8 – 14 Mart Haftalık Burç Yorumları.. Bu Hafta Sizi Neler Bekliyor?

8 – 14  Mart haftalık burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu 8 – 14 Mart haftalık burç yorumlarınızı yazdı. Bu hafta hangi burcu neler bekliyor? Bu hafta hangi burçlar için hafta iyi geçecek? 8 – 14 Mart haftalık burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 8 – 14 Mart haftalık yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 8 Mart haftası neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları haftanız nasıl geçecek? İşte haftalık burç yorumlarınız… 

Koç ve Yükselen Koçlar

Bu hafta başında bilinçaltınızda kalmış konular veya korkularınızla karşı karşıya gelebilirsiniz. Karmaşık bir ruh hali içinde olabilir, kendi içinize çekilmek isteyebilirsiniz. Rüyalarınızın oldukça hareketlendiği gözlemleyebilirsiniz. 13 Mart Balık yeniayıyla birlikte sağlığınız, iş ve çalışma ortamınız veya günlük rutinlerinizle ilgili bazı karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Başkaları için fedakarlıkta bulunmanız gerekebilir, elinizde olmayan koşullarla yüzleşebilirsiniz. Ruhsal çalışmalar yapmak için oldukça uygun bir dönemdesiniz.

Boğa ve Yükselen Boğalar

Bu hafta uzundur yapmak istediğiniz ama bir türlü şekillendiremediğiniz geleceğinizle ilgili planlar yapabilir, harekete geçmek isteyebilirsiniz. Ancak önünüze engeller çıkabilir ya da gerekli enerjiyi bulamayabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz arkadaş grupları, mesleki gruplarda yaratıcılığınızı sergileyebilir veya sosyal çevrenizde bir takım yardım çalışmaları için boy gösterebilirsiniz. Hayatınıza yeni insanlar katılabilir, bazıları ise ayrılabilir. Bu dönem arkadaşlık ilişkilerinizde daha fedakar ve özverili davranmanız gerekebilir. Ama iyi niyetinizin suiistimal edilmemesine de özen gösterin.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bu hafta kariyer ve sosyal statünüzle ilgili gelişmeler ön plana çıkıyor. İş hayatınızda yeni bir sayfa açmak isteseniz de bunun için uygun bir zaman diliminde değilsiniz. Şu anda mevcut konumunuzu korumaya çalışmak daha akıllıca olacaktır. Bu hafta Balık burcunda gerçekleşecek yeniay kariyeriniz ve sosyal statünüzle ilgili gelişmeleri ön plana çıkarıyor. Çalışmıyorsanız, bu dönemde gelen iş teklifleri kalıcı olmayabilir. Eve veya aidiyetlere dair bazı konular gündeminize girebilir. Aile ve iş hayatı arasında bir denge oturtmak için uygun günlerdesiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler

Bu hafta kendinizi ifade etmekte zorlanabilir, karamsar bir ruh hali içine girebilirsiniz. Cumartesi günü Balık burcunda gerçekleşecek yeniay hayatınızla ilgili yeni kararlar almanız gerektiğine vurgu yapıyor. Bu bağlamda inanç ve felsefeler üzerine derinlemesine araştırma yapabilirsiniz. Yakın çevreniz veya akrabalarınızla ilgili bazı belirsizlik veya hassasiyetler gündeminize girebilir. Sosyal medyada da bir süreliğine sessiz kalmanız ruh sağlığınız açısından daha sağlıklı olabilir. İkili ilişkilerinizde etrafınızdaki insanlara baskı kurmayın, gereksiz kıskançlık veya kapris yapmamaya dikkat edin.

Aslan ve Yükselen Aslanlar

Bu hafta ortak kaynaklar, eşinizin parası, vergi, sigorta, miras gibi konular gündeminizde olacak. Bir süredir gelirlerinizde artış yaşıyor, yeni anlaşmalara imza atıyor olabilirsiniz. Kredi arayışı içindeyseniz krediniz onaylanabilir, borç arayışınız var ise buna rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Önemli anlaşmalar, sözleşmeler özellikle iş ve kariyerinize ilişkin konular gündeminize girebilir. Mali durumunuzdaki belirsizlikler, içsel bir baskı hissetmenize neden olabilir. 13 Mart Balık yeniayıyla birlikte psikolojik hassasiyetleriniz veya derinlerde kalmış korkularınızla yüzleşebilir, okült konulara merak salabilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başaklar

Bu hafta gerçekleşecek yeniayın etkisiyle ikili ilişkiler ve ortaklıklar odak noktanız haline geliyor. Eğer ilişkiniz varsa ve sorun yaşıyorsanız, tamam mı devam mı kararı almak için uygun bir dönemde değilsiniz. Alacağınız kararlar sizin için yanıltıcı olabilir. Yolunda giden bir ilişki için de evlilik kararı almak için bir süre daha beklemek daha iyi olabilir. İlişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye başlamak ya da yeni bir ortaklık kurmak için de Nisan başı daha uygun bir zaman dilimi olacaktır. Bu dönem atacağınız imzalara, vereceğiniz sözlere, kuracağınız ortaklıklarda daha temkinli olmanızda fayda var.

