Aralık Ayı Burç Yorumları

Aralık 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğuAralık ayı burç yorumlarınızı yazdı. Bu ay hangi burcu neler bekliyor? Bu ay hangi burçlar için ay iyi geçecek? Aralık ayı burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu Aralık ayı burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu Aralık ayında neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Başak, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları ayınız nasıl geçecek?  İşte Aralık 2020 burç yorumlarınız…

Koç

Sevgili Koç ve Yükselen Koçlar; Aralık ayına ay tutulmasının etkisiyle başlıyorsunuz. Tutulmanın etkisinin sürdüğü zaman içerisinde hayatınızı yeniden planlamak adına harekete geçebilirsiniz. Ayın ilk yarısı zorunlu yenilikler, taşınma, seyahat konularında sizi mecbur bırakacak etkiler mevcut. İstemediğiniz şeyleri yapmaya mecbur kalmak dengenizi biraz bozabilir. Ayın ikinci yarısında ev ve yuva alanındaki sürpriz bir gelişme hayata karşı bakışınızı ve tutumunuzu değiştirecek. Hayata karşı daha pozitif ve istekli olacaksınız. Hataları düzeltmek ve çözüm bulmak ayın ikinci yarısından itibaren mümkün olacak. Arkadaş çevrenizde size ilgisi olan bir kişi dikkatinizi çekebilir.

Boğa

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğalar; Haftaya ve aya ay tutulmasıyla başladık. Bu da sizin ortak paylaşımlarınıza etki ediyor. Yeni iş teklifleri alabilir, kazancınızı artırmak adına iş değiştirebilir ya da ek iş yapmaya başlayabilirsiniz. Bazı kararları almakta zorlanacağınız ayın ilk yarısında yakınlarınızın desteği önem kazanacak. Ayın ikinci yarısı sizin için daha keyifli geçecek. Maddi kazanımlarınızın yanı sıra duygusal olarak da güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Birlikteliği olanlar gelecekle ilgili yeni kararlar alırken yalnızlar ciddi ilişkiler içerisine çekilebilirler. Ay sonuna doğru saygın ve prestijli çevrelerde yer alabilirsiniz. Bazı eskide kalmış konular yeniden gün yüzüne çıkabilir.

İkizler

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler; Burcunuzda gerçekleşen ay tutulmasıyla başlayan Aralık ayında hayatınızı yeni baştan planlamak isteyebilirsiniz. Yolunda gitmeyen ilişkinizi bitirip, ev hatta şehir değiştirme fırsatları yakalayabilirsiniz. Karar vermekte zorlanacağınız bu durumları yakın çevrenizden alacağınız desteklerle aşmanız mümkün görünüyor. Ayın ilk yarısı biraz zorlu. Mecburi kariyerinizi değiştirebilir ve öfkeniz yükselebilir. Çıkış yolu için acele etmeyin, ayın ikinci yarısında daha keyifli hissedecek, mali güçlüklere sürpriz çözümler bulacaksınız. Yeniden kazanmak özgüveninizi yükseltecek ve zorunlulukları ortadan kaldıracak. Hislerinize güvenin, size doğru yolu gösterecek.

Yengeç

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeçler; Ayın ilk yarısında iş alanınızda yapacağınız yenilik isteyerek değil bazı mecburiyetlerden oluşabilir. Kent veya ülke değiştirme isteğiniz gerçekleşebilir. Ayın ikinci yarısında kendinizi ortaya koyacak sürpriz tekliflerle yeniden istediğiniz hayata kavuşabileceksiniz. Maddi hayatınızdaki sürpriz gelirler sayesinde rahat bir nefes alıp, geleceğe daha güvenli bakmaya başlayacaksınız. Çevre ve düzen değiştirmek sizin için her ne kadar zor olsa da sevdiklerinizin de yardımıyla bu durumu kolaylıkla atlatacaksınız. Ailevi birtakım sorunlarla uğraşmak zorunda kalabileceğiniz bu ay sağduyunuzla sorunları çözeceksiniz. Aralık ayı sizin gelecek yılınızı planlama ayı olacak.

Aslan

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslanlar; Ay tutulmasıyla başladığımız Aralık ayının ilk yarısı sizi biraz zorlayabilir. Ancak devamında mali koşullarınız güçleniyor ve bununla birlikte hayatınızda huzur ve mutluluk bulacağınız görülüyor. Kariyer anlamında büyük başarılar elde etmeniz çok yakında. Fakat bir süredir ertelediğiniz şeyler üzerinde çalışmaya başlamalısınız. Bu ay elinizi attığınız her işte başarılı olacaksınız. Sıkı bir şekilde çalışmanızın sonuçlarını alacaksınız. Çok fazla çaba harcamadan para girişini önemli ölçüde artırabilirsiniz. Ancak konuşmalarınıza dikkat etmezseniz aileniz ile ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.  Dikkat edin, geri dönüşü zor olabilir.

Başak

Sevgili Başak ve Yükselen Başaklar; İkizler burcundaki ay tutulmasıyla başladığınız bu ay, uzundur çabaladığınız konularda, özellikle de maddi konularda ektiklerinizi biçmeye başlayacaksınız. Hayatınızda bir türlü rayına girmeyen iş ve maddi hayatınız tutulma etkisinin sürdüğü bu bir ay boyunca hiç düşünemeyeceğiniz kadar yoluna girecek. Rutininizin istemediğiniz bir şekilde bozulması biraz keyfinizi kaçırsa da sonuçları sizi mutlu edecek. Bu ay aniden evlilik kararı alabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Ayın ikinci yarısında yakın çevrenizden gelecek desteklerle yeni gelirler kazanmanız ve mevcut durumunuzu değiştirmeniz olası görünüyor. Değişime direnmeyin.

