Devlet Bahçeli Basın Toplantısı Notları

24 Ağustos 2017 Basın toplantısında iç ve dış gelişmeleri değerlendireceğini dile getirerek Çevremizde koyu bir tehdit kuşağı hakimdir. Bunun yanında Türk milletini hedefine alana hain bir kuşatma günden güne sertleşmekte ağır baskısını günden güne hissettirmektedir dedi.

Özetle; Şanlıurfa Siverek ile Diyarbakır’da Atatürk büstlerine yapılan saldırılar, Çanakkale bayramiç’de Polis memurunun medyaya düşen ibretlik fotoğrafı, İstanbul maçka parkında sergilenen kıyafet temalı taciz Yeni devlet kurulması ile ilgili safsatalar yörüngesi kaymış tartışmaların odağında yer alan konu başlıklarından bir kısmıdır.

Bir yanda terörizm kan dökmeyi sürdürülen Diğer yanda siyaset ve diplomasi kilitlenerek alarm vermektedir. Bir yanda iç siyasi tansiyon sosyal bünyeyi felç edecek şekilde yükselirken diğer yanda uluslararası ilişkiler gerilmekte ülkemiz zora girmektedir. Sorumsuzluk ve duyarsızlık katlandıkça yangın adeta bacayı sarmaktadır gelişmelerin tadı tuzu kaçmıştır. Hiç arzu etmesekte iktidarsızlık zemin bulmakta milletimiz umutsuzluğa, ufuksuzluğa hatta mahkum edilmektedir diyerek sözlerine devam etti.

Basın Toplantısını izlemek İçin

Gündem ve Türkiye konuları hakkında detaylı şekilde açıklamalarda bulunmuştur.

Atlet’le Poz Veren Kılıçdaroğlu’na  DEVLET BAHÇELİ’den; Kim Ne Giyerse Giysin Bizi İlgilendirmez,
Ancak Siyaseti İç Çamaşırı Seviyesine Düşürmemek Gerekir…. sözleriyle konuşmasını noktalamıştır.

Devlet Bahçeli Basın Toplantısı Notları

Haberinizi.com’a aittir.