7 – 13 Haziran Haftası Burç Yorumlarınız Neler Söylüyor?

7 – 13 Haziran haftalık burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu 7 – 13 Haziran haftalık burç yorumlarınızı yazdı. Bu hafta hangi burcu neler bekliyor? Bu hafta hangi burçlar için hafta iyi geçecek? 7 – 13 Haziran haftalık burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 7 – 13 Haziran haftalık yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 7 Haziran haftası neler bekliyor? Haftalık burçlarınızı okurken yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları haftanız nasıl geçecek? İşte haftalık burç yorumlarınız…

Bu hafta İkizler burcunda yeniay gerçekleşiyor. Ve tabi 10 Haziran’da güneş tutulması var. Önümüzdeki 15 gün içinde yolculuklar, eğitim, kardeşler, iletişim ve ticaret gibi konular ön plana çıkıyor. Bu dönemde atacağımız adımların ne derece sağlam olduğunu kontrol etmemizde fayda var. Değişken enerjilerin yoğun olacağı bir dönemdeyiz bu nedenle sağlam bir zeminde olduğumuzdan emin olmalıyız. Ayrıca Haziran ayının en önemli olayı İkizler burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması olacak. Bir ay boyunca da etkilerini hissettirecek olan bu tutulmaya Merkür Retro hareketiyle kavuşarak, Neptün ise sert açısıyla karşılayarak gerçekleşecek. Bu tutulma o nedenle biraz hayal kırkılıklarına açık bir tutulma olacak. Bu tutulma sağlık, aşk ve para konusunda bizi hayli zorlayacak gibi görünüyor. Bu yılın en zor tutulmalarından biri olan İkizler burcundaki Güneş tutulması hepimizin hayatında maddi, manevi bir defteri kapatıp diğerini açacak. Duyduklarımıza inanmadan önce doğruluklarını teyit etmeli, sonrasında girişimde bulunmalıyız. Görüşlerimiz yüzünden çevremizdeki insanlarla gerilim yaşamamız mümkün, bu nedenle çevremizdeki insanlarla iletişim kurarken dikkatli olmalı, ağzımızdan çıkan sözleri geri alamayacağımızı unutmamalıyız.

Koç ve Yükselen Koçlar

Bu hafta araçlar, teknolojik aletler ve seyahatlerle ilgili yeni gündemler olabilir. Tadilat ve yenilemelerle ilgilenebilir, yeni bir seyahat programı yapabilirsiniz. Bugünlerde yepyeni bir eğitim alma kararı içerisinde olabilirsiniz. Bu dönemde alacağınız eğitim kararı veya başlangıçları, uzun vadede yaşam yolunuzda değişikliklere aracı olabilir. Cuma gününe dek yeni başlangıçlar yapmak için eski gündemleri kapatmakla meşgul olacak, yeni başlangıçlar için eskileri bitireceksiniz. Siz Koç burçları için artık ciddi ilişkiler, aşk ilişkilerinde ciddiyet ve resmiyet gündeme gelebilir. Evli Koçlar ise çocuk gündemleriyle ilgili harekete geçebilir. Çocuklarınızın hayatı ve geleceğiyle ilgili kararlar alabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğalar

Bu hafta yeni bir kazanç fırsatı doğabilir. Ek gelir veya aylık düzenli gelir elde edebileceğiniz bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz. Maddi başarı ve başarısızlıkları özgüven ve öz değer ile bağdaştırmaktan kaçının. Bugünlerde motivasyon ve özgüven, yaşamdaki isteklerinizin gerçekleşmesine bağlı olabilir. Haftanın ilk yarısında özellikle öfke kontrol problemlerine açık olabilirsiniz. Bastırdığınız duygu ve düşünceleri aniden dile getirebilir, tepki gösterebilirsiniz. Bu gerilimleri yaşamamak adına duygu ve düşüncelerinizi uzun süre bastırmak ve konuşmayı ertelemek yerine harekete geçin. Cuma günü taşınma, evlilik ve aile içi kutlamalar gündeme gelecektir. Özellikle uzun vadeli olan birlikteliklerde evlilik gündemleri olabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bu hafta cesaretiniz, özgüveniniz artabilir. Bir süredir düşen enerjiniz yükselebilir. Yaşadığınız ikilem veya kararsızlıkta, tutulmanın güçlü etkileriyle aniden netleşebilirsiniz. Tutulma dönemleri ektiklerinizin ödül ve sonuçlarını getireceği için bugünlerde ilişkilerinizde ilahi adalet çalışabilir. Fakat aynı zamanda negatif karmalar yaratacak sözlerden, tavırlardan kaçının. Geçmiş bir ilişkinizden haber alma söz konusu olabilir; eski tanıdıklarla bir araya gelme isteğiniz artabilir. Finansal konularda stresli bir gündem içerisinde olabilirsiniz. Cuma günü bir süredir yaşanan maddi karmaşalar son bulmaya başlayabilir. Yalnız olan İkizler burçları için bu tarihten itibaren flörtlere açık bir enerji başlayacak.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler

