Arda Turan’ın Sosyal Medya Tepkisi

Kovid-19’u atlattıktan sonra ilk maçına çıkan Arda’nın kötü performansı sosyal medyada fazlasıyla konuşuldu. Tepkilerin hedefindeki isim haline gelen Arda’ya olumsuz birçok yorum yapıldı. Darıca Gençlerbirliği karşısında etkisiz bir oyun ortaya koyan Arda Turan maç sonu sosyal medyada bir taraftara verdiği cevapla gündem oldu.

Ziraat Türkiye Kupası’nda Misli.com 3. Lig ekibi Darıca Gençlerbirliği’ni ilk yarıda attığı penaltı golüyle mağlup eden ancak performansı tartışılan Galatasaray’da en çok eleştiri kaptan Arda Turan’a geldi.

Karşılaşmaya hızlı başlayan Galatasaray, rakibi karşısında üst üste pozisyonlar buldu. İlk yarım saatte bulduğu fırsatları değerlendiremeyen Galatasaray ilk devrenin son dakikasında soyunma odasına Belhanda’nın penaltı golüyle girdi.

İkinci yarıda teknik direktör Fatih Terim’in beklediği tempoyu yaratamayan Galatasaray’da maça kaptan olarak çıkan ve ilk yarıda net bir pozisyonu değerlendiremeyen Arda Turan, oyundan alındı.

Kötü Performansı Konuşuldu

Kovid-19’u atlattıktan sonra ilk maçına çıkan Arda’nın kötü performansı sosyal medyada fazlasıyla konuşuldu. Tepkilerin hedefindeki isim haline gelen Arda’ya olumsuz birçok yorum yapıldı.

Darıca Gençlerbirliği maçına 11’de başlayan Arda Turan, karşılaşma sonrası Instagram’dan bir paylaşım yaptı.

Tecrübeli oyuncu teknik direktör Fatih Terim ile özdeşleşen kıyafet seçimini ‘Örnek belli’ şeklinde paylaşarak mesaj gönderirken fotoğrafa gelen bir yoruma tepki gösterdi.