9 – 15 Kasım Haftalık Burç Yorumları

9- 15 Kasım 2020 haftalık burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 9 – 15 Kasım haftalık burç yorumlarınızı yazdı. Bu hafta hangi burcu neler bekliyor? Bu hafta hangi burçlar için hafta iyi geçecek? 9 – 15 Kasım haftalık burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 9 – 15 Kasım haftalık yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 9 – 15 Kasım haftası neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte haftalık burç yorumlarınız… Koç, Aslan, Başak burçları haftanız nasıl geçecek?

Bugün ve önümüzdeki birkaç gün sakin sessiz, stabil geçecek olan hayatımız hafta ortasından itibaren 15 Kasım’daki Akrep yeniayının etkisi yüzünü göstermesiyle hareketlenecek. Evlere şenlik Mars’ın geri hareketinin bitiyor olmasıyla her şey çok daha güzel ve bereketli olmaya başlayacak. Sezgilerin ön planda olacağı bu hafta, kıskançlık ve sahiplenme duyguları artabilir. Bazı konularda kendimizi kandırılmış hissedebiliriz. Kararsızlıklar bizi geriye götürür bunu unutmayın. Bu hafta yeni kararların ve atılımların haftası. Kendinizi ve hislerinize güvenin ve ilerleyin. Hepimizin ve bütünün hayrına bir hafta diliyorum. İsteyin olsun.. Hayır dileyin hayır bulun..

Koç

Ayın 15’inde Akrep burcunda oluşan yeniay ve yönetici gezegeniniz Mars’ın düz hareket etmeye başlamasıyla hayatınızdaki bazı şeyler geri dönülemez bir biçimde değişebilir. Bu sayede ikili ilişkilerinizde daha akıcı ve uyumlu bir döneme adım atacaksınız. Mars’ın düzelmesiyle maddi sorunlarınızda da gözle görülür bir iyileşme söz konusu olacak. Hafta ortasında yeniayın etkileriyle birlikte eğer çalışıyorsanız, yeni bir terfi ya da zam haberi alabilirsiniz. İş değiştirmek isterseniz güçlü etkiler mevcut. Duygusal hayatınız ve ailevi ilişkilerinizi de istediğiniz gibi yöneteceğiniz bu hafta yeter ki şu meşhur Koç inadınız ve öfkenizi kontrol altında tutun.

Boğa

Haftayı sakin atlatabilirseniz, hafta sonu Akrep yeniayı ve Mars’ın düz harekete geçmesiyle rahat bir nefes alabilirsiniz. Ailevi ilişkilerinizde var olan sorunlar sizin de çabalarınızla son bulacak. Yalnız duygusal hayatınız aynı oranda iyi gitmeyebilir bu hafta. Özellikle kıskançlıktan doğan sorunlar nedeniyle zor anlar yaşayabilirsiniz. Bu hafta yolunda gitmeyen ikili ilişkilerinizi düzeltme yoluna gitseniz de bunda başarılı olamayacaksınız. Hayatınızdan çıkması gerekenler siz bir şey yapmaya gerek kalmadan kendiliğinden çıkıp gidecektir. Maddi durumunuzdaki düzelme için gelecek haftayı beklemelisiniz. Bu hafta bu konuda haberler pek de iç açıcı değil.

İkizler

Bu hafta yaşadığınız ortamı değiştirme, taşınma ya da tadilatla uğraşma gibi konular aniden gündeme gelebilir. Hafta sonu Akrep burcundaki yeniayla birlikte günlük hayatın rutin akışında uzun zamandan beri karşılaştığınız aksiliklerle artık vedalaşmaya hazır olun. Bu haftadan sonra sizi engelleyen tüm işleri halledecek ve istediğiniz yeni düzene kolaylıkla geçeceksiniz. Uzun zamandan beri geri giden Mars’ın ilerlemeye başlayacak olması da geri planda kalan sizi yoran ilişkilerin artık hayatınızdan çıkıp gitmesine neden olacak. Hafta ortasında iş yaşamınızda önemli bir terfi alabilir ya da farklı bir iş gündemine odaklanabilirsiniz. Kısacası, keskin değişimlerin etkisi altındaki bu haftanın size taşıyacaklarını sakin bir kafayla yönetmeniz, doğru olacak.

