Flash TV, 2 Yılın Ardından Yayın Hayatına Geri Dönüyor

1992 yılında yayın hayatına başlayan ve 2019 yılında tam açıklanmayan sebebiyle yayın hayatına ara veren Flash TV ekranlara geri dönüyor. Kanalın Temmuz ayında tekrar yayın hayatına başlaması beklenirken, içerikler yine eğlence formatında olacak.

2 Yıl önce bazı sebeplerden yayın hayatına ara veren birbirinden özgün içeriklere sahip olan Flash TV’nin geri döneceği kısa süre önce iddia edilmişti.

Medyakoridoru’nun paylaştığı habere göre Flash TV yönetimi, yayın hayatına geri dönmek için gerekli çalışmalara başladığını iddia etmişti. İddiaların ardından Flash TV’nin sahibi sahibi iş insanı Ömer Göktuğ haberler hakkında açıklamada bulundu.

Flash TV, Temmuz’da geri dönüyor

Medyakoridoru’na telefonla açıklama yapan Flash TV’nin sahibi iş insanı Ömer Göktuğ haberleri doğruladı. Hazırlıkların sürdüğünü belirten Göktuğ, Temmuz ayında kanalın yeniden yayın hayatına başlayacağını ve eğlence formatında programlarla geri dönüş yapacağını duyurdu.

Edinilen bir bilgiye göre; kanalın genel müdürlüğü için gazeteci ve televizyon sunucusu Hakan Aygün’e teklif sunuldu. Aygün’ün bu teklife ne yanıt verdiği ise henüz açıklanmış değil.