Ali Sunal, 2. Kez Baba Olmaya Hazırlanıyor

2018 Yılında Nazlı Kurbanzade ile evlenen ve 2019 yılında kızları Narin’i kucağına alan Ali Sunal, 2. kez baba olmaya hazırlanıyor. Nazlı Kurbanzade, haberi sosyal medya hesabından duyurdu.

Sevilen Yeşilçam oyuncusu Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal, 2018 yılında evlendiği Nazlı Kurbanzade Sunal evlenmiş, 2019 yılında ilk çocukları Narin’i kucaklarına almıştı. Nazlı Sunal, 2. çocuk haberini sosyal medya hesabından bilmeceli şekilde 2. kez anne olacağını duyurdu.

Fotoğraftaki 4.yü bulunuz

Nazlı Sunal, eşi Ali Sunal ve kızları Narin ile birlikte çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaşarak “Fotoğraftaki 4.yü bulunuz” notunu düştü. Ali Sunal, eşinin paylaştığı fotoğrafı alıntılayarak tekrar paylaştı. Sosyal medyada aynı paylaşımı yapan çifte çok sayıda tebrik mesajları yağdı.

Umarım senin kadar iyi bir baba olabilirim

Ali Sunal, babası Kemal Sunal’ın ölüm yıldönümünde kızı Narinle birlikte babasının fotoğrafını paylaşarak “Babam canım babam melek babam sana olan özlemimi kelimelerle anlatamam. Umarım senin kadar iyi bir baba olabilirim. Şimdi Narin’in bana baba demesini bekliyorum işte o zaman ona dünyanın en melek dedesini anlatacağım. Seni seviyorum.” sözlerini yazmıştı.