5 – 11 Ekim Haftalık Burç Yorumları

5 – 11 Ekim haftalık 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 5 – 11 Ekim haftalık burç yorumlarınızı yazdı. Bu hafta hangi burcu neler bekliyor? Bu hafta hangi burçlar için hafta iyi geçecek? 5 – 11 Ekim haftalık burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 5 – 11 Ekim haftalık yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 5 – 11 Ekim haftası neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte haftalık burç yorumlarınız… Koç, Aslan, Başak burçları haftanız nasıl geçecek?

Koç

Dolunayın sert etkilerini tam atmak üzereyken, bu hafta da Mars ve Plüton kavga halinde olacaklar. Dolunaydan sonra şimdi de Mars sizin burcunuzda seyrediyor. Bu sizi biraz agresif yapsa bile geliri yüksek, oldukça tempolu bir haftaya giriş yapıyorsunuz. İkili ilişkilerinizdeki gerginliği artık yaşamak istemeyecek ve yalnızlığı tercih edeceksiniz. İçinize çekilmek ve hayatın geri kalanıyla ilgilenmek size daha mantıklı gelecek. Yine de değer verdiğiniz insanları kırıp dökmemeye çalışın. Maddi kazanımlar peşindeyken yalız kalabilirsiniz. Her şeyi sizin yapıyor olmanız üzerinizde baskı yaratabilir. Ama siz yine de sosyal hayatınızdaki konumunuzu korumalısınız. Bu hafta yeni bir iş teklifi alırsanız bunu kesinlikle değerlendirmelisiniz. Ya da iş arayışındaysanız sektörünüz dışında bir iş bulabilirsiniz. Endişelenmeyin ve kabul edin geleceğiniz adına çok iyi olacak.

Boğa

Haftaya enerji dolu başlıyorsunuz. Bu enerjinizi kariyerinizi düzenlemek adına kullanmanız sizin için olacaktır. Gündelik yaşantınız da bu enerjiden gerekli payı alacak. Etrafınızdakiler hızınıza yetişemeyebilir. Bu hafta gökyüzü biraz karışık. Onun için yaptığınız her şeyin kuralına uygun olmasına dikkat edin. İllegal işlere bulaşmayın, sır paylaşmayın. Aile içi konular da bu hafta gündeminizi bir hayli meşgul edeceğe benziyor. Özellikle aile büyükleriyle tartışmamalara girmemeli, alttan almaya çalışmalısınız. Zorlu bir hafta, o yüzden hayatı biraz akışına bırakmak sizi koruyacaktır. Maddi kazanımlarınızın artacağı bu hafta, hane içine girecek paralar sizi rahatlatacak. Yalnız biriyseniz, yanlış ilişkilere çekilebilirsiniz. Başlangıçta heyecanlı gelse bile, özellikle bu hafta bu tür ilişkilerden uzak durmalısınız. İleride başınız ağrıyabilir.

İkizler

Dolunayın ardından Mars ve Plüton’un bu haftaki kavgası derken birde çarşamba günü yönetici gezegeniniz Merkür’ün Akrep’te geri gitmeye hazırlanmasıyla hayatta kaldığınız şükretmelisiniz. Hayatınız elinizden kayıp gidiyormuş hissiyle panikleyebilirsiniz. Gökyüzünün bu hareketliliği sizi bir hayli yoracağa benziyor. Özellikle maddi konularda yakınlarınızla tartışmalar yaşayabilirsiniz. Ne kadar kazansanız da yetmiyor gibi gelebilir. Bu duruma itiraz etmek yerine, durumu kabullenip belki biraz tasarrufa gitmeniz daha iyi sonuç verecektir. Hafta genelinde sinirlerinize hakim olmakta baya bir zorlanabilirsiniz. Boşuna tartışacağınıza biraz akışta kalmanız daha iyi olur. Partneri olanlar bu tartışmalardan ve gerginlikten nasibini fazlasıyla alacak. İlişkilerinizi germek en çok zararı yine size verecektir. Sağlık sisteminiz bunca gerginliği kaldıramayabilir.

Yengeç

İsyan bayrağınız bir türlü inmiyor ama bu haftanın şanslı burçlarından birisiniz. Özellikle kariyerinizle ilgili beklediğiniz haberleri nihayet alacaksınız. Aile içinde sorunlarınız varsa çözüme kavuşacak. Mars ve Plüton’un kavgası sizde ters etki yapıyor ve çözümsüz konularınız bir bir çözüme kavuşuyor. Özellikle gerek iş gerek özel hayatınızda ikili ilişkilerde geleceğinizi değiştirecek tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Kendinizi gösterebilecek, girdiğiniz ortamlarda parlayacaksınız. Kişisel hedeflerinize ve amaçlarınıza ulaşmak bu hafta çok daha kolay olacak. Haftanın genelinde şanslı etkiler sürecek. Uzun zamandır beklediğiniz haberlerin gelmesiyle harekete geçeceksiniz. Plansız seyahatler keyfinizi yerine getirecek. Aşk hayatınızda da beklenmedik bir hareketlenme söz konusu. Sosyal medya ya da arkadaş ortamında tanışacağınız biriyle uzun soluklu bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Aslan

