Kırmızı Oda’nın Boncuk Ve Can’ı Yeni Dizide Yer Alacak

Kırmızı Oda dizisinde görüldüğü ilk andan itibaren sevilen çifti Boncuk ve Can, yeni dizide bir araya geleceği iddia edildi. Camdaki Kız romanından uyarlanacak ve aynı isimle ekrana gelmesi beklenen dizide Burcu Biricikle birlikte Feyyaz Şerifoğlu’na da teklif gittiği iddia edildi.

Ünlü Psikiyatr ve yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun geçmiş hastalarının referans alarak uyarlandığı dizi Kırmızı Oda’nın en sevilen karakterlerinden Boncuk ve hayali sevgilisi Can’ın yeni dizide bir araya geleceği iddiası sosyal medyayı karıştırdı.

Kırmızı Oda‘da ilk kez ekranlarda görüldüğü bölümden bu yana merakla takip edilen Burcu Biricik’in canlandırdığı Cotard sendromu geçiren Boncuk karakteri, izleyenleri haftalarca meraka sürüklemişti. Hayali sevgilisi Can ile yaşadığı aşk ve aşkın hayali olmasının ardından yaşanan şok sosyal medyada çok ses getirmişti.

Bu hafta yayınlanacak bölümde diziye veda etmesi beklenen Boncuk karakterinin yeniden ekranlara yeni diziyle döneceği iddia edildi.

Camdaki Kız adlı kitaptan uyarlanacak ve bu yıl içerisinde Kanal D’de yayınlanması planlanan dizide Boncuk karakterini oynayan Burcu Biricikle birlikte Can karakterini oynayan Feyyaz Şerifoğluna da teklif gittiği iddiası sosyal medyayı karıştırdı.

Oyunculuk kariyerine Kırmızı Oda dizisinde Can karakteriyle başlayan Şerifoğlu, konu hakkında henüz açıklamada bulunmadı. Geçmişte müzik ve ses yarışması deneyimi bulunan Feyyaz Şerifoğlu’nun oyunculuk kariyerine devam etme durumu hala belirsiz.