Kasım 2020 Aylık Burç Yorumlarınız

Kasım 2020 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğu, Kasım ayı burç yorumlarınızı yazdı. Bugün hangi burcu neler bekliyor? Bu ay hangi burçlar için ay iyi geçecek? Kasım ayı burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu Kasım ayı burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu Kasım ayında neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. İşte Kasım 2020 burç yorumlarınız… Oğlak, Aslan, Balık burçları ayınız nasıl geçecek?

KOÇ BURCU KASIM AYI YORUMUNUZ

Sevgili Koç ve Yükselen Koçlar; Bu ay çok fazla sorumluluk üstlenmek zorunda kalabilirsiniz. Çok efor sarf edip, karşılığını bulamamaktan şikayet edebilirsiniz. Endişelerinizin yersiz olduğunu anlayacaksınız. Çünkü Kasım ayı size bereket getirecek. Maddi ve manevi anlamda beslenmek size iyi gelirken bir yandan önünüzün ne kadar açık olduğunu fark edeceksiniz. İlerleyişinizde sizin önünüze engel olacağını düşündüğünüz insanları hayatınızdan bir kalemde çıkarabilirsiniz. 14 Kasım’da nihayet biten Mars Retro’su sonrası biraz rahatlayacaksınız. İş değişikliği yapabilir, iş arayanlar olumlu sonuçlar alabilirler. 15 Kasım’da Akrep burcundaki yeniayla birlikte paranızın bereketinin arttığını görebilirsiniz. Hiç beklemediğiniz yerlerden paralar gelebilir. İkili ilişkilerinizde sorunları bir bir bitirip her şeyi yoluna koyabilirsiniz. Devam eden bir ilişkiniz varsa gelecekle ilgili yeni planlar devreye girebilir. Yalnızlar yeni flörtlere başlayabilir. Bu dönemde başlayacağınız ilişkiler kalıcı olacaktır. Aile ilişiklerinizi yoluna koymak içinde oldukça verimli bir ay. 30 Kasım’daki parçalı ay tutulması sonrası hayat sizi biraz üzebilir. Ani kayıplar ya da istenmeyen ayrılıklar yaşayabilirsiniz.

BOĞA BURCU KASIM AYI YORUMUNUZ

Sevgili Boğa ve Yükselen Boğalar; Maddi manevi kazanacağınız mutlu bir ay olacak sizler için. Çevrenizdeki insanlarla mutlu olacağınız dopdolu bir aya girdiniz. Kalbinizin sesini dinlerken duygularınız yükselecek. Duygularınız yükselirken cesur kararlar almaya daha da yatkın olacaksınız. Gökyüzü size “hiçbir şey için acele etme” mesajı veriyor. Evet, adım adım, ince eleyip sık dokuyarak hareket ederseniz, huzurlu günleri de yavaş yavaş yakalamış olacaksınız. 14 Kasım’da biten Mars Retro’su sonrası çalışanlar için çok güzel gelişmeler söz konusu. Kazançlarınızda gözle görülür bir artış gözlemleyebilirsiniz. 15 Kasım yeniayından sonra ise sevdiklerinizle paylaşacağınız çok güzel haberler peş peşe gelmeye başlayacak. Duygusal hayatınızda radikal kararlar dönemi olabilir. Yolunda gitmeyen evlilikler, ilişkiler bitebilir. Bitişlerin yeni başlangıçlar olduğun unutmayın ve karamsarlığa kapılmayın. Yıl sonuna kadar aşka doyacaksınız. Yalnız Boğa kalmayacak diyebiliriz. Yalnız 30 Kasım’daki parçalı ay tutulması dengenizi biraz bozabilir. Agresifleşebilir, gereksiz küslüklere neden olabilirsiniz. Bu ay hem kendi iç sesinizle mücadele edecek hem de egonuzla yüzleşeceksiniz.