Haftanın ilk yarısı biraz yoracak sizleri. Ancak hafta sonuna doğru para haneniz şenlenecek ve sizin de keyfiniz yerine gelecek. Bu aralar gelirlerinizdeki dengesizlik sizi de baya dengesizleştirdi. Gereksiz agresif tavırlar, gelecek endişesi uykularınız kaçırdı ama merak etmeyin bu hafta sonu bu konuda rahata kavuşacaksınız. Gökyüzündeki Mars ve Plüton savaşı para evinizde gelişmelere neden olurken ikili ilişkilerinizde yine gerilim yaratacak. Gereksiz tartışmalardan, ani öfke patlamalarından çevrenizdekiler de nasibini fazlasıyla alacak. Ağzınızdan çıkanlara bu hafta maksimum özen gösterin. İster yüzüne ister arkasından konuştuğunuz insanlarla yüksek gerilim yaşamanız mümkün. Üzerindeki bu gerilimi yapmanız gerekenlere harcamanız halinde kazançlı çıkacaksınız. Ailevi meseleler yine gündeme gelebilir. Tarafsız kalmaya özen gösterin.

Başak

Bu haftaya koşullarınızı zorlayarak başlamanız mümkün. Hem iş hem aşk hayatınızda istediklerinizi yakalamanız zor görünüyor. Zorlu dolunay haftasından sonra gökyüzündeki Mars Plüton kavgası sizi yağmak istemediğiniz şeyleri yapmaya zorlayabilir. Maddi konular yüzünden kafanız karışabilir, kararsız kalabilirsiniz. Hesapta olmayan çok ani bir ödeme ile finans dengeniz bozulabilir de ya da para kaynaklarınızın biri sekteye uğrayabilir. Önleminizi önceden alabilirseniz sizin için daha iyi olacak. Ortalık fena karışık ancak sakin olmalı ve her şeyin bir zamanı olduğunu unutmamalısınız. Olumlu ya da olumsuz gelişen olayların hepsinin sizin hayrınız için olduğunu bilmek içinizi rahatlatacaktır. Ve nihayet yaşayabilirsiniz cuma günü Yengeç burcundaki Ay, dostlarınızdan size sevgi, şefkat ve dinginlik taşıyacak, hafta sonu burcunuzda misafir ettiğiniz Venüs sayesinde huzuru deneyimleyebileceksiniz.

Terazi

Keşke bu haftayı es geçebilseniz. Deniz kenarında, ormanda gezip kimseyle karşılaşmadan tek başınıza bir tatile çıkabilseniz. Mümkünse yapın. Değilse çok zorlayıcı bir haftadasınız. Adrenalini yüksek, heyecanı bol, riske açık günlerden geçmeye bu hafta da devam edeceksiniz. Özellikle aile kadınlarıyla ilgili sorunlar baya bir başınızı ağrıtabilir. Var olan ortaklıklarda son sözü söylemeden önce bir düşünün, son söylenmesi gerekeni ilk söylemeyin. Kısacası bu hafta özel dahil birçok noktada ilişki yönetmeyi çok iyi yapmanız gerekebilir. Haftanın ve çevrenizdekilerin sakinliğinize ihtiyacı var. Olamazsanız ceremesini ilerleyen günlerde çekebilirsiniz haberiniz olsun. Aşk hayatınız da nasibini alacak. Beraberliğiniz varsa tehlikeye girebilir. Yalnızsanız yanlış ilişkiler size çekici gelebilir. Siz en iyisi bu hafta sükûnetinizi koruyamadığınız yerde, yalnız bir köşeye çekilin. Herkesin hayrına olacaktır.

Akrep

Tüm burçlar için zor bir haftaya girdik ancak sizler için ekstra zor bir hafta. Kemerleri sıkmakla başlamalısınız. Gelir gider dengenizi bu hafta sağlamanız oldukça zor görünüyor. Partnerinizle olası gerginlikler, ev içi sorunlar üstüne bazı kişilerin arkanızdan iş çevirdiğini öğrenmek sizi alt üst edebilir. Gökyüzündeki Mars Plüton kavgası resmen sizin evinizde yaşanacak. Sırlar ortaya dökülecek, söylenmemesi gerekenler söylenecek, duyulmaması gerekenler duyulacak. Maddi sorunlar yanı sıra özel ve duygusal hayatınızdaki zorluklara mücadele etmekte çok zorlanabilirsiniz. Ateşli ve duygusal bir su burcu olarak, özellikle ikili ilişkilerinizdeki durum sizi üzecek gibi görünüyor. Yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız bu zorluklar sisiz strese bağlı bazı sağlık sorunlarıyla uğraştırabilir. Rahatlamanın bir yolunu bulmalı ve kendinizi her zaman güven altına almayı seçmelisiniz.

