4 Mart Günlük Burç Yorumları.. Bugün Hangi Burcu Neler Bekliyor?

4 Mart 2021 burç yorumlarınız neler söylüyor? www.burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 4 Mart günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 4 Mart günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 4 Mart burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 4 Mart günü neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizlerAslan, Başak, Akrep, Yay, Oğlak, KovaBalık burçları gününüz nasıl geçecek? Nelere dikkat etmeniz gerekecek? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız…

Koç

Bugün finansal konularda bir kapanış ve tamamlanma sağlayabilirsiniz. Borçlarınızı ödeyebilir, bütçenizi düzenleyebilir, finansal sıkıntıları sonlandırabilirsiniz. Artık yaşamınızın her alanında hızlı süreçler içine gireceksiniz. Daha hızlı karar veren, daha hızlı düşünüp daha hızlı harekete geçen bir yapıda olacaksınız. Bu günlerde etik dışı durumlardan, gizli aşk ilişkilerinden kaçının. Abartılı söylemler ve kibirli tavırlar sonrasında pişmanlık getirebilir. Merakınızı uyandıran, hevesinizi arttıran deneyimler kapınızda. Tadını çıkartın.

Boğa

Bugün aşk ve arkadaşlık ilişkilerinde radikal değişimler yaşayabilirsiniz. Arkadaşınız olan biriyle duygusal bir yakınlık içerisine girebilir, bir birlikteliğe başlayabilirsiniz. Süregelen bir aşk ilişkinizde ise arkadaş kalmaya karar verebilir veya tamamen ayrılık kararı alabilirsiniz. Öfke kontrol sorunlarına karşı dikkat etmelisiniz. Bastırdığınız duygularınız ani patlamalarla ortaya çıkabilir. İş hayatında yetenekleriniz ve bilgi birikiminiz sayesinde ek iş fırsatları yakalayabilir, kazancınızı arttıracak yollar bulabilir, birden fazla alandan para kazanabilirsiniz.

İkizler

Bugün kontrolünüz dışındaki durumlara karşı kabullenici olmalı, olayların anlamlarını okumaya çalışmalı ve hayatın mesajlarını fark etmelisiniz. Aile ve akrabaların daha çok gündemde olacağı bir gündesiniz. Eğitim hayatında, sosyal medyada öne çıktığınız, başarı sağlayacağınız durumlar olabilir. Uzun vadeli anlaşmalar imzalayabilir, uzun vadeli eğitim süreçlerine başlayabilirsiniz. Yeni bir hikayenin ilk adımları içerisinde olabilirsiniz. Kendinizi bir anda bambaşka bir hayatın içerisinde bulabilirsiniz. İş hayatında yeni bir sürece geçebilirsiniz.

Yengeç

Bugün yaşamınızın bir alanında spesifik bir umut, bir beklenti yaşamınızda çok daha baskın olabilir. Uzun süredir umut ettiğiniz bir konuda artık süreç belirlenebilir, kısa bir süredir gündemde olan bir arkadaşlık veya flört durumu sonlanabilir. Aşk ilişkilerinde zaaflar, tutkular ve özlemler sizi zayıflatabilir. Fikirlerinizde ve hayata bakışınızda kalıcı değişimler yaşayabileceğiniz zamanlardasınız. Daha çok dua etmeye ve olumlama yapmaya gayret edin. Kardeşler ve akrabalarla borç alma verme gündemleri oluşabilir. Bugünlerde sık sık işaretçi rüyalar görebilirsiniz.

Aslan

Bugün ikili ilişkilerinizde daha temkinli ve kontrollü olmalısınız. İnatlaşma ve sürtüşmelere çekilmemeye gayret göstermelisiniz. Artık sosyal çevreniz çok daha hareketli ve yenilik dolu olacak. Farklı ortamlara katılabilir, yeni insanlarla tanışabilir, yeni gruplara dahil olabilirsiniz. Özellikle bir eğitim ve kursa başlayarak yeni bir ortama dahil olabilirsiniz. Uzundur hissettiğiniz baskı hissi, korku veya gerilim artık kayboluyor. Hayatın tadını çıkarma zamanı başlıyor. Çalışma arkadaşlarınızla yardımlaşma ve destekler içerisinde olmak sizi ileriye götürecektir.

Başak

Bugün hak ve haklılık, adalet konuları sizin için daha önemli olabilir. Fikirlerinizde ve düşüncelerinizde daha inatçı ve kararlı olabilirsiniz. Kendi bildiğinizde diretebilir, kendi hedefinizde ısrarcı davranabilirsiniz. Sabırsızlığın ve hareketliliğinizin arttığı, aynı anda pek çok konu ve gündemle meşgul olacağınız oldukça hareketli bir gün sizleri bekliyor. Kafanıza koyduğunuzu yapmak isteyeceğiniz, kurallar ve sınırlara karşı gelip radikal tavırlar sergileyeceğiniz bir süreç içerisindesiniz. İş hayatınızda yepyeni bir gündem karşınıza gelebilir.