İKİZLER BURCU KASIM AYI YORUMUNUZ

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler; Bu ay kararlılığınız sayesinde etrafınızdaki insanların size karşı olan tavırlarını daha net görebilir ve bu bağlamda kendinizce onlara karşı bir set oluşturabilirsiniz. Değer konusunda tutarsız davranan insanlara karşı mesafeli davranarak sınırlarınızı daha net bir biçimde iletebilirsiniz. Sezgilerinizi gözlem gücünüzle sınayacaksınız. Bazı konularda ne kadar haklı olduğunuzu bir kez daha göreceksiniz. Yarım kalan konuları ve ilişkileri tamamlamak ve değerlendirmek için güzel fırsatlar sunan bir gökyüzünüz var. Karar vermeden önce oturup bunun üzerine düşünmeli ve ona göre hamlelerinizi yapmalısınız. 14 Kasım’da Mars Retro’su nihayet bitiyor. Yarım kalan konuları ve ilişkileri tamamlamak ve değerlendirmek için güzel fırsatlar yakalayacaksınız. Karar vermeden önce oturup bunun üzerine düşünmeli ve ona göre hamlelerinizi yapmalısınız. 15 Kasım’da oluşan yeniayla birlikte hak ve adalet üzerine yorulan ve haksızlığa uğrayanlar için nihayet iyi haberler gelebilir. Eşinize, sevgilinize, yeni tanıştığınız kişilere karşı toleransınız bugünlerde artarken huzur dağıtabilirsiniz. Konuşmalarınızda yapıcı ve ılımlı olacağınız bir aydasınız. 30 Kasım’daki parçalı ay tutulmasından sonra ise farklı arayışlar içerisine girip kendinize farklı uğraşlar bulabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU KASIM AYI YORUMUNUZ

Sevgili Yengeç ve Yükselen Yengeçler; Kendinizi ve hayatınızı tamamıyla yenilemek istediğiniz ve bu isteğiniz için çalışmalarda bulunacağınız bir aya girdiniz. Hem kendinizi geliştirip hem de sosyal çevrenize bir şeyler katmak gayesi içinde olacaksınız. Bu ay kendinizle yüzleşip aşmakta zorlandığınız durumları aşabilirsiniz. İçsel olarak kendinizi tanımak bu ayın sizin için en önemli unsuru niteliğinde. Hem kariyer hayatınızda hem de aşk hayatınızda sizi hareketli bir süreç bekliyor. Konuşmalarınızda daha ılımlı olurken; iyi bir dinleyici olmaktan da geri kalmayacaksınız. Geçmişteki tecrübelerinizin sizi daha güçlü yaptığını göreceksiniz. Bu ay sizin için her ne kadar yoğun geçse de keşmekeşli durumların ilişkilerinizi zedelemesine izin vermeyeceksiniz. 14 Kasım’da biten Mars Retro’su sonrası ilişkilerinizle de öne çıktığınızı göreceksiniz. Aslında bugünleri bir nevi yolculuğa çıkmış gibi düşünebilirsiniz. 15 Kasım yeniayla birlikte adeta gezgin bir ruha bürünecek, çevrenizdeki insanları farklı bir gözle algılamak isteyeceksiniz. 30 Kasım parçalı ay tutulması sonrasında geçmişte yaşananları gündeme almak istemeyeceksiniz. Hatta daha çok karşınızdakileri dinleyerek sürece dingince dâhil olacaksınız.

ASLAN BURCU KASIM AYI YORUMUNUZ

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslanlar; Bu ay içinizde beslediğiniz liderlik ve şefkat duygusu hayatınızı zorluklar karşısında güçlü kılacak. Hem kendinize hem de çevrenize pozitif enerji dağıtacaksınız. İnsanların size duymuş olduğu güven ve saygı bu dönem daha da yoğunlaşacak. Bu geri dönüşler sizi de olumlu yönde etkileyecek. Planlarınız doğrultusunda ilerleyeceksiniz. Kararsızlığınıza ışık tutacak günler içinde olacaksınız. Aklınızdaki soru işaretlerini ise ayyuka çıkaracaksınız. Cevapları bulmak zor olmayacak. Zirveyi zorladığınız konular gündeme gelirken hem kariyer hem de sosyal olarak kendinizi çok güçlü hissedebilirsiniz. 14 Kasım’da biten Mars Retro’su sonrası nezaketi, güven aşılayan tutumu ve sevgileri yönetmeyi geri planda tutabilirsiniz. Yer yer katlanamadığınız durumlar gerçekleşebilir. 15 Kasım yeniayıyla birlikte gerek sevgiliniz gerek arkadaşlarınız gerekse sosyal çevrenizle bu dönemde çeşitli tartışmalar yaşayabilir, birçoğuyla görüşmeyi kesebilirsiniz. 30 Kasım parçalı ay tutulmasından sonra ise bazı insanlara katlanamadığınızı düşüneceksiniz. Çevrenizi değiştirebilirsiniz. Bu ay her ne kadar sizin için bazı sorunlar getiriyor olsa da mücadeleniz ve dürüst yapınız sayesinde sorunları kayıpsız bir şekilde aşacaksınız.

