8 Ekim Günlük Burç Yorumları

8 Ekim 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 8 Ekim günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 8 Ekim günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 8 Ekim burç yorumu ne söylüyor? Akrep burcunu 8 Ekim günü neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız… İkizler, Koç, Kova burçları gününüz nasıl geçecek?

Koç

Dik başlılığınız ve yüksek egonuz bugün başınıza iş açabilir. Sakin olun diyeceğim ama bunun pek mümkün olmayacağını biliyorum. Öfkelendiğinizde önünüzde kimse duramıyor. Olayları büyütmemeniz gerek. Siz en iyisi bugünü mümkün olduğunca sessiz bir ortamda tamamlayın.

Boğa

Kafanız karışık, hayatınız da bu karışıklıktan nasibini alıyor. Aslında biraz dursanız ve hayatın güzel taraflarına baksanız aslında çokta kötü durumda olmadığınızı anlayacaksınız. Sadece sakinleşmeye ve düşünmeye ihtiyacınız var. Kafanızı toparlayabilirseniz gelişmeler beklentilerinizden fazla olacak.

İkizler

Ekonomik kaygılar bugün sizi üzebilir. Çalışmıyorsanız yeni iş arayışlarına girebilir, bu konuda üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Kazançlarınızı artırmanın yolunu bulmak için çabalamanız gerekebilir. Duygusal hayatınız da bu durumdan etkilenebilir ve sevdiklerinizi üzebilirsiniz.

Yengeç

Bugün sürprizlere hazırlıklı olun. Hayatınızda yolunda gitmeyen konularla ilgili aradığınız desteği bulmakta zorlanmayacağınız bugün, tek sorun sakarlıklar olabilir. Maddi sorunlarınıza eğileceğiniz gün içinde yeni bir planlama yapabilir, kredi araştırmalarına girebilirsiniz. Sonuçlar olumlu olacak endişelenmeyin.

Aslan

İç sıkıntınız bugün sizi esir alabilir. Gergin geçecek bir güne hazırlıklı olun. Bilinçaltınızı kurcalayan olaylara karşı kendinizi rahatlatacak bir şeyler bulmalısınız. Gökyüzü bugünlerde duygu ve düşüncelerinizde fazla ısrarcı olmamanız gerektiği konusunda sizi uyarıyor. Ciddiye alsanız iyi olur.

Başak

Günün genelinde nereye yetişeceğinizi bilemeyeceksiniz. Bugün herkes sizden bir şeyler isteyebilir. Bu durum sizi gerginleştirebilir. Duygusal hassasiyetiniz artabilir. Ufak tefek şeyler bile alınganlık yapmanıza neden olabilir. İyice anlamadan kimseyle tartışmaya girmeyin.

Terazi

Ailevi bazı haberler canınızın sıkılmasına neden olabilir. Bugün her şeyi bırakıp onlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Tarafsız olmaya çalışın. Duyduklarınızın doğruluğunu araştırmadan ya da iyice emin olmadan kimseye haksızlık yapmayın. Bunlara dalıp sorumluluklarınızı ihmal etmeyin.

Akrep

Her şeyi sizin yapıyor olmanız üzerinizde baskı yaratabilir. Ama siz yine de sosyal hayatınızdaki konumunuzu korumalısınız. Bu hafta yeni bir iş teklifi alırsanız bunu kesinlikle değerlendirmelisiniz. Ya da iş arayışındaysanız sektörünüz dışında bir iş bulabilirsiniz. Endişelenmeyin, sizin için doğru karar olacak.

Yay

Zorlu bir gün, o yüzden hayatı biraz akışına bırakmak sizi koruyacaktır. Maddi kazanımlarınızın artacağı bugün, hane içine girecek paralar sizi rahatlatacak. Yalnız biriyseniz, yanlış ilişkilere çekilebilirsiniz. Başlangıçta heyecanlı gelse bile, özellikle bugün bu tür ilişkilerden uzak durmalısınız.

Oğlak

Gün genelinde sinirlerinize hakim olmakta baya bir zorlanabilirsiniz. Boşuna tartışacağınıza biraz akışta kalmanız daha iyi olur. Partneri olanlar bu tartışmalardan ve gerginlikten nasibini fazlasıyla alacak. İlişkilerinizi germek en çok zararı yine size verecektir. Sağlık sisteminiz bunca gerginliği kaldıramayabilir.

Kova

Ağzınızdan çıkanlara bugün maksimum özen gösterin. İster yüzüne ister arkasından konuştuğunuz insanlarla yüksek gerilim yaşamanız mümkün. Üzerindeki bu gerilimi yapmanız gerekenlere harcamanız halinde kazançlı çıkacaksınız. Ailevi meseleler yine gündeme gelebilir. Tarafsız kalmaya özen gösterin.

Balık

Bugün maddi konular yüzünden kafanız karışabilir, kararsız kalabilirsiniz. Hesapta olmayan çok ani bir ödeme ile finans dengeniz bozulabilir de ya da para kaynaklarınızın biri sekteye uğrayabilir. Önleminizi önceden alabilirseniz sizin için daha iyi olacak.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.