ÇGHB 2 Ekibinin Altyapı Oyuncusu Arif Güloğlu Kansere Yakalandı

Çok Güzel Hareketler Bunlar (ÇGHB) ekibinin 2. neslinin altyapı ekibinde yer alan 24 yaşındaki genç oyuncu Arif Güloğlu’nun lenf kanserine yakalandığını ve tedavisinin olumlu ilerlediği açıklandı.

ÇGHB 2 Altyapı ekibinin sevilen skeç yazarı ve oyuncusu 24 yaşındaki oyuncusu Arif Güloğlu’nun lenf kanserine yakalandığı duyuruldu.

BKM Mutfak, yayınladığı açıklamada “Çok Güzel Hareketler 2 – Alt Yapı oyuncularımızdan Sevgili Arif Güloğlu’na kısa bir süre önce ‘lenfoma’ teşhisi konulduğu doğrudur. Teşhisin hemen ardından tedavi süreci çok hızla başlamış ve süreç pozitif yönde devam etmektedir. Oyuncumuzun eski sağlığına kavuşabilmesi için gerekli tüm süreçleri yakından takip ediyoruz.” sözlerini kullanarak sosyal medyada paylaşımda bulundu.

Arif Güloğlu kimdir?

Arif Güloğlu, 18 Eylül 1997 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Ankara’da çeşitli tiyatrolarda bir çok rol alan Güloğlu, 19 yaşında İstanbul’a yerleşti. Eğitim ve öğretim hayatına burada devam etti. Güloğlu, 2018 yılında Çok Güzel Hareketler 2 ekibine dahil oldu. Şu anda korona virüs tedbirleri ile devam eden programda skeç yazarlığı ve oyunculuk yapmakta.