7 Ekim Günlük Burç Yorumları

7 Ekim 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 7 Ekim günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 7 Ekim günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 7 Ekim burç yorumu ne söylüyor? Akrep burcunu 7 Ekim günü neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız… İkizler, Koç, Kova burçları gününüz nasıl geçecek?

Koç

Aşk dolu bir güne başladınız. Karşınızdaki kişiyle aranızdaki mesafeli duruş, yerini duygusallığa bırakabilir. Gün içinde kendinize ait bir program yapmasanız da ortak bir proje üzerinde durabilir, eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Akşam saatlerinde huzuru hissedeceksiniz.

Boğa

Bugün günlük işlerin yoğun temposuyla kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Ancak gün içinde yeteneklerinizi kullanarak ve gerekli desteği alarak ekonomik şartlarınızı iyileştirecek adımlar atabilirsiniz. Akşam saatlerinde uzak akrabalarınızdan gelen asılsız haberler, yanılma payını artırabilir.

İkizler

Bugün bilinçaltınızda kalmış olan ve geçmişten gelen gizli konuları şifalandırdığınız, huzurlu ve keyifli ortamlarda olmayı planladığınız bir gün olabilir. Gün içerisindeki dalgınlığınız işlerinize yansıyabilir, organize olmanız ve odaklanmanız zor olabilir.

Yengeç

Bugün kurabileceğiniz bağlantılarla kendiniz için bir şeyler yapma konusunda daha istekli ve motive olabilirsiniz. Finansal alanda gelebilecek sürpriz gelişmeler beklentilerinizi daha da yükseltmenizi sağlayabilir. Ailenizle alakalı sorumluluklarınız artabilir.

Aslan

Bugün içinde bulunduğunuz krizlere veya sorumlu olduğunuz işlere karşı oldukça akılcı ve mantıklı çözümler üretebilirsiniz. Gün içinde kendinizi iç hesaplaşma yaparken bulabilirsiniz. Kendinize fazla yüklenmeyin. Her sorun sizden kaynaklı olmayabilir.

Başak

Bugün ekonomik konularla ilgili girişimlerde bulunmak isteseniz de hemen harekete geçmemeli, olaylara daha objektif yaklaşmaya çalışmalısınız. Keyfi harcamalar bütçenizi zorlayabilir. Maddi manevi değerlerinizi muhafaza etmek için duygusal tepkiler verebilirsiniz.

Terazi

Sizi içten içe huzursuz eden ve bilinçaltınızı kurcalayan olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Evde ya da iş yerinizde sizinle aynı fikirde olmayan insanların muhalefetiyle karşılaşabilirsiniz. Gergin geçecek günün ardından yakınlarınızın yapacağı bir sürpriz sizi mutlu edecek.

Akrep

Özel ya da ailevi ilişkilerinizde kadersel gelişmelerle karşılaşmanız mümkün olabileceği gibi, önümüzdeki günler aile ve iş yaşamına dair önemli kararları da beraberinde getirebilir. Gökyüzü bugünlerde duygu ve düşüncelerinizde fazla ısrarcı olmamanız gerektiği konusunda sizi uyarıyor.

Yay

Gün içinde yeni girişimlerde bulunmaktan uzak durmalı, yeni kararlar almamalısınız. Ancak var olan işlerinizi bitirebilir, eksiklerinizi giderebilir ya da başladığınız çalışmalardan sonuç alabilirsiniz. Akşam saatlerinde evinizle ilgilenmek, ailenize vakit ayırmak size iyi gelecek.

Oğlak

Bugün bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Geçmiş tecrübelerinizi düşündüğünüzde hata yapma olasılığınız oldukça düşük. Bugün karşınızdakilerden istediğiniz karşılığı bulamayabilirsiniz. Kariyerinize ve sosyal hayatınıza dair önemli gelişmeler yaşayabileceğiniz, destekler bulabileceğiniz günlerdesiniz.

Kova

Bugün duygusal hassasiyetiniz artabilir. Ufak tefek şeyler bile alınganlık yapmanıza neden olabilir. Aileniz için yapılması gereken endişelerinizi artırabilir ve bugün hassas olduğunuz için kendinizi ifade edememenin getirdiği krizler yaşayabilirsiniz.

Balık

Bugün cesur ve bireysel kararlar almanız finansal konularda sizi başarıya taşıyacak. Ancak istek ve taleplerinizde ısrarcı olmanız rekabetle karşılaşmanıza ve gerilime neden olabilir. Uzlaşmaya yanaşmamanız ilişkilerinizde sorunlara yol açabilir. Kopuşlar yaşanabilir.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.