken günlerdesiniz. Uzundur içinde bulunduğunuz sorunlu hayatınız çok yakında yoluna girecek.

Aslan

Kiminle ne probleminiz varsa bugün çözmek için harekete geçebilirsiniz. Gökyüzü bu konuda sizin yanınızda olacak. Bitmeyen tartışmalar içeresinde olduğunuz ya da küs olduğunuz birileri varsa affedilme oranınız çok yüksek. Bugünü özellikle bu konuda iyi değerlendirin. Kazançlı çıkan siz olacaksınız.

Başak

Bugün para ve iletişim konularında geçtiğimiz günlerde yaşadığınız problemler çözümlenmeye başlayacak. Ertelediğiniz ya da yapmaktan imtina ettiğiniz bazı şeyler varsa bugünü iyi değerlendirin. Neye elinizi atsanız sorunsuzca halledeceksiniz. Şans sizden yana. Bugünün iyi enerjisini kaçırmayın.

Terazi

Burcunuzda geri harekette bulunan Merkür nihayet buna son verdi. Rahat bir nefes alıp, geleceğe dair planlarınız için harekete geçebilirsiniz. Aslında sizin pek bir şey yapmanıza gerek kalmadan evren sizin yerinize hayatınızı güzelleştirmek adına harekete geçecek. Bugün biraz tembellik yapmak isteyebilirsiniz.

Akrep

Maddi sorunlarınızı çözmek için bundan daha iyi bir gün olamaz. Aradığınız desteği anında ve kolaylıkla bulabileceksiniz. Borç – alacak dengenizi sağlayabilir, kredi başvurularınızdan olumlu geri dönüşler alabilirsiniz. Ertelediğiniz projelerinizi hayata geçirmek için ilk adımları bugün rahatlıkla atabilirsiniz.

Yay

Bugün ve sonrasındaki birkaç gün hayat temponuz hiç olmadığı kadar artabilir. Nereye yetişeceğinizi bilemeyebilirsiniz. Merkür Retro’sunun bitmesiyle hayatınızda yavaş giden ve çözülmeyenler bir bir düzene girecek. Beklentilerinizin ve üstün çabanızın sonuçlarını bugünden itibaren almaya başlayacaksınız.

Oğlak

Her şeyin son anda bozulduğunu, ilerlemediğini düşünmekten çok yoruldunuz. Müjde! Hepsi bitti. Yavaş giden, sizi zorlayan veya üzen her şey bugünden itibaren bitiyor. Önümüzdeki günlerde hem iş hayatınız hem de sosyal ilişkileriniz daha rahat ilerleyecek. Hem maddi hem duygusal kazanımlar için bugünü iyi değerlendirin.

Kova

Geçtiğimiz ay sizi çok zorladı ama hemen her şey bugün itibariyle yoluna giriyor. Hem iş hem aşk hayatınızı düzene koymak için fazla yorulmayacaksınız. Yeni bir iş teklifi alabilir ya da daha kazançlı bir işe geçme gibi bir durumla karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkileriniz de bu olumlu zamanlardan nasibini fazlasıyla alacak.

Balık

Merkür Retro’sunun bitmesiyle rahat nefes alacak burçlardan birisiniz. Son zamanlarda sizi zorlayan maddi sorunlarınız beklenmedik yerlerden gelecek paralar ya da işinizle ilgili kazançlarınız sayesinde bitecek. Duygusal anlamda çektiğiniz yalnızlık da son buluyor. Sevgiye doyacağınız günlerin başındasınız.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.