Dizide Uygulanan Filtrenin Dozu Kaçınca Sosyal Medya Karıştı

Başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır’ın oynadığı Masumiyet dizisinde Hülya Avşar için özel uygulanan yüz güzelleştirme filtresi normalden fazla uygulanınca seyirciler tepkilerini mizah yoluyla gösterdi.

Masumiyet dizisi, konusu ve oyuncu kadrosuyla gündemde kalırken bir ilginç konuyla tekrar gündeme geldi. İlk bölümlerinde az uygulanan ve yüz kusurlarını engelleyen yüz güzelleştirme filtresi, geçtiğimiz gün yayınlanan son bölümde sosyal medyada gündem konusu oldu.

Dizide az kullanılan filtrenin son bölümde fazla arttırılması nedeniyle Hülya Avşar’ın yüz hatları ve burnu neredeyse yok oldu.

Bu durumu gözden kaçırmayan izleyicileri dizi yapımcılarına ve Hülya Avşar’a mizahi yollardan tepkilerini göstermekten kaçınmadı.

Kimi kullanıcı, Hülya Avşar’ın aşırı filtreli halini sevilen Harry Potter filmi serisindeki Lord Voldemort karakterine benzetti.

Kimi kullanıcı, uygulanan filtrenin miktarını daha fazla arttırarak göndermede bulundu.

Aynı fikirdeyim

Avşar daha sonra sosyal medya hesabından filtrelerin abartıldığı konusunda takipçileriyle hem fikir olduğunu yaptığı paylaşımla itiraf etti. Açıklamasında izleyicilerden birisinin paylaştığı fotoğrafı da alıntılamayı ihmal etmedi.