Erdal Beşikçioğlu Ekranlara Döndü

Erdal Beşikçioğlu, Burcu Özberk, Beren Gökyıldız ve Kübra Süzgün ile yeni bir diziye başlıyor. Kimsesizler adlı dizi Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu bir yetimhanede geçen dizide Erdal Beşikçioğlu, tüm hayatını geride bırakarak çocuk yuvası açan birini canlandırırken, aynı yuvada memur olarak çalışan ve çocukların her derdine koşan Burcu Özberk başrolü paylaşıyor.

Başarılı çocuk oyuncu Beren Gökyıldız izleyicileri yine göz yaşlarına boğacağa benziyor. MEDYAPIM ve MF Yapım imzalı, “Kimsesizler” Fox Tv ekranlarında yayına başlayacak.

Erdal Beşikçioğlu Kimdir?

Erdal Beşikçioğlu, 5 Ocak 1970 yılında, Ünyeli bir baba ve Ankaralı bir annenin ilk çocuğu olarak Ankara’da dünyaya geldi. Orta öğrenimini İzmir Özel Türk Koleji’nde tamamladı. İzmir Narlıdere Mehmet Seyfi Eraltay Lisesi’nden mezun oldu. 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı’na girdi. Konservatuar eğitimi sırasında “William Guskill” ile yaratıcı drama üzerine atölye çalışmalarına katıldı. 1993 yılında mezun oldu ve aynı yıl Devlet Tiyatroları’nda oyuncu olarak göreve başladı. 1995-96 sezonunda Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda müdür vekili olarak görev aldı. Halen Ankara Devlet Tiyatrosu’ndaki görevine devam etmektedir. Elvin Beşikçioğlu ile evlidir. Bir kızı ve bir oğlu vardır. Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı İlhan Cavcav’ın yeğenidir.

Burcu Özberk Kimdir?

Burcu Özberk, 12 Aralık 1989 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde okuduğu dönemde Muhteşem Yüzyıl dizisinde Huricihan Sultan karakterini canlandırmıştır. Kanal D ekranlarında yayınlanan Afili Aşk dizisinde Ayşe karakterine de hayat veren Burcu Özberk, 1,62 metre boyunda, 53 kilo ve Yay burcudur.

Beren Gökyıldız Kimdir?

29 Eylül 2009 yılında Ankara’da doğan Beren Gökyıldız, halen ilköğrenim eğitimine devam etmektedir. İlk olarak 4 yaşında “Kocamın Ailesi” adlı dizide rol alan Beren Gökyıldız, ardından “Güldüy Güldüy”, “Anne” ve “Bizim Hikaye” dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır. Beren gökyıldız, son olarak 2018 mayıs ayında vizyona giren Bal Kaymak filminde canlandırdığı “Bade” rolüyle dikkatleri üzerine çekmişti. Beren Gökyıldız, Tv8 ekranlarında yayınlanmakta olan ve başrollerinde Buğra Gülsoy, Leyla ve Lydia Tuğutlu’nun yer aldığı TV 8 ekranlarının yeni dizisi Kızım’da Öykü karakterini canlandırmıştır.