“Kemal! Bir Torunumuz Daha Oluyor, Umarım Hissediyorsundur”

Türk sinema tarihinin en iyi ve en sevilen oyuncularından Kemal Sunal’ın kızı Ezo Sunal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımıyla anne olacağını duyurdu. Torun haberini alan merhum oyuncunun eşi Gül Sunal, kızının fotoğrafını eşi Kemal Sunal’a yazdığı duygusal mesajla paylaştı.

Merhum oyuncu Kemal Sunal ve Gül Sunal’ın oyuncu kızları Ezo Sunal, 2014 yılından beri birlikte olduğu müzisyen Ömer Öztüyen ile 2018’de evlenmişti. Sessiz sedasız dünya evine giren çiftten güzel haber geldi. Ezo Sunal, sosyal medya hesabından hamile olduğunu duyurdu.

Bebeği 30 haftalık olan Sunal, karnı burnunda fotoğraflarını yayınladı. Ezo Sunal, paylaşımına İngilizce ’30 haftalık hamile‘ etiketini girerek; “Yeni yıla böyle giriyoruz. Enerjimiz, sağlığımız, neşemiz, sevdiklerimiz bizimle olsun” notunu düştü.

Gül Sunal da kızının fotoğrafını, “Kemaaaaalllll !!!! Canımız kızımız anne olacak inşallah… Bir torunumuz daha oluyor… Umarım hissediyorsundur.” diyerek duygusal mesaj paylaştı. Yedi aylık hamile Ezo Sunal, bebeğinin cinsiyetini ve adını henüz açıklamadı.