Terazi ve Yükselen Teraziler

Bu hafta iş, sağlık ve günlük hayat rutinleriniz ön plana çıkıyor. İş hayatınız ya da günlük yaşamanızda sıkıntılı bir süreçten geçiyor olabilirsiniz. Bazı beklentileriniz karşılanmayabilir ya da kendinizi olduğunuz yerde sayıyor gibi hissedebilirsiniz. Bu hafta Balık burcundaki yeniay çalışma ortamı ve sağlık konularına dikkat çekiyor. İş ve çalışma koşullarında bazı belirsizlikler oluşabilir. İş akışında iletişim hatalarına ve bilgi eksikliklerine özellikle dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız. Evinizde, ailenizle ilişkilerinizde takıntılı davranışlardan uzak durmanızda yarar var.

Akrep ve Yükselen Akrepler

Bu hafta ikili ilişkiler, çocuklar, hobiler, sosyal çevreniz ile ilgili konular odağınız haline gelebilir. Hayat enerjiniz ve yaşamdan aldığınız keyfin bu dönemde bir miktar azaldığını fark edebilirsiniz. Cumartesi günü Balık burcunda bir yeniay oluşuyor. Bu yeniayla aşk hayatınız, çocuklarınız ve sosyal hayatınızı gündeme getiriyor. İlişkinizde revize etmeniz gereken konuların olduğunu fark edebilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi oldukça yoğun hissedebilir, bazı iletişim eksikliklerinden dolayı dağılıyormuş hissine kapılabilirsiniz. Sevdiğinizle daha güçlü bir sevgi bağı kurmak için uygun zamanlardasınız.

Yay ve Yükselen Yaylar

Bu hafta ev ve aile ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Aile bireyleri ile geçmişten kalan bir konu tekrar su yüzüne çıkabilir ancak yine bir sonuç alamayabilir, bu yüzden hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. 13 Mart’ta Balık burcundaki yeniay, ev, aile ve aidiyetlerle ilgili konuları gündeminize taşıyor. Ev içinde bazı onarım işleri yapmak için harekete geçebilirsiniz. Aile ve iş hayatın arasında denge kurabilmek için bazı konuları gözden geçirebilir, yeni bir düzenleme yapabilirsiniz. Maddi anlamda hiçbir konuyu takıntı haline dönüştürmeyin, ödemelerde bu hafta gecikmeler söz konusu olabilir.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar

Bu hafta yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile ilgili konulara odaklanıyoruz. İletişim trafiğiniz artabilir ancak kafanız da bir o kadar karışık olabilir. Kardeşleriniz ya da yakın çevreniz ile eski tartışmalar yine ortaya dökülebilir ancak yine sonuçsuz kalabilir. Anlaşma ve sözleşmelerde dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Bu süreçte uzaklar veya yabancılarla ilgili yeni planlar geliştirebilir, farklı felsefe ve inançları detaylı araştırmak isteyebilirsiniz. 13 Mart’ta Balık burcunda bir yeniay var. Bu yeniayla birlikte yeni iş anlaşmaları yapabilir veya kazançlarınızı artıracak yeni projeler geliştirebilirsiniz. Maddi açıdan şanslı bir haftadasınız.

Kova ve Yükselen Kovalar

Bu hafta Balık burcunda gerçekleşecek yeniay, gelir kaynaklarınıza dikkat çekiyor. Kazançlarınızı, gelir-gider dengenizi yeniden düzenlemek isterken çok dikkatli olmalısınız. Zira harcamalarınızda aşırıya kaçabilir veya yanlış hesap yaparak kendinizi daha fazla sıkıntıya sokabilirsiniz. Bu hafta özellikle mesleki anlamda destekleyici etkiler devrede olacak. İşinizi geliştirmek adına yeni adımlar atabilirsiniz. Aile ve eşle ilgili konularda bütçe, kazanç ve birikimleri kullanmak, değerlendirmek daha akıllıca olacak. Duygusal hayatınızda yolunda gitmeyen ne varsa yeniayla birlikte düzeldiğine şahit olacaksınız.

Balık ve Yükselen Balıklar

Bu hafta sizin burcunuzda gerçekleşecek yeniayın etkisi ile kişiliğiniz ve dış dünyaya yansıttığınız imajınız ön plana çıkacak. Eski dönemleri kapatıp yeni şeylere yönelmek istiyorsunuz ancak bu pek de mümkün olmayabilir. Kendiniz, ikili ilişkileriniz, ev ve iş hayatınız arasında yeni başlangıçlar ve düzenlemeler yapmak isteyeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Hafta boyunca enerji seviyesinde biraz düşüş yaşayabilirsiniz. Sezgileriniz son derece kuvvetli ancak yine de rasyonelliği elden bırakmamakta fayda var, çünkü zaman zaman yanlış yargılara varabilirsiniz. Duygusal streslere dikkat etmelisiniz. Hastalanabilirsiniz.

www.burcununsozlugu.com internet sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.