İntihar İçin Falezlere Çıktı, Acıkınca Kebap İstedi

Antalya’da intihar için falezlere tırmanan adam, acıkınca polis ekiplerinden kebap istedi. Getirilen kebabı yiyemeyen adam, polislerin ikna çabalarıyla intihardan vazgeçti.

Antalya’da yaşayan M. A., falezler üzerinde bulunan bir kafede çay içtikten sonra yanında getirdiği içkiyi içmek istedi. Kafe çalışanlarının içki içemeyeceğini söylemesi üzerine masadan kalkıp, falezlerin uç kısmına giden M. A., intihar edeceğini söyledi.

Kafe çalışanları intiharı engellemeye çalıştı ancak başarısız olunca 112 ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, adamı ikna etmek için konuşmaya başladı. İkna çabalarına karşılık olarak adam, “Ağabey bırakın atlayayım, ben bir işe yaramam” dedi.

İntihar girişimi sırasında acıkan adam, acıktığını belirterek kafenin yanındaki restorandan kebap istedi. Bir süre sonra kafe çalışanı tabak içerisindeki kebabı M. A.’ya getirdi ancak istemeyince masaya bıraktı.

Polis ekiplerinin tekrar uzattığı kebabı yine almak istemeyen M. A.’nın eşi ve çocukları da olay yerine geldi. Adamı intihardan vazgeçirmeye çalışan eşi, “Hadi gel evimize gidelim” dedi. Bu sırada polislerin ikna çabaları sonuç verdi ve çitlerin üzerinden atlayan M. A., boşluk alana çıkarıldı. Gözyaşı döken adamın eşini ise bir kadın polis teselli etti.

Çocuklarının yanına götürülen adam, bu sırada çekim yapan gazetecilere de saldırmaya çalıştı. Araya giren polis ekipleri adamı ifadesini almak üzere polis merkezine götürdü.