Çekiliş Saati Değişti Kazanalar Yeni Yıla Zengin Girecek

Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi kapsamında geçtiğimiz haftalarda çeyrek, tam ve yarım biletler satışa çıktı. Yeni yıla zengin olarak girme hayali kuran vatandaşların beklediği Milli Piyango 2021 yılbaşı özel büyük ikramiye ve amorti çekilişi saat 23:00’da yapılacak.

Milli Piyango’nun bu yıl büyük ikramiye olarak 100 milyon lira vereceğini açıklamasının ardından biletlerini alan vatandaşlar çekilişin başlayacağı saati heyecanla bekliyor.

Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Yılbaşı çekilişinde geri sayım başladı. Yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiyesi 100 milyon lira olarak, Milli Piyango yılbaşı bilet fiyatları tam 100 TL, yarım 50 TL ve çeyrek bilet 25 TL olarak belirlendi.

Toplam İkramiye Tutarı 563 Milyon 400 Bin TL

Yılbaşı çekilişinde büyük ikramiye satılan bilete çıkana kadar çekilişe devam edilecek. Milli Piyango Yılbaşı Sonuçları 31 Aralık 2020 gecesi çekilişten hemen sonra millipiyangoonline.com‘da açıklanacak.

Dağıtılacak toplam ikramiye tutarının 563 milyon 400 bin TL olacağı belirtildi.

Çekiliş Saat Kaçta Başlayacak?

Milli Piyango 2021 yılbaşı özel büyük ikramiye ve amorti çekilişi saat 23:00’da yapılacak. Çekiliş Kanal D ve Teve 2 kanalından da canlı olarak yayınlanacak.