9 Ekim Günlük Burç Yorumları

9 Ekim 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 9 Ekim günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 9 Ekim günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Başak burcu 9 Ekim burç yorumu ne söylüyor? Akrep burcunu 9 Ekim günü neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız… İkizler, Koç, Kova burçları gününüz nasıl geçecek?

Koç

Bugün ay Yengeç burcunda. Bu da duygusal gelgitlere çok açık olacağınızın göstergesi. Alıngan bir tutum içerisinde olabilirsiniz. Her şeyin ve herkesin üstünüze geldiğini düşünüp, fazla agresif bir tutum sergileyebilirsiniz. Geçici bu durumu en az hasarla atlatmak için sakin kalmayı becermelisiniz.

Boğa

Bugün uzundur yolunda gitmeyen aşk ve sosyal hayatınızda uyum yakalamak için çabalayabilirsiniz. Sıra dışı, esrarengiz, sır dolu haberler alabilirsiniz. Ailenizi ilgilendiren konularda tarafsız kalmaya dikkat edin. Haklıyken haksız duruma düşebilir ve daha fazla üzülebilirsiniz.

İkizler

Bugünün konu başlığı çocuklarınız olabilir. Ebeveyn değilseniz yeğenlerinizle ilgilenmeniz gerekebilir. Çeşitli masraflar söz konusu olursa bundan kaçınmamaya çalışın. Duygusal hayatınızda hiç beklemediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yalnızsanız bugünlerde yepyeni birinden bir teklife hazır olun.

Yengeç

Sağlığınızı ilgilendiren can sıkıcı durumlarla boğuşabileceğiniz bugün, artık biraz da kendinize özen göstermeniz gerektiğini hatırlayacaksınız. İhmal ede ede geldiğiniz durumdan dolayı kimseyi suçlamayın. Bunu kendinize siz yaptınız. Herkese ve her şeye tek başınıza yetişemezsiniz.

Aslan

Çok yakınlarınızda size dost görünen bir düşmanınızla yüzleşme yaşayabilirsiniz. Üzülmeyin. Gerçek yüzünü görmek ve ondan uzaklaşmak size iyi gelecek. Bu aralar stresten çok fazla abur cubura dadandınız. Aldığınız kiloları vermek zor olabilir. Biraz daha dikkat etmelisiniz.

Başak

Bugün enerji patlaması yaşayabilirsiniz. İçiniz içinize sığmayabilir. Bu enerjiyi doğru kanalize ederseniz kazançlı çıkarsınız. Bir yakınınızın sizde yardım isteği olabilir geri çevirmemeye çalışın. Aşk isteyenler etrafınızda ilginizi çekmeye çalışan birileri olabilir. Mevcut enerjiniz istediğiniz aşkı size çekebilir.

Terazi

Bugün ani bazı gelişmeler sizi mutlu edecek. Uzundur beklediğiniz haber ya da para gelebilir. Yeni bir iş anlaşması ya da tasarladığınız bir proje destek bulabilir. İnançlarınızı sorgulayabileceğiniz bugünde biraz sadaka vermek size iç huzuru yaşatabilir. Sizden yardım isteyenleri geri çevirmeyin.

Akrep

Aile içerisindeki bazı tatsızlıklar size baş ağrısı olarak geri dönebilir. Arayı bulmak isterken arada kalabilirsiniz. En iyisi hiç karışmamak olur. Çalışıyorsanız da duru aynı. İş arkadaşlarınızla bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizi germek en çok zararı yine size verecektir. Sakin olun.

Yay

Sabah saatlerinde akışta kalmakta zorlanabilirsiniz. Fazla iş yüklendiğinizi düşünüp her şeyi birbirine karıştırabilirsiniz. Endişelenmeyin. Öğleden sonra durum düzelecek ve siz güvenli rutininize geri döneceksiniz. Ailevi bazı meseleler yine gündeme gelebilir. Tarafsız kalmaya özen gösterin.

Oğlak

Dürüst ve dobra olmaya çalışırken kantarın topuzunu bugün kaçırabilirsiniz. Etrafınızdakileri üzebilir daha da kötüsü kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Her şeyin en iyi ve doğrusunu biliyor olabilirsiniz ama bunu da söylemenin başka bir yolu muhakkak vardır. Kırıcı olmaktan kaçınmalısınız.

Kova

Maddi sorunlarla uğraşacağınız haftanın bu son gününde aradığınız desteği bulmakta zorlanabilirsiniz. Kendinize fazla yüklenmeyin. Hiçbir şey dünyanın sonu değil. Başka bir alternatif mutlaka vardır. Belki hayatınızla ilgili başka bir bakış açısına ihtiyacınız vardır. Yardım istemekten çekinmemelisiniz.

Balık

Haftanın tüm yorgunluğu sanki bugün çıkacak. Sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Evinizle ilgilenebilir, yeni bir eve taşınmak için görüş alabilirsiniz. Partneriniz ona zaman ayırmadığınız için sızlanabilir. En azından hafta sonu için on güzel sürprizler hazırlamanızda ilişkiniz açısından fayda var.