Barış Arduç, Baba Olmak İstiyor

Ünlü oyuncu Barış Arduç’un baba olacağı iddia edildi. Uzun süre birlikte olduğu oyuncu Gupse Özay’la bu yaz dünya evine giren Arduç, baba olmak için hazırlık yaptığı iddia edildi. Eşi Gupse Özay’ın 4 aylık hamile olduğu iddia edilen Arduç, iddialara açıklama yaptı.

En son Çukur dizisine dahil olan ünlü oyuncu Barış Arduç’un baba olacağı iddia edildi. Bu yaz evlendiği oyuncu eşi Gupse Özay’ın 4 aylık hamile olduğu iddia edilen Barış Arduç, iddialara “Bu haberleri bekliyorduk zaten. Bizim de çocuk sahibi olmaya niyetimiz var. Böyle haberimiz olursa zaten sevinçle paylaşacağız. Şu an öyle bir şey yok” açıklaması yaptı.

Benzer açıklama da Gupse Özay’dan geldi. Hamilelik iddiaları için açıklama yapan Özay, “Hamile değilim ama olmak isterdim” açıklaması yaptı.

Barış Arduç – Gupse Özay ilişkisi 2014 yapımı Deliha filmi çekimleri sırasında başlamış, 6 yıl boyunca birlikte olan ikili 2020 yılının yazında evlilikle aşklarını taçlandırdı. Sade bir törenle evlenen Özay’ın daha önce de hamile olduğu iddia edilmiş ama sonrasında yine yalanlanmıştı.