Yay

Sıradan sorunlarla ilgilenmek zorunda kalacağınız bir haftadasınız. Sadece para konusunda üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Fakat merak etmeyin çözümde beraberinde gelecektir. Geçen haftaki dolunay sizi ikili ilişkileriniz konusunda biraz zorladı. Bu haftada durum pek değişmiyor açıkçası. Yolunda gitmeyen ne varsa hayatınızda söküp atmakta geç bile kaldınız. Yapmanız gerekenlere odaklanmalı ve geleceğiniz için daha çok çabalamalısınız. Bu hafta Mars ve Plüton’un kavgası hiç değilse bu konuda sizi iteleyecek. Önemli olan ne istediğinizi kesin ve net bir biçimde belirlemeniz. Yolunuz açık. Hafta boyunca sizi mutlu edecek ve rahatlatacak işlere yönelin, kendinize vakit ayırın. Kendinizi değerli ve önemli hissettirecek temalarla ilgilenin. Size aksini hissettirecek kişilerden uzak durun. Aksi halde gereksiz yere daha çok üzüleceksiniz.

Oğlak

Kararlar haftasına hoş geldiniz. Artık ne yapmak istediğinizle ilgili bir karar vermek zorundasınız. Eğer siz bunu yapmazsanız evren sizin adınıza yapacak ve siz sonuçlarına katlanmak zorunda kalacaksınız. Özellikle özel hayatınızda yalnız kalmak siz iyi gelse de uzun vadede bu durumu kronik ve depresif yalnızlığa dönüştürmemelisiniz. Varsa partnerinize karşı daha anlayışlı davranmalısınız. Dik başlılığınızın nihai sonucu yine yalnızlık olabilir. Kararlı ve baskıcı tavırlarla ilişkilerinizi yönetmeye çalışırsanız, yine bazı kişilerin sizden uzaklaşmasına neden olabilirsiniz. Yani ne yapacağınıza karar verip, bunu uygulamaya geçmek için harika bir haftadasınız. Her hareketiniz gökyüzü tarafından destekleniyor. Birçok burç için tehlikeli olan Mars Plüton kavgası size istediğiniz hayatı yaşama fırsatı getiriyor. Yeter ki hareket geçin. Destek ummadığınız yerlerden gelecek.

Kova

Kendi kendinizle kavga ettiğiniz bir dolunay haftasından sonra, şimdi sıra sevdiklerinize geldi. Oldukça bol tartışmalı, çekişmeli bir haftaya giriş yaptınız. Anlaşılamadığınızı düşünüp üzüleceğiniz gibi, tarafı olduğunuz konularda haksız duruma düşmeniz olası.  Çevreniz tarafından yaptırımcı tutumlarla karşı karşıya kaldığınız günlerden geçeceksiniz. İş hayatınızda da yaşanan çalkantılı süreçlere mümkün olduğu kadar dahil olmamaya çalışıp, sessizliğinizi koruyun. Bilmediğiniz, farkında olmadığınız gizli dedikodular, konuşmalar, bilgiler ortaya çıkabilir ve bu sizin sinirlerinizi oldukça bozabilir. Bu hafta hem uyku düzeninize hem de ruh sağlığınıza ekstra dikkat edin. Maddi manevi zorlanacağınız bu hafta en büyük sorunu partnerinizle yaşayabilirsiniz. Yalnızsanız bu hafta yeni ilişkiler başlamak için de pek uygun değil. Sakin, sessiz bu haftanın bitmesini beklemek sizin için en iyi olacak.

Balık

Bu hafta paranızı kontrol altında tutmaya çalışın. Düzenli bir geliriniz yoksa gereksiz harcamalar yapmayın. Güveninizi riske atacak iş kararlarından ve ortaklıklarından şiddetle kaçının çünkü gökyüzünde savaş var. Mars ve Plüton’un kavgası güveninizi ve para hanenizi zorlayacak görünüyor. Bu hafta yaşamınızda düzeninizi, huzurunuzu bozan birileri varsa bunları temizlemek için en güzel zaman ama bunu yaparken köprüleri yıkarak veya kendinizi de yoracak şekilde değil, daha diplomatik bir şekilde halletmelisiniz. Sakinliğinizi koruyup, olayları izlemek en doğrusu olacaktır. Duygusallığınızın başınıza iş açabileceği bu haftada partnerinizle konuşurken kelimelerinizi dikkatli seçin. Yalnızsanız sosyal medya ya da bulunacağınız ortamlarda yeni biriyle tanışabilirsiniz. Siz doğruları söylerken, kandırılabilirsiniz dikkatli olun.

www.burcununsozlugu.com  inretnet sitesşnden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.