Kayınpederinin Cenazesinde Ailece Korona Oldular

Oyuncu Aslı Tandoğan, kayınpederinin cenaze töreninde ailesiyle beraber korona virüsüne yakalandığını açıkladı.

Kayınpederinin cenazesi sırasında tüm ailenin korona virüsüne yakalandığını açıklayan oyuncu Aslı Tandoğan, 40 yaşında olan ve spor yapan eşi Cahit Tan Yeşilada’nın ise hastalığı hastanede yatarak çok ağır atlattığını ifade etti.

Eşi Hastanede

Instagram hesabından video paylaşan Aslı Tandoğan, “2 Aralık’tan beri Kovid-19 tedavisi görüyorum. Artık son günlerim. Eşim de yakalandı ve 13 gün hastanede kaldı. Çok zor geçirdi” dedi.

“Maalesef Yakalandık”

Oyuncu, sözlerine şöyle devam etti:

Ben 5 gün hastanede kaldım. Annem de korona oldu ancak bize göre daha hafif geçirdi. Kayınpederimin cenazesi sırasında yakalandığımızı düşünüyorum. Aileden birkaç kişi daha yakalandı. Çok dikkat ettik ve evde sadece 6-7 kişiydik. Kimseyi kabul etmedik ancak maalesef yakalandık.”

Eşim her gün spor yapan, yediğine içtiğine çok dikkat eden, sigara ve alkol kullanmayan birisi. Ancak hastalığı çok zor atlattı. 40 yaşında ve nabzı 37’lere kadar düştü. Kan değerleri alt üst oldu. Maskesiz asla ve asla en yakınlarınızın bile yanında durmayın.”

Haberi Sosyal Medyadan Duyurmuştu

Tandoğan, kayınpederi Halil Can Yeşilada’nın vefat ettiğini “Sevgili kayınpederim, babamız Halil Can Yeşilada’yı zamansız kaybetmenin derin üzüntüsünü içerisindeyiz. Sevgi ve özlemle” sözleriyle duyurmuştu.