FETÖ Bağlantılı Enes Kanter, Sevgilisine Maklube Yaptırdı

Terör örgütü FETÖ’ye olan yakın bağıyla tanınan basketbolcu Enes Kanter, milyarder David Rockefeller’ın torunu olan sevgilisi Ariana’ya FETÖ bağlantılı kişilerin toplantılarda yediği Maklube yemeğini yaptırdığı görüntüleri sosyal medyada paylaştı.

Fethullah Gülen’in ‘manevi oğlum’ dediği ve NBA’de forma giyen basketbolcu Enes Kanter, ünlü milyarder David Rockefeller’ın torunu olan sevgilisi Ariana’ya “maklube” yaptırdı. Kanter, bu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.

Görüntülerde FETÖ‘nün örgüt toplantılarında sıkça yenildiği bilinen Maklube yemeğini yapan Ariana Rockfeller, sunumunu yaptıktan sonra Enes Kanter yemeği tattı ve beğendini söyledi.

Enes Kanter ile Ariana Rockfeller’ın bir süredir ilişki yaşadıkları biliniyor. 2019 yılında boşanan Ariana Rockfeller’ın bir süredir yalnız olduğu biliniyordu. Enes Kanter ise uzun süredir birlikte olduğu güreşçi Dana Brooke’dan da aldatma iddiasıyla 2020 yılı sonunda ayrılmıştı.

Kanter ayrıca yakın arkadaşlarına da maklube yapmayı öğretmişti. NBA’de oynayan Russell Westbrook’a maklube yaptıran Kanter’in görüntüleri tepki toplamıştı. Kanter, sürekli maklube paylaşımlarıyla FETÖ’ye olan bağını dolaylı yollarla sıkça belirtmektedir.