Haziran 2021’de Hangi Burcu Neler Bekliyor?

Haziran 2021 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğuHaziran ayı burç yorumlarınızı yazdı. Bu ay hangi burcu neler bekliyor? Bu ay hangi burçlar için ay iyi geçecek? Haziran ayı burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu Haziran ayı burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu Haziran ayında neler bekliyor? Burucunuzu okurken, yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Başak, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları ayınız nasıl geçecek?  İşte Haziran 2021 burç yorumlarınız…

Haziran ayı gökyüzü baya bir şenlikli canlar. 3 Haziran Pazartesi İkizler Burcunda Yeniay, 10 Haziran İkizler Burcunda Güneş Tutulması, 24 Haziran Oğlak Burcunda Dolunay var. 23 Haziran’a kadar sürecek olan Merkür Retro’sunu da unutmamak gerekiyor. Bu ay geneli için uzun zamandır çabaladığımız konularda istediğimiz gibi netleşmeler yaşayacağız diyebiliriz. Emeklerimizin karşılığını fazlasıyla alacağız nihayet. Ay boyu zaman zaman düşüşler olsa da genelinde kendimizi mutlu ve huzurlu hissedeceğiz. Bu ayın en önemli olayı Güneş tutulması. Bu tutulma gelecek yıllarımızı etkileyecek. Yeni hayatımızı belirleyecek olan başlangıç noktasındayız. Kendi kaderimizi yaşamaya başlayacağız. Herkes artık olması gereken yerde, olması gereken kişiyle birlikte olmaya başlayacak. Ne olur tüm bunlar olurken değişime direnmeyin. Ne kadar direnç gösterirseniz o kadar üzülürsünüz. Taşınmaların, yer ve şehir değiştirmelerin bol olacağı bir sürece giriyoruz. Bir nevi göç başlıyor. Önce içimizde sonra reelde.  Herkes mutlu olacağı yeri bulmaya doğru yol alacak. Güzel günler kapıda. Sabır diye diye nihayet güzelliklere merhaba demeye başlayacağız. Kafamızdaki ve hayatımızdaki birçok engel ortadan kalkıyor. Geleceğinizi iyi planlayın çünkü bu ay atacağınız adımlar geleceğinizi şekillendirecek ve kalıcı olacak. Bu ay gökyüzü buram buram aşk kokuyor olacak. Bitmesi gereken ilişkiler mutlak bitecek. Ardından üzülmeyin. Çok daha iyisi gelecek. Ani evlilik haberlerini sık sık duyacağız. Sağlık konularında sıkıntılar maalesef devam ediyor olacak. Tedbirlere uymaya devam. Kendinizi ve sevdiklerinizi koruyun. Hepimiz için en güzeli olsun… 

Sevgili Koç ve Yükselen Koçlar

Bu ay çok fazla sorumluluk üstlenmek zorunda kalabilirsiniz. Çok efor sarf edip, karşılığını bulamamaktan şikayet edebilirsiniz. Endişelerinizin yersiz olduğunu anlayacaksınız. Çünkü Haziran ayı size bereket getirecek. Maddi ve manevi anlamda beslenmek size iyi gelirken bir yandan önünüzün ne kadar açık olduğunu fark edeceksiniz. İlerleyişinizde sizin önünüze engel olacağını düşündüğünüz insanları hayatınızdan bir kalemde çıkarabilirsiniz. Ayın ortasından sonra biraz rahatlayacaksınız. İş değişikliği yapabilir, iş arayanlar olumlu sonuçlar alabilirler. Merkür Retro’sunun da bitmesiyle birlikte paranızın bereketinin arttığını görebilirsiniz. Hiç beklemediğiniz yerlerden paralar gelebilir. İkili ilişkilerinizde sorunları bir bir bitirip her şeyi yoluna koyabilirsiniz. Devam eden bir ilişkiniz varsa gelecekle ilgili yeni planlar devreye girebilir. Yalnızlar yeni flörtlere başlayabilir. Bu dönemde başlayacağınız ilişkiler kalıcı olacaktır. Aile ilişiklerinizi yoluna koymak içinde oldukça verimli bir ay. 24 Haziran’daki dolunay sonrası hayat sizi biraz üzebilir. Ani kayıplar ya da istenmeyen ayrılıklar yaşayabilirsiniz.

