Ali Sunal’dan Doğum Gününde Babasına Mesaj: Kahramanım…

Bugün Türk sinemasının duayeni ve Yeşilçamın en başarılı oyuncularından Kemal Sunal’ın doğum günü. Yaşasaydı bugün 76 yaşında olacaktı. Kemal Sunal’ın kendisi gibi oyuncu oğlu Ali Sunal, babasının doğum gününü unutmadı.

3 Temmuz 2000 tarihinde 55 yaşındayken Balalayka isimli filmin çekimleri için bindiği Trabzon uçağında kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden usta oyuncu Kemal Sunal, doğum gününde de unutulmadı. Doğum günü 10 Kasım’da olan Kemal Sunal, ‘Atamın öldüğü gün doğum günü kutlayamam’ diyerek yaş gününü 11 Kasım olarak değiştirmişti.

Sosyal medya kullanıcıları usta oyuncunun doğum gününü kutlarken bugünün en duygusal mesajı Kemal Sunal’ın kendisi gibi oyuncu oğlu Ali Sunal’dan geldi. Ölümünün üzerinden 20 yıl geçmiş olmasına rağmen unutulmayan usta oyuncuya en duygulu doğum günü mesajını Ali Sunal sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Kardeşi Ezo Sunal ile birlikte çocukken babasıyla birlikte çekildiği fotoğrafı paylaşan Sunal, “Canım babam güzel babam çocuk babam yaramaz babam aşkım babam melek babam… iyi ki doğdun iyi ki varsın benim iyi kalpli kahramanım … çok özledim çok.” notunu yazdı. Paylaşım kısa sürede büyük beğeni ve yorum aldı.