Koronaya Yakalanan Eda Ece Çok Zor Günler Yaşadığını Söyledi

Korona virüsüne yakalandıktan sonra rol aldığı ‘Yasak Elma’ dizisine ara vermek zorunda kalan Eda Ece, sağlığıyla ilgili son durumunu paylaştı. Oyuncu, “Yarın karantinamın son günü. Şu anda iyiyim. Hastalığın 1-7 günü hiç de iyi değildimdedi.

‘Yasak Elma’da ‘Yıldız’ karakterine hayat veren Eda Ece, korona virüsüne yakalandıktan sonra diziye ara vermek zorunda kalmıştı. Tedavisi için evinde karantinası devam eden oyuncu, sosyal medya hesabından sağlık durumuna ve yaşadığı sürece ilişkin açıklama yaptı.

Hastalığın 1-7 Günü Hiç de İyi Değildim

Hastalığının ilk haftasında iyi olmadığını söyleyen Eda Ece, “Herkese merhaba! Haberlerden duyduğunuz üzere maalesef ben de korona geçiriyorum. Yarın karantinamın son günü. Şu anda iyiyim. Hastalığın 1-7 günü hiç de iyi değildim. Şu an çevremde hâlâ bir sürü hasta insan var, ülkemizde canıyla uğraşan bir sürü insan var, restoranların açılmış olması gibi şeylere inanamıyorum. Bazı sektörlerin çok etkilendiğini de biliyorum ama nasıl olacak endişeliyim” dedi.

Lütfen Kendinize Dikkat Edin

Kalabalıkta çalışanları uyaran oyuncu, şöyle devam etti:

Bizim gibi kalabalıkta çalışan herkes, lütfen kendinize dikkat edin. Neyse, hastalığım boyunca tek güldüğüm an bu filmi izlediğim andı. O kadar çok seviyorum ve gülüyorum ki yıllar sonra yine beni mutlu etti. Gülmek bu hayattaki en güzel şey. Hasta olan herkesin bir an önce iyileşmesini, yüzlerinin gülmesini diliyorum. Aramalar ve mesajlar için de teşekkür ederim. Ben de sizi çok seviyorum.”