Kahramanmaraş’ta İhbara Giden Polislere Ateş Açıldı!

Antalya’ da cinayet şüphelisi olarak hakkında yakalama kararı bulunan ve Kahramanmaraş’ta bir otelde konakladığı belirlenen Muhammet Karataş (22) isimli kişi, kendisini teslim almaya gelen polislere ateş açtı. Saldırıda 2 polis memuru yaralanırken, Özel harekat polisleri, saldırının ardından kaçan şüphelinin yakalanmasına yönelik kent genelinde operasyon başlattı.

Olay, saat 11.15 sıralarında Milli Egemenlik Caddesi üzerinde bulunan otelde meydana geldi. Otelde, sebebi bilinmeyen nedenle çıkan kavgaya müdahale eden polis ekiplerine kimliği belirsiz kişi veya kişilerce ateş açıldı. Açılan ateş sonucu 2 polis memuru yaralandı. İhbarla yaralı polisler, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Otel çevresini ablukaya alan özel harekat ekipleri, şüpheli veya şüphelileri yakalamak için otele operasyon başlattı. İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu da olay yerine gelerek gelişmeleri takip ediyor.

Oteldeki şüpheli veya şüphelilerin yakalanması için operasyon sürüyor.

Kaçan Şüpheli İçin Operasyon Başlatıldı

Antalya’ da cinayet şüphelisi olarak hakkında yakalama kararı bulunan ve Kahramanmaraş’ta bir otelde konakladığı belirlenen Muhammet Karataş (22) isimli kişi, kendisini teslim almaya gelen polislere ateş açtı. Saldırıda 2 polis memuru yaralanırken, Özel harekat polisleri, saldırının ardından kaçan şüphelinin yakalanmasına yönelik kent genelinde operasyon başlattı.