9 Mayıs Günlük Burç Yorumlarınız Neler Söylüyor?

9 Mayıs 2021 burç yorumlarınız neler söylüyor? www.burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, 9 Mayıs günlük burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bugün hangi burçlar için gün iyi geçecek? 9 Mayıs günlük burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu 9 Mayıs burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu 9 Mayıs günü neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizlerAslan, Başak, Akrep, Yay, Oğlak, KovaBalık burçları gününüz nasıl geçecek? Nelere dikkat etmeniz gerekecek? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte günlük burç yorumlarınız…

Koç

Bugün uzun zamandır var olan kontrolsüz veya dağınık enerjiniz artık toparlanmaya başlıyor. Daha önce bastırdığınız duyguları dışa vuracak, daha önce yaşamınızla ilgili yaptığınız tasarıları hayata geçirmeye başlayacaksınız. Oldukça hızlı ve hareketli bir gün sizleri bekliyor. Özellikle ilişkilerde beklemediğiniz, sürpriz ve ani deneyimler kapınızda. Var olan düzen yıkılıyor. Uzun soluklu yalnızlığınız son bulabilir.

Boğa

Bugün uzun vadeli planlar, uzun vadeli değişimler içinde olacaksınız. Atacağınız adımlar geleceğiniz için önemli karmalar yaratabilir. Sosyal çevrenizde köklü değişimler kapıda. İkili ilişkilerde arka plan durumlara, art niyetlere ve gizli kapaklı durumlara dikkat etmelisiniz. Hayatınızda daha fazla yenilik isteyeceğiniz, yeni ortamlara katılıp yeni insanlarla tanışacağınız bir gündesiniz.

İkizler

Bugün almanız gereken zor kararlar, tamamlamanız gereken zor görevler zaman zaman mental veya bedensel yorgunluğa sebebiyet verebilir. Yaşama dair her istek ve beklentiniz güçlü bir hırsa, tutkuya veya zaafa dönüşebilir. Karşınızdaki dosttan, partnerden, ortaktan daha fazlasını bekleyebilir, talep edebilirsiniz. Duygularınızda, istek ve beklentilerinizde, yaşamdan keyif alma şeklinizde hızlı değişimleri getiren bir gün sizi bekliyor.

Yengeç

Bir süredir düşündüğünüz, üzerine kafa yorduğunuz veya içinize attıklarınız bugün ani patlamalarla ortaya çıkabilir. Her türlü iletişimde iğneleyici söz ve tavırlardan uzak kalmalısınız. Duygusal hayatınızda ise ani ve büyük gelişmeler, olaylar ve deneyimler karşınıza çıkabilir. Sürpriz bir evlilik teklifi alabilir, beklenmedik bir tanışma yaşayabilir, kendinizi aniden bir ilişkinin içerisinde bulabilirsiniz. Zihin sakinliği, beden sağlığınız için önemli olacak.

Aslan

Bugün aile hayatı ve finansal dengenizde rutin dışı değişiklikler olabilir. Uzun bir süredir kendi hedeflerinize, hayat planınıza odaklı haliniz artık finansal, maddi manevi güç elde etme konularıyla yer değiştirebilir. Yaşamda daha güçlü hissetmek için, finansal konularda daha fazla çabalayarak, zaman zaman maddi riskler alarak daha fazla kazanç elde etmek isteyebilirsiniz. Bugün kontrolsüz çıkışlar sergilemeye karşı dikkat etmelisiniz. Bazı ilişkilerde net bir bitiş yaşanabilir.

Başak

Bugün aile hayatınızda ve özel ilişkilerinizde daha baskın tavırlar içerisinde olabilirsiniz. Koşulları, süreçleri siz belirleyebilir, her şeyi yönetme çabası içine girebilirsiniz. Bazı ilişkilerde inatlaşma, zıtlaşma veya uzlaşma sorunları oluşabilir. İş arayanlar ise bu günlerde beklemediği yerlerden olumlu dönüşler alabilir. Pek çok ilişki ve ortaklıkta, dostluk ve arkadaşlıkta kendi sınırlarınızı, kriterlerinizi daha iyi belirleyebilirsiniz.

