Aracının Üstünde Bulduğu Cips Kutusundan Çıkan Şey Şaşırttı

Bursa’da bir alışveriş merkezinin açık otoparkına parke ettiği aracının üstünde bir cips kutusu olduğunu fark eden şahıs, kutuyu açınca yaklaşık 3 bin TL buldu.

Olay, merkez Nilüfer İlçesinde bir alışveriş merkezinin otoparkında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, özel bir hastanede sağlık görevlisi olarak görev yapan Samet Z., (22) otomobilini alışveriş merkezine park etti. Bir süre sonra park ettiği aracının bulunduğu yere geldi. Samet Z., otomobilinin üstüne bırakılan bir cips kutusu gördü. Cips kutusunu çöpe atmak isteyen Samet Z., içinde bir şeyler olduğunu fark edince kutuyu açtı ve para olduğunu gördü. Daha sonra polisi arayarak ihbarda bulundu. Şahıs, parayı polise teslim etti.

Sahibi Aranıyor

Samet Z., “Hastane çıkışı aracımın başına geldim eve gitme için. Tavanında cips kutusu gördüm. İçi para dolu başta çöp sandım baktım içine para dolu direkt polisi aradım. Ekipler geldi tutanak tutulacak daha sonra sahibi bulunacak” dedi.

Olay yerine gelen polis ekiplerinin yaptığı çalışmada otomobilin üzerine bırakılan kutu içerisinden 2 bin 939 TL para olduğu tespit edildi.