Eşi Üç Çocuğunu Alıp Anne Evine Gidince ‘Elveda’ Yazıp İntihar Etti

Bursa’da Ali Ö. (31), 3 çocuğunu da yanına alıp evi terk eden eşine, Sevgililer Günü dolayısıyla mesaj atıp, barışmak istedi. Eşinin isteğini reddetmesi üzerine, konuşmalarını sosyal medyadan paylaşan Ali Ö., daha sonra kendisini başından av tüfeğiyle vurarak yaşamına son verdi. Ali Ö., sosyal medyadaki paylaşımındaDayanamıyorum, kimseye derdimi anlatamıyorum. Çocuklarım yanımda olmadan bu kadar dayanabildim. Elveda herkesededi.

Olay, saat 18.00 sıralarında İnegöl ilçesi kırsal Maden Mahallesi’nde meydana geldi. Ali Ö.’nün eşi, iddiaya göre şiddeti geçimsizlik nedeniyle 3 çocuğunu da yanına alıp, bir süre önce kocasını terk etti. Eşi ile barışmaya çalışan Ali Ö., başarılı olamadı. Bugün Sevgililer Günü nedeniyle eşine mesaj atan Ali Ö., yeniden reddedildi. Ali Ö., eşi ile arasında geçen mesajlaşmayı sosyal medya hesabından paylaştı. Ali Ö. paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Benim canımı, çocuklarımı alanlar Allah onlara da aynısını yaşatsın. Bana kendi eşim iftiralar attı. Dayanamıyorum, kimseye derdimi anlatamıyorum. 7 yıllık evliyim, daha bir tokat vurmadım. Benim tek kötü sözüm yaptığı hareketlere söylediği sözlere cevap vermekti. Bu evden annesinin evine kaçınca benim hakkımda çok ağır kelimeler yaydılar insanlara kendilerini haklı göstermek için. Beni seven insanlar benden nefret etti. Dayanamıyorum yaşadıklarıma. Çocuklarım yanımda olmadan bu kadar dayanabildim. Elveda herkese.”

BURSA’DA ALI O. (31), 3 COCUGUNU DA YANINA ALIP, KENDISINI TERK EDEN ESINE, SEVGILILER GUNU DOLAYISIYLA MESAJ ATIP, BARISMAK ISTEDI. ESININ ISTEGINI REDDETMESI UZERINE, KONUSMALARINI SOSYAL MEDYADAN PAYLASAN ALI O., DAHA SONRA KENDISINI BASINDAN AV TUFEGIYLE VURARAK YASAMINA SON VERDI. ALI O., SOSYAL MEDYADAKI PAYLASIMINDA “DAYANAMIYORUM, KIMSEYE DERDIMI ANLATAMIYORUM. COCUKLARIM YANIMDA OLMADAN BU KADAR DAYANABILDIM. ELVEDA HERKESE” DEDI. FOTOGRAF:BURSA,(DHA)

Sosyal medyadan yayınladığı mesajın ardından Ali Ö., av tüfeğiyle kendisini başından vurarak yaşamına son verdi. Silah sesini duyan mahalleli, durumu jandarma ve sağlık ekiplerine bildirdi. Sağlık görevlilerince yapılan kontrolde Ali Ö.’nün hayatını kaybettiği belirlendi. Jandarma, olayla ilgili inceleme başlattı.