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğalar

Maddi manevi kazanacağınız mutlu bir ay olacak sizler için. Çevrenizdeki insanlarla mutlu olacağınız dopdolu bir aya girdiniz. Kalbinizin sesini dinlerken duygularınız yükselecek. Duygularınız yükselirken cesur kararlar almaya daha da yatkın olacaksınız. Gökyüzü size “hiçbir şey için acele etme” mesajı veriyor. Evet, adım adım, ince eleyip sık dokuyarak hareket ederseniz, huzurlu günleri de yavaş yavaş yakalamış olacaksınız. 23 Haziran’da biten Merkür Retro’su sonrası çalışanlar için çok güzel gelişmeler söz konusu. Kazançlarınızda gözle görülür bir artış gözlemleyebilirsiniz. 24 Haziran dolunayından sonra ise sevdiklerinizle paylaşacağınız çok güzel haberler peş peşe gelmeye başlayacak. Duygusal hayatınızda radikal kararlar dönemi olabilir. Yolunda gitmeyen evlilikler, ilişkiler bitebilir. Bitişlerin yeni başlangıçlar olduğun unutmayın ve karamsarlığa kapılmayın. Yıl sonuna kadar aşka doyacaksınız. Yalnız Boğa kalmayacak diyebiliriz. Ay sonuna doğru dengeniz biraz bozulabilir. Agresifleşebilir, gereksiz küslüklere neden olabilirsiniz. Bu ay hem kendi iç sesinizle mücadele edecek hem de egonuzla yüzleşeceksiniz.

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler

Bu ay kararlılığınız sayesinde etrafınızdaki insanların size karşı olan tavırlarını daha net görebilir ve bu bağlamda kendinizce onlara karşı bir set oluşturabilirsiniz. Değer konusunda tutarsız davranan insanlara karşı mesafeli davranarak sınırlarınızı daha net bir biçimde iletebilirsiniz. Sezgilerinizi gözlem gücünüzle sınayacaksınız. Bazı konularda ne kadar haklı olduğunuzu bir kez daha göreceksiniz. Yarım kalan konuları ve ilişkileri tamamlamak ve değerlendirmek için güzel fırsatlar sunan bir gökyüzünüz var. Karar vermeden önce oturup bunun üzerine düşünmeli ve ona göre hamlelerinizi yapmalısınız. 23 Haziran’da Merkür Retro’su nihayet bitiyor. Yarım kalan konuları ve ilişkileri tamamlamak ve değerlendirmek için güzel fırsatlar yakalayacaksınız. Karar vermeden önce oturup bunun üzerine düşünmeli ve ona göre hamlelerinizi yapmalısınız. Hak ve adalet üzerine yorulan ve haksızlığa uğrayanlar için nihayet iyi haberler gelebilir. Eşinize, sevgilinize, yeni tanıştığınız kişilere karşı toleransınız bugünlerde artarken huzur dağıtabilirsiniz. Konuşmalarınızda yapıcı ve ılımlı olacağınız bir aydasınız. 24 Haziran’daki dolunaydan sonra ise farklı arayışlar içerisine girip kendinize farklı uğraşlar bulabilirsiniz.

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeçler

Kendinizi ve hayatınızı tamamıyla yenilemek istediğiniz ve bu isteğiniz için çalışmalarda bulunacağınız bir aya girdiniz. Hem kendinizi geliştirip hem de sosyal çevrenize bir şeyler katmak gayesi içinde olacaksınız. Bu ay kendinizle yüzleşip aşmakta zorlandığınız durumları aşabilirsiniz. İçsel olarak kendinizi tanımak bu ayın sizin için en önemli unsuru niteliğinde. Hem kariyer hayatınızda hem de aşk hayatınızda sizi hareketli bir süreç bekliyor. Konuşmalarınızda daha ılımlı olurken; iyi bir dinleyici olmaktan da geri kalmayacaksınız. Geçmişteki tecrübelerinizin sizi daha güçlü yaptığını göreceksiniz. Bu ay sizin için her ne kadar yoğun geçse de keşmekeşli durumların ilişkilerinizi zedelemesine izin vermeyeceksiniz. 23 Haziran’da biten Merkür Retro’su sonrası ilişkilerinizle de öne çıktığınızı göreceksiniz. Aslında bugünleri bir nevi yolculuğa çıkmış gibi düşünebilirsiniz. Adeta gezgin bir ruha bürünecek, çevrenizdeki insanları farklı bir gözle algılamak isteyeceksiniz. 24 Haziran dolunay sonrasında geçmişte yaşananları gündeme almak istemeyeceksiniz. Hatta daha çok karşınızdakileri dinleyerek sürece dingince dâhil olacaksınız.