Bu hafta etkileyici rüyalar görebilirsiniz. Uyku düzensizlikleri yaşayabilirsiniz. Kendinize stres ve panik yaptığınız konulardan özgürleşme isteğiniz artabilir. Seyahat ve taşınma planları aniden ortaya çıkabilir. İlişki ve ortaklıklarınızda uzun süre pasif kalmak, içinize atmak ve tahammül göstermek bu hafta patlama noktalarına gitmenize neden olabilir. Öfke kontrol sorunları yaşamamak için iletişimden kaçmaktan uzak durmalısınız. Çözüm odaklı ilerleyin ve abartılı duygusal tepkiler sergilemeyin. Bu hafta kendi sınırlarınızı ve alışkanlıklarınızı aşabilir, kendinizin için ilk olacak deneyimlere cesaret edebilirsiniz. Cuma gününden sonra yaklaşık iki ay boyunca finansal konularda şans ve bolluk sizlerle olacak.

Aslan ve Yükselen Aslanlar

Bu hafta eskiden dahil olduğunuz sosyal ortamlara tekrar katılabilirsiniz. Eski yaşamınıza ve eski alışkanlıklarınıza zaman zaman dönmek isteyebilirsiniz. Daha önce gittiğiniz mekanlara, yaşadığınız yerlere dönmek sizi huzurlu hissettirebilir. Sevdiklerinize gösterdiğiniz anlayış ve tolerans, tutulmadan sonraki 6 aylık süreç içinde önemli fırsatlar doğurabilir. Hafta sonuna dek iş hayatında zorlu işler, stresli çalışmalar veya kritik işler, projeler gündeminizde olabilir. İş hayatınızda yoğun bir hafta geçirebilirsiniz.  Artık daha cesur olup daha hızlı harekete geçebileceğiniz, enerjinizin arttığı bir dönem başlıyor. Şanslar ve fırsatlar kapıda. Sizin döneminiz başlıyor da diyebiliriz. Hayatınızın iplerini elinize alıyorsunuz. Kariyer yolunda güçlenme zamanı.

Başak ve Yükselen Başaklar

Bu hafta kariyer hedefleriniz ve çalışma hayatı içerisindeki pozisyonunuz değişime doğru gidebilir. Aile büyükleri veya ebeveynler yaşamınızda alacağınız kararlarda daha etkin olabilir. Fikir danışabilir ve yardım alabilirsiniz. Sosyal çevrenizle ilişkilerinizde de dargınlık ve küslük gibi gündemler ortaya çıkabilir. Yüzeysel veya basit meselelerden kaynaklı küslükler bitebilir. Zihninizi meşgul eden konularla ilgili harekete geçip, kararınızı etrafınızdaki insanlara açıklayabilirsiniz. Bu hafta gündeminizde yeni hayaller, yeni planlar olmaya başlayacak. Sağlıkla ilgili tedaviler daha verimli geçebilir. Psikolojik destekler de bu süreçle gündeminize girebilir.

Terazi ve Yükselen Teraziler

Bu hafta beklediğiniz bir telefona, beklediğiniz haber ve sonuca ulaşabilirsiniz. Başvurularınız yanıtlanabilir. Karşınızdaki kişilerden iş ve özel hayatınızda teklifler alabilirsiniz. Yalnızlar için kısmetin arttığı, daha çok dikkat çektiğiniz ve beğenildiğiniz bir süreç olacak. Toplum önünde iş yapanlar için bugünlerde daha çok konuşulma ve ön planda olma durumları görülebilir. Sizler için yeni hayaller ve yeni gelecek planlarından bahsedecek bir süreç başlayacak. Fakat öncesinde eski konuları kapatmanız, karmaşalara son vermeniz gerekiyor. Yeni başlangıçlar için eskiyi bitirme zamanı. Bugünlerde evinizdeki ve yaşam alanınızdaki fazlalıklardan ve faydasız olanlardan kurtulmak dönemin enerjilerinden faydalanmayı getirecektir.

