Donald Trump İçin Çarpıcı Açıklama: Önümüzdeki 48 Saat Çok Kritik

Amerika Başkanı Donald Trump, koronavirüs testinin pozitif olduğunu duyurmasından sonra tedavisi için askeri hastaneye kaldırıldı. Beyaz Saray yetkilisi yaptığı basın açıklamasında Donald Trump için önümüzdeki 48 saatin çok kritik olduğunu açıkladı.

ABD Başkanı Donal Trump, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından kendisinin ve eşinin koronavirüs testinin pozitif olduğunu duyurmuştu. Daha sonrasında hafif belirtiler gösterdiği için Maryland eyaletine bağlı Bethesda kentinde bulunan Walter Reed Ulusal Askeri Hastanesine kaldırılmıştı. Trump’ın doktoru  Sean Conley bugün Başkanın sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı. Açıklamadan bir süre sonra Beyaz Saray yetkilisi Trump için önümüzdeki 48 saat çok kritik açıklaması yaptı.

Yetkili, Başkanın son 24 saatteki sağlık durumu fazla endişe vericiydi. Önümüzdeki 48 saat bakımı için kritik olacak. İyileşme durumu için bir şeyler konuşmam mümkün değil açıklamasını yaptı.

Başka bir Beyaz Saray yetkilisi, dün Başkan Trump’ın nefes almakta zorlandığını ve oksijen desteği verildiğini ifade.

Seçimler yaklaşırken Donald Trump’a bir şey olması durumunda nelerin olacağını halk merak ederken Trump’ın seçimdeki rakibi Joe Biden’ın en son yaptırdığı koronavirüs testi negatif çıkmıştı.