Terazi

Sevgili Terazi ve Yükselen Teraziler; Bu ay değişim zamanı sizler için. İstemeseniz de kadersel bazı etkilerle yaşadığınız ortamı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. İş alanınızda mevcut çalışma arkadaşlarınızla yolları ayırabilirsiniz. Ayın ilk yarısında bazı aksilikler hayatı sorgulatırken, ikinci yarısında moralinizi düzeltecek birçok olay yaşayacaksınız. Yakınlarınızdan gelecek yeni bir teklif, sürpriz öneriler, gelirlerinizin yükselmesini sağlayacak. Bu ay genelinde hemen her konuda kazanan taraf siz olacaksınız. Duygusal hayatınızda aradığınız mutluluğu yakalamanız biraz da sizin elinizde. Ne kadar çabalarsanız o derece karşılığını alacaksınız. Bencil davranmayın.

Akrep

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrepler; Dün gerçekleşen ay tutulmasının etkisi altında başladığınız bu ay, yapacağınız tüm girişimler gelecek yılınızı da etkileyecek. Hem kariyer hem ev hayatınızda mecburi bazı değişimler yaşamak zorunda kalabilirsiniz. Değişime direnmek yerine akışta kalırsanız kazançlı çıkacaksınız. Çünkü mantığınızla aldığınız her karar, sizi hep bir adım ileriye taşıyor. Geleceğinizin temelini atacağınız bu ay iyice düşünmeden karar vermemeye çalışın. Bu ay duygusal hayatınız da yoluna giriyor. Sorunlu bir ilişkiniz varsa yeni bir şansı hak ettiğini düşünerek sorunları düzeltme şansını yakalayabilirsiniz. Mevcut ilişkinizi geleceğe taşıyabilir, yalnızsanız seçenekleri değerlendirmeyi düşünebilirsiniz.

Yay

Sevgili Yay ve Yükselen Yaylar; Aya İkizler burcunda bir ay tutulmasıyla başladınız. Bu ay tutulmasının uzun sürecek etkisiyle birlikte ikili ilişkilerinizde farklı bir döneme gireceksiniz. Duygusal hayatınızda beklentinizin çok ötesinde bir canlanma başlıyor. Birlikteliğiniz varsa ilişkinizdeki tüm sorunları halledip geleceğe dair planlar yapmanız söz konusu olabilir. Yalnızlar için aşk ve şans kapıyı aynı anda çalacak. Yalnız bu ay sağlık sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Sağlığınıza ekstra özen göstermeniz gereken bir zamandasınız. Maddi anlamda beklenmedik kişilerden sürpriz paralar gelebilir. İş hayatınızda kazançlarınızı artıracak yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Oğlak

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlaklar; Aralık ayına dün gerçekleşen ay tutulmasının da etkisiyle biraz gergin başlayabilirsiniz. Öyle ki küçücük şeyleri büyütebilirsiniz. Bu ay dikkat etmeniz gereken şey sağlığınız. İhmallerinizin ceremesini çekebilirsiniz. Ay ortasında bu konuda çok zorlanabilirsiniz o yüzden başınıza bir şey gelmeden kontrollerinizi yaptırın. Ay tutulması her ne kadar sizi gerginleştirse de size maddi konularda bir hayli büyük bir şans getiriyor. İş arıyorsanız kazancı çok yüksek bir işe başlayabilirsiniz. Ancak maddi olarak toparlanmanız ay sonunu bulabilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Siz hayat dengenizi koruyabilirseniz aynın genelinde hem maddi hem manevi açıdan oldukça güzel bir ay geçireceksiniz.

Kova

Sevgili Kova ve Yükselen Kovalar; Aralık ayı size yenilenme fırsatlarıyla geliyor. Hayatınızdaki tüm konularda yeniliklerle dolu bir döneme adım atıyorsunuz. Ay tutulmasıyla başlayan Aralık ayı maddi konularınızda kronikleşmiş sorunlara çözüm getirecek. Aradığınız desteği bulmakta hiç zorlanmayacaksınız. Hane içerisinde girecek paralar sizi rahatlatacak. Özel hayatınızdaki gelişmeler ve düzelmeler ay sonunu bulabilir. Ancak yeni bir ilişkiye başlarsanız kalıcı olacaktır. Hayal ettiğiniz bir aşka yelken açabilirsiniz. Bir anda hayatınıza giren bu aşk sizin hayatınızın her alanına pozitif olarak etki edecek. Seyahat planlarınız varsa bu ay mümkünse gerçekleştirmeyin. Sağlık sorunları baş gösterebilir.

Balık

Sevgili Balık ve Yükselen Balıklar; Ay tutulmasının etkisi altındaki Aralık ayının ilk yarısı ev düzeniniz değiştirebilir. Rutininizden ayrılmak başlarda size zor gelse de direnmemeli ve değişimi kabullenmelisiniz. Değişimin üzerinizdeki duygusal yorgunluk hali hayatınızda bazı sorunları çözmenizi zorlaştırabilir. Evren de bu konuda pek yardımcı olmayacak açıkçası. Siz kaçtıkça üzerinize gelecek. Eski defterlerin açılması ya da geçmişte yarım kalan bir aşkın kapınızı çalması olası görünüyor. Mali konularda katkısı olacak bu ilişkiye evet demelisiniz. Şansınızın pek yaver gitmeyeceği bu ay, attığınız her adımı dikkatli planlayın. Maddi ve duygusal olarak yıpranabilirsiniz. Kaynaklarınızı doğru kullanmalısınız.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.