5 Aralık Günlük Burç Yorumları

5 Aralık 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 5 Aralık günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 5 Aralık günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 5 Aralık burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 5 Aralık günü neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Başak, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları gününüz nasıl geçecek? Nelere dikkat etmemiz gerekecek? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız…

5 Aralık Günlük Burç Yorumları

Koç

Alacağınız kararların uzun vadeli etkilerinin olacağı bir gündesiniz. Bu sebeple gün boyunca her olayı, her deneyimi daha ciddi ele almalı, uzun vadeli düşünmeli, sistemli hareket etmelisiniz. Bugün ayrıca yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Bu kişilerle aranızda yaş farkı olabilir. Daha olgun ve iş hayatına önem veren kişiler karşınıza gelebilir. İş arayan Koçlar, eğitimini aldığı alanda bir işe başlayabilir.

Boğa

Bugün inatçılık, fikirlerinizde ve kararlarınızda gereğinden fazla sabit kalmak, empati eksikliği iş ve özel hayattaki ilişkileri zorlayabilir; hiç kimseyle uzlaşmanız mümkün olmayabilir. Bu sebeple gün boyunca olayları çift taraflı görmeye, objektif ve tarafsız yaklaşım sağlamaya ve karşınızdaki kişilerin söylemlerine kulak vermeye gayret edin. Bazı Boğaların aşk ilişkilerinde, kısa süreli flörtlerle gizli gerçekler açığa çıkabilir.

İkizler

Yeni fikirlere ve yeni deneyimlere açık olmak bugün size kazandıracaktır. Dış görüntünüzle ilgili değişiklikler yapabilir, destekler alabilir, harcama yapabilirsiniz. Aile üyeleri ve ebeveynlerin birikim ve yatırımları olabilir. Eşle birlikte ortak bir yatırıma adım atabilir, ortak finansal planlar yapabilirsiniz. Borç alma verme konularında daha planlı olmalısınız.  İş ve özel hayatınızdaki bazı ilişkilerde yeni bir tavra, yeni bir karara gidebilirsiniz.

Yengeç

Bugün partnerinizin veya eşinizin iş hayatında önemli kararları, yoğun bir süreci ve stresli bir hali olabilir. Partneriniz, sizden çok hayatını düzenlemeye ve sorumluluklarına odaklanabilir. Duygularınızla hareket etmeniz doğru sonuçlar vermeyebilir. İş hayatınızda kurduğunuz ilişkiler sizi daha iyi bir pozisyona taşıyabilir. Yalnız Yengeçler iş hayatındaki ilişkilerde duygusal bir birlikteliğe doğru gidebilir.

Aslan

Hobinizi işe çevirme, işinizde sevdiğiniz alana yönelme, sorumlulukları başarıyla tamamlama gibi günün pozitif etkileri karşınıza gelecek. Yeni tanışmalar, flört durumları gün boyunca ciddileşmeye, sağlamlaşmaya doğru adım adım gidebilir. Hem iş hem aşk hayatınızda deneyim elde etmeye, deneyimlerinizden karara varmaya çalışmalısınız. Çocuklarınız için harcamalar yapabilir, çocuklarla ilgili sorumluluklarınıza göre yaşamınızı yeniden düzenleyebilirsiniz.

Başak

Bugün çocuk sahibi olma adına kararlar, adımlar ve gebelik haberleri gündeme gelebilir. İlişkilerin ve ebeveynliğin getirdiği sorumluluklarla hareket edebilirsiniz. Ev içinde ve aile arasında oluşabilecek fikir ayrılıklarını mesafeleşmeye götürmemeye, objektif olmaya gayret etmelisiniz. Eskiye ve geçmişe veda edebilirsiniz. Evinizin enerjisini tazelemek adına küçük değişimler yapmak iyi olabilir. Fazla ve gereksiz eşyalardan kurtulmak ruhen de bir rahatlama getirebilir.

Terazi

Bugün haklılığa, hakkınızı savunmaya ve adalete her alanda daha çok önem verebilirsiniz. İş ve özel hayatınızdaki ilişkilerde haklılık mücadelesi ortaya çıkabilir. Bazı Terazi burçları için yasal süreçler, davalar ve adli konular gündemde olabilir. Özellikle günün ikinci yarısından itibaren içe çekilme, kendi konfor alanında kalma hali, iç dünyanıza dönme hali olabilir. İş ve özel hayatınızdaki ilişkilerde haklılık mücadelesi vermek zorunda kalabilirsiniz.

Akrep

Bugün kendinize dair sorgulamalar, öz eleştiri ve karamsarlık kendi potansiyelinizi engellemenize neden olabilir. Kriterlerinizi yüksek tutmalı, kendinizden emin olmalısınız. Bazı ilişkilerle ilgili geçmişteki hatalarınızı daha iyi görerek değişime gidebilirsiniz. Kibir ve inatçılık, bencillik gibi karanlık taraflarınıza kapılmadan yaşamda yol almalısınız. Kurslar, kısa seyahatler, kardeşler ve yakın çevre ile ilgili gündemler oluşabilir.

Yay

Bugün yeteneklerinizi ve başarılarınızı fark etmeli; geçmişteki başarılarınızdan güç alarak ileriye dair yeni hedefler belirlemelisiniz. Kendinizi küçük görmekten kaçının ve kendinizden beklentilerinizi yükseltin. Aile içinde, ev içerisinde dargınlık ve alınganlık gibi geçici durumlar yaşayabilirsiniz. Yeni deneyimlere adım atmak, gün boyunca size yeni kapılar açacaktır. Konfor alanınızda kalarak potansiyelinizi kaçırmayın.

Oğlak

Sağlıkla ilgili özenli olmanız gereken bugün, bazı Oğlaklar kendi alanına kapanabilir, sosyal ortamlardan kaçınabilir. Süregelen rahatsızlıklar için hastaneye gitmek zorunda kalabilirsiniz. Diş, cilt, saç ve kemiklerle ilgili hassasiyetler olabilir. İlişkilerde ise konfor alanınızda kalmakla, radikal kararlar almak arasında kalabilirsiniz. Bugün daha içe kapalı olabilir, kendinizi tam olarak ifade edemeyebilirsiniz.

Kova

Bugün sosyal ortamlardan, kişilerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda iki seçenek arasında kalabilir, karar vermekte zorlanabilirsiniz. Yeni bir tanışma yaşayabilir, bir ilişki başlangıcı içerisine girebilirsiniz. Bu süreçte ilişkinin geleceğiyle veya karşınızdaki kişinin karakteriyle ilgili zihinsel ikilemler olabilir. Duyguları zihinle bastırmak yerine anın getirdiği hisleri kabul edin. İyi niyet sizin için daha önemli olabilir.

Balık

Bugün ikili ilişkilerinizdeki bazı olaylar, konular veya kişiler sizin için takıntı halini alabilir. Partnerinize, ilişkinin geleceğine veya geçmişteki bir ilişkiye takılı kalabilirsiniz. Görüntünüzle ilgili ufak değişimler enerjinizi tazeleyebilir. Ev içinde canlı renkleri daha fazla kullanmak enerjinizi yükseltebilir. Ayrıca kadersel bazı deneyimlerle karşılaşabilir, ilahi adalet durumlarını görebilir, ektiklerinizin sonuçlarını alabilirsiniz.

 

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.