6 Kasım Günlük Burç Yorumları

6 Kasım 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 6 Kasım günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 6 Kasım günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 6 Kasım burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 6 Kasım günü neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız… Oğlak, Aslan, Balık burçları gününüz nasıl geçecek? Bugün Boğa Burcunda oluşan dolunay burcunuza göre size ne getirecek? Nelere dikkat etmemiz gerekecek?

Koç

Güne sakin başlayıp aynı oranda sakin bitireceksiniz. Gün geneli sevdiklerinizle ilgilenmek, kendinize vakit ayırmak, ev ve dekorasyonla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Aile büyüklerinizi ziyaret edebilir, onlar için bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Gelir gider dengenizde bazı pürüzler, beklenmeyen borçlarla karşılaşabilirsiniz.

Boğa

Kendinizle ilgilenmek istediğiniz bugün bunu pek başaramayabilirsiniz. Çünkü gününüz hızlı başlayıp çok hızlı bitecek. Akşam saatlerine kadar nefes alamaz durumda olabilirsiniz. Yüklerinizi biraz paylaşmalısınız. Sorumluluklarınızın ağırlığı altında kalabilirsiniz. Tek başınıza kalmayın, yardım istemeyi öğrenmelisiniz.

İkizler

Bugün maddi konularla uğraşmaktan çok sıkılabilirsiniz. Para dengenizi sağlamaya çalışırken hayatınızın geri kalanını biraz ihmal ediyor gibisiniz. Özellikle de kendinizi. Gelirlerinizi artırmanın yollarını bulmak için yakınlarınızdan destek alabilirsiniz. Hedeflerinizi ve hayat beklentilerinizi yeniden planlamalısınız.

Yengeç

Duygusal günlerden geçiyorsunuz. Özellikle bugün kırılgan ve melankoli olabilirsiniz. Duygularınızı sevdiklerinizle paylaşmalısınız. Kendi kabuğunuza çekilmeniz bu ara size iyi gelmeyecek. Yalnız kalmamaya, dışarıda vakit geçirmeye çalışın. Yaşadığınız stres sizi hasta edebilir. Yardım istemekten çekinmeyin.

Aslan

Bugün can sıkıcı durumlar yaşayabilirsiniz. Kişiler arasında kalırsanız taraf olmamaya çalışmalısınız. Yaşadığınız olaylar için kendinizi suçlamaktan artık vaz geçmelisiniz. İçinizde sakladıklarınızı sevdiğiniz dostlarınızla paylaşmanız sizi bir nebze rahatlatacaktır. Maddi konudaki kaygılarınızı sadece düşünerek çözemezsiniz.

Başak

Bugün gündeminizde iş ve kariyer konuları olacak. Yeni iş arayışına girebilir, farklı iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Kariyerinizi ilgilendiren konularda duygusal kararlar almamaya özen göstermelisiniz. Sosyal ilişkilerinizin ön planda olacağı bir gün. Arkadaşlarınızla duygularınızı ve düşüncelerinizi paylaşmak sizi mutlu edecektir. 

Terazi

Finansal konuların ön planda olacağı bir gün olacak. Bütçenizi yönetmekte zorlanabilir, kredi ve borç arayışına girebilirsiniz. Partnerinizle veya iş ortaklarınızla gelir paylaşımı üzerine konuşmalar yapabilirsiniz. Gelecek planları ve aklınızdaki projeleri hayata geçirmek için de oldukça verimli bir gün olacak.

Akrep

Bugün hayat planladığınız gibi gitmeyebilir. Özellikle ikili ilişkilerinizde biraz empati yapmalı ve karşı tarafın düşüncelerine de saygı göstermelisiniz. Hep haklı çıkmaya çalışma tavrınızdan dolayı insanlar sizden uzaklaşıyor. Bunu farkında olarak hareket etmeli ve çevrenizdeki insanları gereksiz yere suçlamamalısınız.

Yay

Gelirlerinizi artırmak adına yeni girişimlerde bulunacağınız bugün şans sizden yana olacak. İş arayışındaysanız ya da işinizi değiştirmek istiyorsanız düzeninizin de değişeceğiniz düşünmeniz gerekiyor. Bu sizi endişelendirmesin. Alacağınız teklifler sadece iş alanında olmayabilir. Biraz aşka da zaman ayırmalısınız.

Oğlak

Duygusallığınızın yüksek olacağı bir güne merhaba dediniz. Ancak karamsar duygulardan uzak durmanızda fayda var. Hayat yükünüz yeterince ağırken bir de duygusal hezeyanlar sizi daha da çıkmaza sokabilir. Kendi başınıza kalmak ve duygu durum bozukluğunuzdan kurtulmak için hobilerinize vakit ayırmak size iyi gelecek.

Kova

Bugün sağlığınıza her zamankinden daha fazla dikkat etmelisiniz. Özellikle mide bölgesiyle ilgili rahatsızlıklara karşı temkinli olmalısınız. Hem iş hem de özel hayatınıza çeki düzen vermek için bugünü değerlendirebilirsiniz. Maddi kazanımlarınızın ön plana çıkacağı bugün beklenemedik paralar alabilirsiniz.

Balık

Bugün romantizm, hobileriniz ve çocuklarınızla ilgili konular ön planda olacaktır. Çocuklarınız ilginize ihtiyaç duyabilir, onları ihmal etmeyin. Aynı şekilde başkalarıyla ilgilenirken kendinizi de ihmal etmeyin. Sağlık problemleriniz can sıkıcı boyuta gelebilir. Kendinizi korumalı ve dinlenmeye vakit ayırmalısınız.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.