BAŞAK BURCU KASIM AYI YORUMUNUZ

Sevgili Başak ve Yükselen Başaklar; Temkinli olmak istediğiniz bir ay başlıyor. Sizi uyaran bir gökyüzü var ancak endişe etmenizi de istemiyor. Endişelerinizin olması, korktuğunuz şeylerin başınıza geleceği anlamına gelmiyor. Sadece yanılsama içinde olmamanız gerektiğini vurguluyor. Söylediklerinize bu dönem daha çok dikkat etmelisiniz, konuşmadan önce bin defa düşünüp ondan sonra ne düşündüğünüzü dile getirmelisiniz. Siz birçok çevreye dâhil olmayı seviyorsunuz. Farklı arkadaşlıklar kurmak ve dönemsel olarak değişik ortamlara girmek tamamen sizin burcunuza has bir durum. Bu ay, etrafınızın kendini beğenmiş insanlarla özellikle donatıldığını düşünebilirsiniz. 14 Kasım’da biten Mars Retro’su ilişkiler konusunda uyanışınıza da sebep olacak. İlişkisini yakın bir tarihte sonlandırmış bir Başak burcuysanız, 15 Kasım yeniayıyla birlikte duygularınızı tartacağınız bir döngü sizi bekliyor olacak. Gururun ağır basacağı, ancak bir yandan da kalbinizin sesini dinlemek isteyeceğiniz günler başlıyor. İlişkinizin geleceğini sorgulayacak, sorunların kaynağını bulmaya çalışacaksınız. 30 Kasım’daki parçalı ay tutulması eski aşklar yeniden alevlenebilir. Eski ilişkinizden bol bol özlem dolu sözler duyabilirsiniz.

TERAZİ BURCU KASIM AYI YORUMUNUZ

Sevgili Terazi ve Yükselen Teraziler; Ekim ayında düşündüğünüz peşin hükümlü kararlar sizi Kasım ayı için hazırlamış gibi. Bu ay daha planlı hareket edeceksiniz. Sonbaharın sükûneti bu yüzden çalışkanlığınıza ve potansiyelinize rehber olacak. Son birkaç ayda kendinizi derinlemesine sorgularken aslında belli başlı konularda önemli kararlar almaya da fırsat buldunuz. Hayattan neler istediğinizi, nelerden vazgeçebileceğinizi de gördünüz. Kendiniz bile bu kadar çok şeyden vazgeçebildiğinizi görünce oldukça şaşırmış olmalısınız. Unutmayın, her karar yeni başlangıçları taşır içinde. Azmin ve hedeflerinizden asla vazgeçmemelisiniz. 14 Kasım’da biten Mars Retro’sundan sonra kendinizi merkeze almaya başlayacaksınız. Son birkaç aydır başkalarının dertleriyle uğraşmaktan kendi dertlerinize odaklanamadığınızı fark edeceksiniz. 15 Kasım yeniayı radikal kararlar almanıza neden olacak. Aklınızda uzun zamandır yapmayı planladığınız şeyleri gerçekleştirebilmek için canınızı dişinize takıp çalışacaksınız. 30 Kasım’da parçalı ay tutulması sonrası ise çözüme kavuşamayan durumlardan beklenmedik olumlu haberler alabilirsiniz.