Akrep ve Yükselen Akrepler

Bu hafta iş başvurusunda bulunma kararı alabilir veya mevcut başvurunuzdan yanıt alabilirsiniz. Süregelen işiniz için yatırım yaparken aceleci davranmamalı ve parça parça, adım adım ilerlemeye çalışmalısınız. Mevcut çalışma ortamınızda yer ve görev değişiklikleri ortaya çıkabilir. Sağlıkla ilgili ise aniden ortaya çıkan fakat hızlı çözülen, hızlı toparladığınız bir gündem oluşabilir. Bu hafta sizler için her anlamda aydınlanma ve ortaya çıkma enerjisi taşıyor. Gizli saklı konular açığa çıkabilir. Aldığınız kararları açıklayabilir, ilişkilerde yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. İnsanlarla ilişkilerinizde doğru sınırlar belirlemeyi öğrenmeniz gereken bir zaman. Sizden talep edilmeden karşınızdakilerin hayatına dahil olmaktan ve müdahale etmekten kaçının. Enerjinizi emen ortamlardan uzak kalın.

Yay ve Yükselen Yaylar

Bu hafta süregelen bir ilişkinizi çevrenize ilan edebilirsiniz. Gizli ilişkiler aniden ortaya çıkabilir. İlişkilerde gizli sırlar kalmayabilir. Özellikle karşınızdaki insanlarla ilgili önemli şeyler öğrenebilirsiniz. Yüzleşmeler yapılabilir. Gerçek dostlarınızı görebilirsiniz. Bugünlerde size negatif karmalar yaratacak adımlardan uzak durmaya çalışın. İlişkilerinizde beklediğiniz adaleti, yaratıcıya ve ilahi tarafa bırakın. Süregelen yasal süreçlerinizden bugünlerde emsal bir karar çıkabilir. Çalışma ortamınızda ani ayrılıklar veya işten çıkarmalar olabilir. Sizler için artık şans ve fırsatın artacağı uzun bir süreç başlıyor. Özellikle eğitim, seyahat, yurtdışı, ticaret konularında şansınız artıyor.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar

Bu hafta iş başvurularınız, sınavlarınız ve mülakatlarınız sonuçlanacaktır. Her tutulma yeni bir 6 aylık zaman dilimi açar. Tutulmadan sonra sizin için de önümüzdeki 6 aylık zaman diliminde iş hayatınızda önemli değişiklikler olabilir. Bu değişiklikler, taşınma ve yer değişikliği gündemini de beraberinde getirebilir. Tayin ve atanma gündemleri olanlar için çok destekleyici bir süreç. Kendi bedeninize, yaşam kalitenize dikkat göstermeniz gereken günlerdesiniz. Negatif olasılıklardan sıyrılmak adına özellikle bu hafta düzenli ve özenli beslenin, kısa yürüyüşler ve egzersizler yapın. Sinirsel gerilimler, bedensel rahatsızlıklara sebebiyet verebilir. Kaygı ve gerilimden uzak kalacağınız yöntemleri değerlendirin. İlişkilerinizde ne istediğinize ne hedeflediğinize karar verme zamanı.

Kova ve Yükselen Kovalar

Bu hafta İkizler burcunda Güneş Tutulması meydana geliyor. Tutulmanın size şans ve destek sunduğu bir döneme giriyorsunuz. Şartlara uyum sağlamak ve hayatla barış içinde ilerlemek, hayat yolunuzda size yeni kapılar açacaktır. Hafta içerisinde bazı aşk ilişkilerinde açık konuşmalar, yüzleşmeler olabilir. Eski olan son bulabilir ve aşk hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Gizli, saklı durumlar ortaya çıkabilir. Bazılarınız ise aşk ilişkisini çevresine ilan edebilir. Hayatınızla ilgili zorunlu değişiklikler de bugünlerde ortaya çıkabilir. Haftayı daha verimli geçirmek ve negatif görünümlerden sıyrılmak adına bu hafta spor yapın, günlük rutininizde bir sistem belirleyin ve sizi yoran alışkanlıklardan vazgeçin. Uyku düzeni bugünlerde bozulabilir.

Balık ve Yükselen Balıklar

Bu hafta İkizler burcunda Güneş Tutulması meydana geliyor. Hafta içerisinde son 15 günlük zaman diliminde yaşadığınız kararsızlıklar bir şekillenme ve belirginleşme sürecine gitmeye başlayacak. Duygularınızı ve planlarınızı hayatınızdaki insanlara duyuracak ve ilan edeceksiniz. Çevrenizdeki insanların söylemlerinden daha çok etkilenebileceğiniz bir dönemde olduğunuz için kiminle neyi paylaştığınıza dikkat edin. Alınganlık gösterebileceğinizi unutmayın. Kendinizle ilgili net olduğunuz konularda ise bazı kişilere karşı gelmekten ve bazı söylemlere rağmen harekete geçmekten çekinmeyin. Hayır demeniz, dur demeniz gereken yeri ve zamanı iyi bilmelisiniz. Kazançlarınızın artacağı bu dönemi geleceğiniz adına iyi değerlendirmelisiniz. Aşk ve duygusal konularda ise 24 Haziran’ı beklemeniz daha iyi olacak.

www.burcununsozlugu.com internet sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.