Yengeç

Bu hafta aşk ve duygusallığa doyacağınız bir hafta olacak. Bir birlikteliğiniz varsa hoş sürprizlere hazır olun. Çocuk sahibi olmak gibi bir düşünceniz varsa bu hafta bunu değerlendirebilirsiniz. Gökyüzü bu konuda sizi destekliyor olacak. Bu hafta adeta geçmiş dönemlerde yaptığınız fedakarlıkların ödülünü alacaksınız. Hafta sonu oluşan yeniayın etkilerinin başlamasıyla birlikte gerek iş gerekse özel hayatınızdaki ikili ilişkilerde bir yıldır aksayan konular artık kesin bir sonuca ulaşacak. Eylül ortasından beri Koç burcunda geri giden Mars’ın ilerlemeye başlamasıyla hayatınızda yolunda gitmeyen şeyler bir bir düzelmeye başlayacak. Küslükler bitecek, yeni düzenler kurulacak, yeni bir aşk başlayacak.

Aslan

Akrep’teki yeniay haftasında ev hayatınıza farklı bir görüntü katabilir, uzun zamandır planladığınız dekorasyon değişimi ya da taşınma işlemini yürürlüğe koyabilirsiniz. Ani bir seyahate çıkabilir ya da uzaklardan gelen kişileri ağırlayabilirsiniz. Hafta ortasından itibaren ortaklık, kredi, vergi, sigorta ödemeleri ile ilgili konular gündeminize girebilir. Bu hafta ayrıca iş hayatınızda önemli bir terfi alabilir ya da farklı bir iş gündemine odaklanabilirsiniz. Eylül ortasından beri Koç burcunda geri giden Mars’ın ilerlemeye başlamasıyla duygusal hayatınızda bazı bitişler söz konusu olabilir. Ama üzülmeyin yeniay haftası yeni aşkları da beraberinde getirecektir.

Başak

Akrep burcunda pazar günü meydana gelecek olan yeniay sayesinde ilişkilerde tutkulu bir dönem bu hafta sizi bekliyor olacak. Kısacası bu hafta aşk ve romantizme odaklanacak, aşkı ve tutkuyu daha çok deneyimleyeceksiniz. Ailenizden gelen miras ya da beklenmedik paralar söz konusu olabilir. Mars’ın ilerlemeye başlamasıyla hayatınızda yolunda gitmeyen konulara yoğunlaşabilir, çözüm arayışlarına girebilirsiniz. Beklenmedik yardımları bu hafta bulabilmeniz mümkün görünüyor. Şanslı bir haftada olduğunuzu söyleyebiliriz. Kariyerinizde önemli konuların altına imza atmak için bu hafta, yoğun bir gündemle karşı karşıya kalabilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken sağlığınız olacaktır. Soğuk algınlıklarına özellikle dikkat etmelisiniz.

Terazi

Pazar günü Akrep burcunda meydana gelecek olan yeniayın etkisinin başlayacağı hafta ortasına kadar her şey yavaş ilerleyebilir. Hafta ortasından sonra hayatınızı yoluna koymak için istediğiniz adımı kolaylıkla ve düşünmeden atabilirsiniz. Gökyüzü sizi destekliyor olacak. Hele ki Mars’ın geri hareketinin hafta sonu son bulmasıyla hayatınızda yolunda gitmeyen her ne varsa kolaylıkla düzene sokabileceksiniz. Hem aşk hem maddi kazanımların olacağı bu haftanın şanslı burçlarından birisiniz. Yalnız bu hafta özellikle aile yakını olan kadınlarla ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var. Can sıkıcı konuşmalar arasında kalabilir, taraf olmak zorunda hissedebilirsiniz. Yapmamaya çalışın çünkü uzun vadede sonuç sizi üzebilir.

Akrep

Bu hafta yeniay sizin burcunuzda oluşacak. Yenileme, yenilenme zamanı sizler için. Hem aşk hem iş hayatında önemli ve zorlu başlangıçlara adım atabilirsiniz. Korkmayın. Risk almanız gerekiyorsa sonuna kadar alabilirsiniz. Çünkü hiçbir şey sizi yolunuzdan edemeyecek. Yönetici gezegeniniz Mars’ın gerilemeyi bitireceği hafta sonundan itibaren ise hayatınızda olanlara siz dahi çok şaşırabilirsiniz. Hepsi birbirinden iyi haberler almaya hazırlıklı olun. Yeni yatırımlar ya da iş ortaklıkları yapabileceğiniz bu dönem maddi kazançlarınızda da artış olacak. Sadece uzundur öfkenize yenik düşerek ihmal ettiğiniz kişiler var ise onlarla helalleşme zamanı. Çünkü blokajlar ilerlemenizi engelleyebilir.