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslanlar

Bu ay içinizde beslediğiniz liderlik ve şefkat duygusu hayatınızı zorluklar karşısında güçlü kılacak. Hem kendinize hem de çevrenize pozitif enerji dağıtacaksınız. İnsanların size duymuş olduğu güven ve saygı bu dönem daha da yoğunlaşacak. Bu geri dönüşler sizi de olumlu yönde etkileyecek. Planlarınız doğrultusunda ilerleyeceksiniz. Kararsızlığınıza ışık tutacak günler içinde olacaksınız. Aklınızdaki soru işaretlerini ise ayyuka çıkaracaksınız. Cevapları bulmak zor olmayacak. Zirveyi zorladığınız konular gündeme gelirken hem kariyer hem de sosyal olarak kendinizi çok güçlü hissedebilirsiniz. 23 Haziran’da biten Merkür Retro’su sonrası nezaketi, güven aşılayan tutumu ve sevgileri yönetmeyi geri planda tutabilirsiniz. Yer yer katlanamadığınız durumlar gerçekleşebilir. Gerek sevgiliniz gerek arkadaşlarınız gerekse sosyal çevrenizle bu dönemde çeşitli tartışmalar yaşayabilir, birçoğuyla görüşmeyi kesebilirsiniz. 24 Haziran dolunayından sonra ise bazı insanlara katlanamadığınızı düşüneceksiniz. Çevrenizi değiştirebilirsiniz. Bu ay her ne kadar sizin için bazı sorunlar getiriyor olsa da mücadeleniz ve dürüst yapınız sayesinde sorunları kayıpsız bir şekilde aşacaksınız.

Sevgili Başak ve Yükselen Başaklar

Temkinli olmak istediğiniz bir ay başlıyor. Sizi uyaran bir gökyüzü var ancak endişe etmenizi de istemiyor. Endişelerinizin olması, korktuğunuz şeylerin başınıza geleceği anlamına gelmiyor. Sadece yanılsama içinde olmamanız gerektiğini vurguluyor. Söylediklerinize bu dönem daha çok dikkat etmelisiniz, konuşmadan önce bin defa düşünüp ondan sonra ne düşündüğünüzü dile getirmelisiniz. Siz birçok çevreye dâhil olmayı seviyorsunuz. Farklı arkadaşlıklar kurmak ve dönemsel olarak değişik ortamlara girmek tamamen sizin burcunuza has bir durum. Bu ay, etrafınızın kendini beğenmiş insanlarla özellikle donatıldığını düşünebilirsiniz. 23 Haziran’da biten Merkür Retro’su ilişkiler konusunda uyanışınıza da sebep olacak. İlişkisini yakın bir tarihte sonlandırmış bir Başak burcuysanız, duygularınızı tartacağınız bir döngü sizi bekliyor olacak. Gururun ağır basacağı, ancak bir yandan da kalbinizin sesini dinlemek isteyeceğiniz günler başlıyor. İlişkinizin geleceğini sorgulayacak, sorunların kaynağını bulmaya çalışacaksınız. 24 Haziran dolunayıyla birlikte eski aşklar yeniden alevlenebilir. Eski ilişkinizden bol bol özlem dolu sözler duyabilirsiniz.

Sevgili Terazi ve Yükselen Teraziler

Mayıs ayında düşündüğünüz peşin hükümlü kararlar sizi Haziran ayı için hazırlamış gibi. Bu ay daha planlı hareket edeceksiniz. Yazın sükûneti bu yüzden çalışkanlığınıza ve potansiyelinize rehber olacak. Son birkaç ayda kendinizi derinlemesine sorgularken aslında belli başlı konularda önemli kararlar almaya da fırsat buldunuz. Hayattan neler istediğinizi, nelerden vazgeçebileceğinizi de gördünüz. Kendiniz bile bu kadar çok şeyden vazgeçebildiğinizi görünce oldukça şaşırmış olmalısınız. Unutmayın, her karar yeni başlangıçları taşır içinde. Azmin ve hedeflerinizden asla vazgeçmemelisiniz. 23 Haziran’da biten Merkür Retro’sundan sonra kendinizi merkeze almaya başlayacaksınız. Son birkaç aydır başkalarının dertleriyle uğraşmaktan kendi dertlerinize odaklanamadığınızı fark edeceksiniz. Bu ay yaşayacaklarınız radikal kararlar almanıza neden olacak. Aklınızda uzun zamandır yapmayı planladığınız şeyleri gerçekleştirebilmek için canınızı dişinize takıp çalışacaksınız. 24 Haziran dolunayı sonrası ise çözüme kavuşamayan durumlardan beklenmedik olumlu haberler alabilirsiniz.