AKREP BURCU KASIM AYI YORUMUNUZ

Sevgili Akrep ve Yükselen Akrepler; Kasım ayında kalbinizde huzur ve zihninizde sakinlik olsun isteyeceksiniz. Geçtiğimiz zaman dilimi sizi bir hayli yordu. Yeri geldi olmadık konuların içinde buldunuz kendinizi, yeri geldi yüzleşmek zorunda kaldığınız detaylarla boğuştunuz. Geriye dönüp baktığınızda bazı sorunların iyi niyetinizden kaynaklandığını fark edeceksiniz. Fikirlerinizi paylaşmak için kendinize uygun ortamlar bulacaksınız. Derdinizi, görüşlerinizi paylaşacağınız iş platformları olacak. Aynı şekilde ailenize dair maddi destek ve yardımlarınız artabilir. Önyargısız tarafınızı ilişkilerinizde kullanırken insanların sizden faydalanmasına engeller koyabilirsiniz. Asla sıradan biri olmadığınızı gösterebilirsiniz. 14 Kasım’da Mars Retro’su bitiyor. Artık duygularınızı tartacağınız bir döngü sizi bekliyor olacak. 15 Kasım yeniayından sonra ise bekarsanız evlilik fikrine sıcak bakmaya başlayabilirsiniz. İlişkisi olanlar içinse geleceğe dair daha ciddi planlamalar söz konusu olabilir. 30 Kasım’da parçalı ay tutulması var. Hayatınızda sizi motive eden, size iyi şeyler katan insanlar olsun isteyeceksiniz. Yaşam standartlarınızı yükseltme çabanız sadece maddi boyutta değil manevi boyutta da olacak. Sevginin, saygının, bir arada olmanın, ortak güzel duygular paylaşmanın önemini dile getirmekten çekinmeyeceksiniz.

YAY BURCU KASIM AYI YORUMUNUZ

Sevgili Yay ve Yükselen Yaylar; Dolu dolu geçecek Kasım ayına hızlı bir başlangıç yapacaksınız. Son birkaç ayın yoğunluğunu üzerinden atmak isteyeceksiniz. Dinlenmek, omuzlarınıza binen yorgunluklarınızdan arınmak için zaman oluşturmaya çalışacaksınız. Motivasyonunuzu düşüren, hevesinizi kaçıran gereksiz dertlerinizi derinlemesine sorgulayacaksınız. Sosyal olarak da oldukça aktif bir döneme giriyorsunuz. İletişim kurma konusunda kendinizi güçlendirdiğinizi fark edeceksiniz. Kararlı ve bilgili konuşmalarınız oldukça dikkat çekici nitelikte olacak. 14 Kasım’daki Mars Retro’sunun bitişinden sonra kalbinize söz geçiremeyeceksiniz. Aşka tövbe etmiş bir Yay burcuysanız, sizi bilgisiyle, konuşmalarıyla, birikimleriyle etkileyecek biriyle tanışabilirsiniz. 15 Kasım’da Akrep burcunda bir yeniay meydana geliyor. Geçmişte yaralanan kalbinizden dolayı yeni tanışacağınız insanlara karşı geri adım atmayı düşünebilirsiniz. Ama gökyüzü aşka şans ver diyor. İlişkisi olan bir Yay burcuysanız, sevgilinizin bu ay yapacağı küçük sürprizler sizi şımartacak. 30 Kasım’da parçalı ay tutulması sonrası hem aşk hem de işte kazanımlar söz konusu.

OĞLAK BURCU KASIM AYI YORUMUNUZ

Sevgili Oğlak ve Yükselen Oğlaklar; Hayatınızı ilmek ilmek işleyeceğiniz Kasım ayına hoş geldiniz. Zorluklar karşısında ne kadar güçlü olduğunuzu, mücadele etmekten asla vazgeçmediğinizi, pratik çözümlerinizle hayatı kolaylaştırdığınızı bilmeyen yok. Bu ay da sakin, titiz ve dingin tavırlarınızla dikkat çekeceksiniz. Bilgili, tecrübeli, sezgileri yüksek ve duyarlı davranışlarınızsa göz dolduracak. Analitik düşünmekten vazgeçmeyen biri olsanız da zaman zaman duygularınız biraz daha ağır basabilir. Duygusal iniş çıkışlar yaşamanızı tetikleyecek olan durumlar 14 Kasım Mars Retro’sunun bitmesiyle sizi hassas bir havaya sokabilir. Hissettiklerinizi saklayamadığınızı daha iyi anlayacağınız durumlar yaşayabilirsiniz. 15 Kasım yeniayı ile birlikte aşk, kalbinizi ısıtacak! Kalbi boş bir Oğlak burcuysanız, yakın çevrenizden birinin size olan ilgisini fark edebilirsiniz. Aşk bazen yanı başınızdadır derler ya. İşte siz de bu ay aşkın çok yakınınızda olduğunu göreceksiniz. Aile ziyareti, evlilik için atılan ilk adımlar, eğitim için kısa programlar, iş toplantıları sizi şehir dışına çıkarabilir. Aynı zamanda farklı ülkelerden gelecek ziyaretçileri de misafir etmek durumunda kalabilirsiniz. 30 Kasım’da parçalı ay tutulması sizi maddi konularda biraz zorlayabilir. Bu ay harcamalarınıza maksimum dikkat edin.

