7. Kattan Atlayan Genç Hayatını Kaybetti

Antalya’da 18 yaşındaki M.Ş.Ö., 7 katlı apartmanın çatısından koşarak aşağıya atladı. Alt geçitteki demir bariyerlere çarparak yere düşen genç olay yerinde yaşamını yitirirken olayı öğrenip olay yerine gelen anne ve babası fenalık geçirdi.

Olay, Muratpaşa ilçesi Yener Ulusoy Bulvarı üzerindeki 7 katlı apartmanın çatı katında meydana geldi. 18 yaşındaki M.Ş.Ö., iddiaya göre kardeşi M.E.Ö. ile çatıya çıktı. Soğuktan üşüdüğünü belirten M.Ş.Ö., kardeşinden evdeki montunu getirmesini istedi.

M.E.Ö.’nün yanından ayrılmasının hemen ardından M.Ş.Ö., henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı koşarak kendini boşluğa bıraktı.

M.Ş.Ö., önce bulvar üzerindeki Güllük alt geçidinin demir korkuluklarına çarptı ardından da 5 metre aşağıdaki yola düştü. Düşmenin etkisiyle olay yerinde beli kırılan ve yerde hareketsiz yatan M.Ş.Ö.’ye yoldan geçen vatandaşlar yardım etti.

Anne ve Baba birbirlerine sarılıp ağladı

112 Acil Çağrı Merkezi’ne haber verilmesi üzerine gelen sağlık ekipleri M.Ş.Ö.’ye yerde müdahale ederken, anne ve babası da olay yerine geldi. Yerde kanlar içinde hareketsiz şekilde yatan M.Ş.Ö.’yü gören anne ve baba oldukları yerde çöküp, birbirlerine sarılarak uzun süre gözyaşı döktü.

Polis ekipleri olay yerinde yaptıkları incelemenin ardından ifadesine başvurmak üzere M.E.Ö.’yü polis merkezine götürdü. M.Ş.Ö.’nün cansız bedeni ise otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.

Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.