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrepler

Haziran ayında kalbinizde huzur ve zihninizde sakinlik olsun isteyeceksiniz. Geçtiğimiz zaman dilimi sizi bir hayli yordu. Yeri geldi olmadık konuların içinde buldunuz kendinizi, yeri geldi yüzleşmek zorunda kaldığınız detaylarla boğuştunuz. Geriye dönüp baktığınızda bazı sorunların iyi niyetinizden kaynaklandığını fark edeceksiniz. Fikirlerinizi paylaşmak için kendinize uygun ortamlar bulacaksınız. Derdinizi, görüşlerinizi paylaşacağınız iş platformları olacak. Aynı şekilde ailenize dair maddi destek ve yardımlarınız artabilir. Önyargısız tarafınızı ilişkilerinizde kullanırken insanların sizden faydalanmasına engeller koyabilirsiniz. Asla sıradan biri olmadığınızı gösterebilirsiniz. 23 Haziran’da Merkür Retro’su bitiyor. Artık duygularınızı tartacağınız bir döngü sizi bekliyor olacak. ay ortasından sonra bekarsanız evlilik fikrine sıcak bakmaya başlayabilirsiniz. İlişkisi olanlar içinse geleceğe dair daha ciddi planlamalar söz konusu olabilir. 24 Haziran’da bir dolunay var. Hayatınızda sizi motive eden, size iyi şeyler katan insanlar olsun isteyeceksiniz. Yaşam standartlarınızı yükseltme çabanız sadece maddi boyutta değil manevi boyutta da olacak. Sevginin, saygının, bir arada olmanın, ortak güzel duygular paylaşmanın önemini dile getirmekten çekinmeyeceksiniz. Aşk dolu günler sizi bekliyor.

Sevgili Yay ve Yükselen Yaylar

Dolu dolu geçecek Haziran ayına hızlı bir başlangıç yapacaksınız. Son birkaç ayın yoğunluğunu üzerinizden atmak isteyeceksiniz. Dinlenmek, omuzlarınıza binen yorgunluklarınızdan arınmak için zaman oluşturmaya çalışacaksınız. Motivasyonunuzu düşüren, hevesinizi kaçıran gereksiz dertlerinizi derinlemesine sorgulayacaksınız. Sosyal olarak da oldukça aktif bir döneme giriyorsunuz. İletişim kurma konusunda kendinizi güçlendirdiğinizi fark edeceksiniz. Kararlı ve bilgili konuşmalarınız oldukça dikkat çekici nitelikte olacak. 23 Haziran’da bitecek olan Merkür Retro’sunun bitişinden sonra kalbinize söz geçiremeyeceksiniz. Aşka tövbe etmiş bir Yay burcuysanız, sizi bilgisiyle, konuşmalarıyla, birikimleriyle etkileyecek biriyle tanışabilirsiniz. Geçmişte yaralanan kalbinizden dolayı yeni tanışacağınız insanlara karşı geri adım atmayı düşünebilirsiniz. Ama gökyüzü aşka şans ver diyor. İlişkisi olan bir Yay burcuysanız, sevgilinizin bu ay yapacağı küçük sürprizler sizi şımartacak. 24 Haziran dolunay sonrası ise hem aşk hem de işte kazanımlar söz konusu.