KOVA BURCU KASIM AYI YORUMUNUZ

Sevgili Kova ve Yükselen Kovalar; Değişeceğiniz, kendinizi yenileceğiniz, yeni hedefler belirleyeceğiniz bir aya hazır mısınız? Gökyüzü güçlü duygularla yüklü, gümbür gümbür bir Kasım ayı vadediyor. Bu aya içiniz kıpır kıpır ve özgüveni yüksek bir giriş yapacaksınız. Kendinize olan güveniniz sayesinde yetiştirilmesi gereken birçok işin üstesinden de gelmiş olacaksınız. Gelin görün ki, bu ay düşüncelerinizde ısrarcı ve keskin davranacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Farklı çevrelere girmek ve farklı insanlarla tanışmak bakış açınızı esnetmeniz için kıymetli fırsatlar sunacak. Aşk hayatınıza renk katacağınız günler 14 Kasım Mars Retro’sunun bitmesiyle sizi bekliyor. Yeni başlayan bir ilişkiniz varsa, sevgilinizle romantik anlar geçirebilirsiniz. Birbirinize yapacağınız sürprizler ilişkinizi daha da canlı hale getirecek. Evliliğinizde sorunları olan bir Kova burcuysanız, tüm sorunların maddi sorunlardan, kişisel kaygılardan ve gelecek korkusundan kaynaklandığını fark edebilirsiniz. Kalbi boş bir Kova burcuysanız 15 Kasım yeniayı ile birlikte, yakın çevrenizin evlilikle ilgili baskılarına maruz kalabilirsiniz. Hatta sizi biriyle tanıştırmak isteyebilirler. 30 Kasım’da parçalı ay tutulması var. Sizi biraz yorabilir. Özellikle ailevi konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

BALIK BURCU KASIM AYI YORUMUNUZ

Sevgili Balık ve Yükselen Balıklar; Bu ay artık çok geç dediğiniz, ertelediğiniz konular yeniden gündeminizde olacak. Bu konular sadece hayat içerisindeki amaçlarınızla, hedeflerinizle sınırlı kalmayacak. Aynı zamanda konuşmak ya da yüzleşmek istediğiniz kişilerle olan hesabınızı da kapamak isteyeceksiniz. Aşk hayatınız da yaşamınızın diğer alanları gibi bir hayli hareketli olacak. Çalışan bir Balık burcuysanız, işkolik günlerden sıyırılarak partnerinize daha çok zaman ayıracaksınız. Bu durum ilişkinizi güçlendirecek ve daha ciddi düşünmenize neden olacak. Evliyseniz çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz. Evinize ve sevdiklerinize daha çok zaman ayırmanız huzur bulmanızı sağlayacak. Yıl biterken bekâr Balık burcu neredeyse kalmıyor. Uzun zamandır ilişkisi olmayan bir Balık burcuysanız, bu ay spontane bir şekilde tanışacağınız kişi kalbinizin kapılarını aralayabilir. 14 Kasım’da biten Mars Retro’su sonrası maddi durumunuzda gözle görülür bir iyileşme olacak. Kazançlarınızı artıracak yeni yöntemler ya da işler bulabilirsiniz. 15 Kasım’da Akrep burcunda bir yeniay var. Yeni girişimler için oldukça güzel günlerin başlangıcı olarak kabul edebilirsiniz. 30 Kasım’daki parçalı ay tutulması ise sizi sağlık konularında zorlayabilir. Kontrollerinizi aksatmayın.