Terazi

Bugün günlük rutininizde değişim süreçleri içerisine girebilirsiniz. Diyet ve sporlarla ilgilenebilir, hayatınıza yeni rutinler katmak isteyebilirsiniz. Kendinizle ilgilenmek, kendinize yatırımlar yapmak iç huzurunuzu ve mutluluğunuzu arttıracaktır. Bu süreçle birlikte yaşamınızın farklı alanlarında ikili durumlar, iki farklı seçenek ve iki farklı yol karşınıza gelebilir. Kısmetleriniz, şanslarınız ikili durumlarla gelebilir. Artık hayatınızda yapacağınız seçimler, göstereceğiniz tavırlar uzun vadeli etkilere sebep olacaktır. Aşk ilişkilerinde geleceğe yönelik konuşmalar yapılabilir.

Akrep

Bugün ilişkilere, insanlara daha fazla odaklanabilir, insanların size karşı olan tavırlarına karşı daha hassas olabilirsiniz. İlişkinizde aşırılık, koruma ve yönetme eğiliminde davranabilirsiniz. Finansal konularda daha fazla çabalayacağınız, zor koşullarla daha çok mücadele etmek isteyeceğiniz, güç ve irade sergilemenin daha önemli olacağı zamanlara giriyorsunuz. Zihniniz her konuda daha çok düşünüp konuşacaktır. Vesveselere ve korkulara kapılarak pasif kalmak, süreci doğru yönetememenize neden olabilir.

Yay

Bugün iş hayatında hareket alanınızı ve özgür iradenizi kısıtlayan durumlarla mücadele etmeniz gerekebilir. Yaşamınızdaki sorumluluklar kişisel alanınızı sınırlayabilir. Gün boyunca her türlü ilişkinizde hızlı gündemler, yenilikler, hızlı değişimler söz konusu olacaktır. Bazı ilişkilerinizi, dostluk ve ortaklıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Hayatınızdan çıkan insanlar sebebiyle yaşamınızda açılan yer, yeni insanlarla dolabilir. İlişkilerinizde iki farklı yol veya iki farklı kişi arasından bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Beklenmedik anlarda, beklenmedik ortamlarda yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Oğlak

Bugün özellikle aşk hayatında kıskançlık, kontrol ve güç savaşları gündeme gelebilir. Daha inatçı, tutkulu ve ısrarcı olabilirsiniz. Duygularla savaş içerisine girmek yerine her duyguyu kabul etmeye çalışın. İş ve eğitim hayatını bir arada götürmeye çalışabilirsiniz. Sınavlarınızda harcadığınız emek ve eforun sonucunu alabilirsiniz. Kendiniz istekleriniz için, kendi hayatınız için emek sarf etme zamanı başlıyor. Yalnız bugünlerde mide hassasiyetlerine açık olabileceğiniz için sağlıklı beslenmeye gayret edin. Stres ve sinir halinden uzaklaşmaya çalışın.

Kova

Bugün iç huzurunuzu sağlamak size zor gelebilir. Halsizlik ve yorgunluk hali, keyfi hareket etme isteği artabilir. Aşk hayatınızda yeni gündemleri getiren, sizi aşk ilişkilerine çeken bir süreç başlıyor. Bir süredir duyamadığınız ilgi ve merakı bir kişiye karşı duymaya başlayabilirsiniz. Heyecanı ve tutkuyu uyandıran ilişkiler, flörtler başlayabilir. Hayatın sürprizlerine açık olma zamanı. Bugünlerde, kalbinizden geçen küçük veya büyük dilekler karşınıza gelebilir. Finansal konularda ise bereketi arttırma çalışmalarınız sonuç verebilir. Maddi yardımlar yapmak paranızı çoğaltabilir.

Balık

Bugün bir kararsızlığı sonlandırabilirsiniz. İş görüşmeleriniz karara ve sonuca bağlanabilir. Kendinizi keşfe çıkabilir, geliştirmeniz gereken yanlarınızı daha iyi görebilir, hatalarınızın ayırdına varabilirsiniz. Aile içi ilişkilerde fikirler ve tavırlar ayrılabilir. Farklılıklara anlayış gösterme zamanı. Eviniz için önemli harcamalar yapabilirsiniz. Bugün uzundur küs olduğunuz kişilerle uzlaşma ve barışmalar yaşanabilir. Nostalji havasını bugün daha yoğun hissedebilirsiniz. Öğleden sonra kadersel deneyimler, karmik süreçler karşınıza gelebilir.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.