Manisa’da 4 Genç Başından Vurulmuş Şekilde Bulundu

Manisa’nın Ahmetli ilçesine bağlı Kestelli Mahallesinde jandarma tarafından aynı yerde başlarından vurulmuş halde 4 gencin cansız bedeni otomobil içinde bulundu.

Manisa’nın Ahmetli ilçesine bağlı Kestelli Mahallesinde henüz nedeni bilinmeyen olayda bir aracın içinde 4 kişi başlarından vurularak öldürüldü. Ova yolundan traktörle geçen bir çiftçinin fark etmesi sonucu olay yerine Ahmetli Jandarma ekipleri ve jandarma olay yeri inceleme ekipleri inceleme için gitti. Yapılan incelemelerde 20 yaşındaki Ümit Zangal, 23 yaşındaki Serkan Zangal, 22 yaşındaki Muharrem Zengin ve 25 yaşındaki Neşet Dalgın’ın hayatlarını kaybettiği belirlendi.

Jandarma ekipleri bölgede büyük çaplı araştırma yaparken yakın arkadaş olduğu bilinen 4 gencin cenazeleri Turgutlu Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olay yerinde tek kırma diye bilinen bir adet tüfek bulunduğu iddia edilirken Turgutlu Cumhuriyet Başsavcılığı ile Ahmetli İlçe Jandarma ekipleri soruşturma ağını genişletti.

Aileler ve yakınları sinir krizi geçirdi

Cinayet haberini alıp olay yerine gelen gençlerin aile ve yakınları acı haberi öğrendikten sonra sinir krizi geçirdi. Gençlerin yakınları aldıkları haber karşısında şoka uğrarken gözyaşlarına hakim olamadılar ve feryat ettiler.

Ölenlerden biri Trabzonspor’da oynayan futbolcunun yeğeniydi

Olayda hayatını kaybedenlerden biri olan 22 yaşındaki Muharrem Zengin’in bir dönem Trabzonspor’da da forma giyen ve aslen Ahmetlili olan Mehmet Zengin’in yeğeni olduğu öğrenildi.