Korona Virüs, Menajerimi Ara’nın Senaryosunu Değiştiriyor

Star Tv’nin sevilen dizisi Menajerimi Ara setinde korona virüs şoku devam ediyor. Ayşenil Şamlıoğlu, Ahsen Eroğlu ve konuk oyuncu İrem Derici’nin korona virüse yakalanmasının sonrasında başrol oyuncularından Deniz Can Aktaş’ın da korona virüs testinin pozitif çıktığı iddia edildi. Dizinin devam edilmesi için senaryosunun değiştirileceği iddia ediliyor.

Önce Fransız dizi olarak başlayan ancak Netflix’in haklarını almasından sonra adı değişen Call My Agent dizisinin yerli uyarlaması Menajerimi Ara dizisinde korona virüs vakaları nedeniyle senaryo değişimine gidileceği iddia edildi. Daha önce çekimlerinin durdurulduğu dizide baş rol oyuncuları Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş’ın virüs testlerinin pozitif çıkmasının ardından yapım ve senaryo ekibinin değişikliğe gideceği konuşuluyor.

Korona virüs nedeniyle taşlar yerinden oynayan dizide Dicle karakterine hayat veren Ahsen Eroğlu’nun iyileşinceye kadar setten uzak kalmasına karar verildi. Çekimlerin devam edebilmesi adına ise, senaryo ekibinin Dicle karakterinin bir süre diziden ayrılmasına yönelik bir hikaye ekleyeceği konuşuldu. Buna göre, Feris (Canan Ergüder) oyuncularla ilişki yaşamanın yasak olduğunu söyleyerek Dicle-Emir-Barış üçgenini bahane ederek Dicle’yi ajanstan kovacak. Feris Dicle’nin yerine yeni bir asistan alacak.

TV100 yazarı Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Menajerimi Ara dizisinin kadrosuna bir süreliğine Ayşe Köksal dahil olacak. Ayşe Köksal, Dicle’nin yerine gelen yeni asistan rolünü üstlenecek.