Terazi

Bugün keyfi isteklerinizle zorunluluklar arasında denge kurmanız gerekebilir. Özgür iradenizle alacağınız kararlar yaşam yolunuzu belirleyebilir. Aile hayatınızda önemli değişimler gündeme geliyor. Yeni bir çevreye geçmek için risk alabilirsiniz. Süregelen ilişkinizde dengelerinizi değiştirebilirsiniz. Çevre değişikliğiyle beraber, sosyal çevreniz ve hayata bakışınız da değişecek. Karar vermekte zorlanmayın, alacağınız her karar destekleniyor olacak.

Akrep

Bugün yaşamdan önemli dersler alabilir, emeklerinizin karşılığını veya ektiklerinizin sonucunu görebilirsiniz. Yakın çevrenizdekilerle ilişkileriniz, kardeşleriniz ve komşularınızla ilişkileriniz rutinin dışında ilerleyebilir. Daha mesafeli olduklarınızla yakınlaşmaya başlayabilir, fazla yakın ilişkilerden ise uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Eşin, dostun ilgisizliği ilişkiye etki edebilir. Sağlıksız ilişkilerden uzaklaşmaktan korkmamalısınız.

Yay

Bugün hayatın getirdiği yenilikleri kabul ederek ilerlemeli, ilişkilerde oluşan fırsatları değerlendirmeli, süregelen ilişkilerinizde doğru anda bırakmayı, doğru anda ilişkinizin arkasında durmayı bilmeniz önemli olacak. Uzun bir süredir duygularını saklayan, içe dönük haliniz artık son buluyor. Paranın harcanması, kazancı getirirken; kazanmanız da para çıkışlarını getirecektir. Bu dengeyi bilerek hareket etmeye ve finansal konularda kıtlık bilincine girmemeye gayret gösterin.

Oğlak

Bugünden itibaren uzun bir süre boyunca yaşama daha materyalist bakabilir, maddi kazançları ön plana koyabilir, ilişkilerde alma verme dengelerine daha fazla dikkat edebilirsiniz. Sosyal çevrenizde ani değişimler yaşanabilir. Bir hobinizle ilgili bir gruba dahil olabilir, bir sosyal ortama katılabilirsiniz. Yeni insanlar beklenmedik şekilde hayatınıza girebilir. Aklınızdan geçenler, öylesine söyledikleriniz aniden önünüze gelebilir.

Kova

Bugün hayatınızdaki bazı belirsizlikler netleşiyor. Tarzınız ve görüntünüzle ilgili değişikliklere gidebilirsiniz. Samimi, dürüst ve açık gönüllü insanlar hayatınızda kalırken; art niyetli ve bencil insanlardan uzaklaşmaya başlayacaksınız. İlişkilerde, ilişki dengelerinde bir temizlik ve yenilik yapma zamanı. Nitekim kendi içinize dönerek ilişkilerdeki tavırlarınızda da değişimi başlatmak, hatalı yanlarınızı törpülemek oldukça sağlıklı ilişkiler yaşamanıza aracı olabilir.

Balık

Bugün yakın çevrenizde, ilişkilerinizde yaşanacak değişimlerle birileri hayatınızdan çıkarken birileri hayatınıza girecek. Objektif olmak, mantıksal davranmak, sınırlar ve değerler daha önemli olacak. Hem kendinize hem insanlara doğru sınırları koymalısınız. Gündeminizde yokken aniden taşınma kararı alabilir, uzun yıllardır yakın çevrenizde olan bazı kişileri aniden hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Aynı etkilerle yeni tanıştığınız insanlar ise daha hızlı hayatınıza girebilir.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.