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlaklar

Hayatınızı ilmek ilmek işleyeceğiniz Haziran ayına hoş geldiniz. Zorluklar karşısında ne kadar güçlü olduğunuzu, mücadele etmekten asla vazgeçmediğinizi, pratik çözümlerinizle hayatı kolaylaştırdığınızı bilmeyen yok. Bu ay da sakin, titiz ve dingin tavırlarınızla dikkat çekeceksiniz. Bilgili, tecrübeli, sezgileri yüksek ve duyarlı davranışlarınızsa göz dolduracak. Analitik düşünmekten vazgeçmeyen biri olsanız da zaman zaman duygularınız biraz daha ağır basabilir. Duygusal iniş çıkışlar yaşamanızı tetikleyecek olan durumlar 23 Haziran Merkür Retro’sunun bitmesiyle sizi hassas bir havaya sokabilir. Hissettiklerinizi saklayamadığınızı daha iyi anlayacağınız durumlar yaşayabilirsiniz. Aşk, kalbinizi ısıtacak! Kalbi boş bir Oğlak burcuysanız, yakın çevrenizden birinin size olan ilgisini fark edebilirsiniz. Aşk bazen yanı başınızdadır derler ya. İşte siz de bu ay aşkın çok yakınınızda olduğunu göreceksiniz. Aile ziyareti, evlilik için atılan ilk adımlar, eğitim için kısa programlar, iş toplantıları sizi şehir dışına çıkarabilir. Aynı zamanda farklı ülkelerden gelecek ziyaretçileri de misafir etmek durumunda kalabilirsiniz. 24 Haziran’da burcunuzda oluşan dolunay sizi maddi konularda biraz zorlayabilir. Bu ay harcamalarınıza maksimum dikkat edin.

Sevgili Kova ve Yükselen Kovalar

Değişeceğiniz, kendinizi yenileceğiniz, yeni hedefler belirleyeceğiniz bir aya hazır mısınız? Gökyüzü güçlü duygularla yüklü, gümbür gümbür bir Haziran ayı vadediyor. Bu aya içiniz kıpır kıpır ve özgüveni yüksek bir giriş yapacaksınız. Kendinize olan güveniniz sayesinde yetiştirilmesi gereken birçok işin üstesinden de gelmiş olacaksınız. Gelin görün ki, bu ay düşüncelerinizde ısrarcı ve keskin davranacağınız durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Farklı çevrelere girmek ve farklı insanlarla tanışmak bakış açınızı esnetmeniz için kıymetli fırsatlar sunacak. Aşk hayatınıza renk katacağınız günler 23 Haziran Merkür Retro’sunun bitmesiyle sizi bekliyor. Yeni başlayan bir ilişkiniz varsa, sevgilinizle romantik anlar geçirebilirsiniz. Birbirinize yapacağınız sürprizler ilişkinizi daha da canlı hale getirecek. Evliliğinizde sorunları olan bir Kova burcuysanız, tüm sorunların maddi sorunlardan, kişisel kaygılardan ve gelecek korkusundan kaynaklandığını fark edebilirsiniz. Kalbi boş bir Kova burcuysanız bu ay sıkılıkla yakın çevrenizin evlilikle ilgili baskılarına maruz kalabilirsiniz. Hatta sizi biriyle tanıştırmak isteyebilirler. 24 Haziran’da bir dolunay var. Bu dolunay sizi biraz yorabilir. Özellikle ailevi konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Sevgili Balık ve Yükselen Balıklar

Bu ay artık çok geç dediğiniz, ertelediğiniz konular yeniden gündeminizde olacak. Bu konular sadece hayat içerisindeki amaçlarınızla, hedeflerinizle sınırlı kalmayacak. Aynı zamanda konuşmak ya da yüzleşmek istediğiniz kişilerle olan hesabınızı da kapamak isteyeceksiniz. Aşk hayatınız da yaşamınızın diğer alanları gibi bir hayli hareketli olacak. Çalışan bir Balık burcuysanız, işkolik günlerden sıyırılarak partnerinize daha çok zaman ayıracaksınız. Bu durum ilişkinizi güçlendirecek ve daha ciddi düşünmenize neden olacak. Evliyseniz çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz. Evinize ve sevdiklerinize daha çok zaman ayırmanız huzur bulmanızı sağlayacak. Bu yaz bekâr Balık burcu neredeyse kalmıyor. Uzun zamandır ilişkisi olmayan bir Balık burcuysanız, bu ay spontane bir şekilde tanışacağınız kişi kalbinizin kapılarını aralayabilir. 23 Haziran’da biten Merkür Retro’su sonrası maddi durumunuzda gözle görülür bir iyileşme olacak. Kazançlarınızı artıracak yeni yöntemler ya da işler bulabilirsiniz. Bu zamanları yeni girişimler için oldukça güzel günlerin başlangıcı olarak kabul edebilirsiniz. 24 Haziran dolunayı ise sizi sağlık konularında zorlayabilir. Kontrollerinizi aksatmayın.

www.burcununsozlugu.com sitesinden burcunuzla ilgili detayları okuyabilirsiniz.