Yay

Bu haftayı iyi değerlendirirseniz geleceğinizle ilgili çok yol kat etmiş olacaksınız. 15 Kasım’daki Akrep burcundaki yeniay, gizli, saklı kalmış konuları ortaya çıkarıp, hayatınızda kökten bir temizlik ve arınma sağlamak için size bir şans verecek. Şansı kullanmak sizin elinizde. Çabanıza göre bu hafta kazanıp kazanmamak size bağlı. Kazanmaktan çok kaybettiklerinize odaklanmamalısınız. Bu hafta hangi konuda yardıma ihtiyaç duyarsanız Hızır misali kişilerden yardımı kolaylıkla bulacaksınız. Siz yeter ki kafanızı toparlayıp ne yapmak istediğinize karar verin. Gökyüzü sizi destekliyor. Aşk hayatınızda gizli ilişkilere çekilebileceğiniz bu hafta dikkatli olmalısınız. Bu hafta sırların açığa çıkma zamanı. Zor durumda kalabilirsiniz.

Oğlak

Bu hafta yeni başlangıçlar yapmanız için sizi destekleyen çok iyi bir gökyüzü var sizler için. Neredeyse bir liste halinde yapmak istediklerinizi tek tek yapmanızı sağlayacak iyicil etkiler altındasınız. Sizi zorlayan konularda hafta sonu meydana gelecek Akrep burcundaki yeniayın da etkisiyle tüm zorlukların üstesinden kolaylıkla geleceksiniz. Yine yeniayın etkisiyle geleceğe dair planlarınızda kalıcı başlangıçlar yapabilir, eskiden beri sizi yoran arkadaşlık ilişkilerinden uzaklaşma kararı alabilirsiniz. Hafta ortası sosyal ilişkilerinizde arkadaş gruplarınızla bir araya gelebilir, derin konular hakkında fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Bir arkadaşınızla ortak yatırım planlarına sıcak bakabilirsiniz.

Kova

Bu hafta dünya görüşünüzü değiştirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Şimdiye kadar neden yapmadım diye sorgulayabileceğiniz konular gündeminize girebilir. Hafta sonu Akrep burcunda bir yeniay var. Bu yeniayın etkisiyle hedeflediğiniz tüm atılımlara kendinizi hazır hissedeceksiniz. Hayatınızda eskiyi bitirip yeniye başlamak için çok uygun bir hafta olacak. Bunu çok iyi değerlendirmelisiniz. Eskiye bağımlılığınızı bitirebilirseniz, yeni bir işe adım atabilir, farklı bir ilişki deneyimine açık olabilirsiniz. Özellikle kariyeriniz konusunda uzun süreden beri beklediğiniz bir haber size ulaşabilir. Bu haberle yeni hayatınıza merhaba diyebilirsiniz. Duygusal hayatınız bir anda hareketlenebilir, yeni aşklara yelken açabilirsiniz.

Balık

Sezgilerinizin sizi bile şaşırtacağı bir haftaya merhaba dediniz. Bu hafta Akrep burcunda oluşacak yeniayın etkisiyle rüyalarınız hareketlenebilir, mesajcı rüyalarınız sayesinde mutluluğu yakalayabilirsiniz. Hafta ortasından itibaren hayata bakışınızı kökten dönüştürmeye hazır yaşam fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Kariyerinizde önemli ortaklıkların altına imza atmak için bu hafta, yoğun bir gündemle karşı karşıya kalabilirsiniz. Sezgilerinizin sesine kulak verip, kendiniz için neyin doğru neyin yanlış olduğuna dair bir sonuca ulaşmayı hedefleyin. Yine hafta sonu düz hareket etmeye hazırlanan Mars da uzun zamandır aksayan maddi konularınıza ve ilişkilerinize hızlı bir hareket kazandıracak.