Mart 2021 Aylık Burç Yorumları.. Bu Ay Hangi Burcu Neler Bekliyor?

Mart 2021 burç yorumlarınız neler söylüyor? burcununsozlugu.com web sitesinin deneyimli astroloğuMart ayı burç yorumlarınızı yazdı. Bu ay hangi burcu neler bekliyor? Bu ay hangi burçlar için ay iyi geçecek? Mart ayı burç yorumlarına göre hangi burç nasıl davranmalı ve nelere dikkat etmeli? Terazi burcu Mart ayı burç yorumu ne söylüyor? Yengeç burcunu Mart ayında neler bekliyor? Yükselen burcunuza göz atmayı da unutmayın. Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Başak, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları ayınız nasıl geçecek?  İşte Mart 2021 burç yorumlarınız…

KOÇ ve YÜKSELEN KOÇLAR

Bu ay yaşadığınız olumsuzluklara karşı adil değerlendirmelerde bulunacak ve kendiniz için en doğru kararları alarak hareket edeceksiniz. İnsanların ne düşündüğünü bir yana bırakacak kendi yaşadıklarınızın artı ve eksilerinin hesabını yaparak kararlarınızı hayata geçireceksiniz. İş hayatınızda oldukça yükselecek birçok sürpriz teklif alacaksınız. Maddi konularda hiç beklemediğiniz insanlardan destek görerek bu alanlarda da önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. 13 Mart’ta Balık burcunda yeniay gerçekleşecek. Yeniay enerjisi özel yaşamınızla ilgili konularda bazı gerginliklere sebep olabilir. Kararlı tavrınızı korumalı eş ya da sevgilinizin sizi aşağılar tarzda davranışlarına sessiz kalmamalısınız. Siz kararlı davranın ne yaparsa yapsın tartışmayın saygıyı yitiren taraf siz olmamalısınız. 28 Mart’ta Terazi burcunda bir dolunay var. Dolunay enerjisi ile sizin de enerjiniz yükselecek. Yine bu dönemde kişisel ve ruhsal arınma için aktivitelerde bulunabilirsiniz.

BOĞA ve YÜKSELEN BOĞALAR

Gökyüzü bu ay işinizle ilgili konularda disiplinli çalışmalarınızın mükafatını alacağınızı müjdeliyor. Size güvenen insanlarla birlikte hareket etmeye devam etmelisiniz. 13 Mart’ta Balık burcunda yeniay gerçekleşecek. Yeniay enerjisi ile sorumluluk almaktan korkmamalısınız. İş hayatınızda kral ve kraliçeliğiniz ilan edilebilir. Devir sizin devriniz. Çalışın, üretin, emek verin kazanın. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin yaptığı haksızlıkların farkına vararak özverili bir şekilde hareket etmesi kendisini geliştirmesi ve samimiyeti ile size yaklaşımı ilişkinizde ki sorunları aşmanıza yardımcı olacaktır. Ay boyunca iletişime önem vermeli iş ve özel yaşamınızla ilgili hemen her konuda fikirlerinizi net bir şekilde ifade ederek hareket etmelisiniz. 28 Mart’ta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek. Dolunay kendinizi çok daha güçlü huzurlu ve sağlıklı hissetmenize katkıda bulunacak. Özel yaşamınızla ilgili konularda ise ani gelişmeler yaşanabilir eşinizden kaynaklanan hukuksal sorunlar ev hayatınızı derinden etkileyebilir ve sorunlu bir beraberliğin sonunu getirebilir.

İKİZLER ve YÜKSELEN İKİZLER

Gökyüzü Mart ayını ruhunuzda yükselen şahane bir enerji ile karşıladığınızı müjdeliyor. İçsel huzuru yakalayabilmiş olmanın verdiği enerji sizi yaşamınızın her alanında güçlü kılacak ve sahip olduğunuz yeteneklerin hakkını vererek hareket etmenizi sağlayacak. Ayın ilk günlerinde iş hayatınızda keyifli gelişmeler ve değişimler yaşayabilirsiniz. Terfi, zam ya da yeni bir görev gibi. Yeni insanlar yeni ortamlar şansınızı arttıracak. 13 Mart’ta Balık burcunda yeniay gerçekleşecek. Yeniay enerjisi ile özel yaşamınızda kendinizi ifade etmekte zorlanabilir, eş ya da sevgilinizin baskıcı tavırlarına karşı kendinizi yeterince iyi müdafaa edemeyebilir tartışmalarda suçlanan ve kırılan taraf siz olabilirsiniz. İş hayatınızda da bu dönemde başlatacağınız girişim ve projeler uzun vadeli olacak kazancınızda ise önemli bir artış sizleri memnun edecektir. 28 Mart’ta Terazi burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Dolunayın etkisiyle özel yaşamınızda bekar İkizler sürpriz gelişmeler yaşayabilir. Geçmişte başkalarının sebep olduğu olaylar yüzünden yaşayamadığınız bir ilişkiye tekrar başlayabilir bu kez mutluluğu yakalayabilirsiniz.

YENGEÇ ve YÜKSELEN YENGEÇLER

Ay sizler için biraz stresli başlıyor. İş ve özel yaşamınızda başkalarının etkisi altında kalmadan sezgilerinizle hareket etmeli ani çıkışlar sergilemeden birlikte çalıştığınız insanları anlamaya çalışarak özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle inatlaşmalara girmeden hareket etmelisiniz. 13 Mart’ta Balık burcunda yeniay gerçekleşecek. Yeniay enerjisi tartışmalar konusunda uyarıyor sizleri. Ben merkezli hareket eder inatçı tavırlar içine girer ve karşınızda ki insanlara söz hakkı tanımadan hareket ederseniz iş ve özel yaşamınızda bitişler yaşayabilir kendi kendinizi oldukça zor bir durumun içine sokabilirsiniz. 28 Mart’taki Terazi burcunda bir dolunay var. Dolunay enerjisi sağlığınızla ilgili gelişmelere işaret ediyor. Bu etki olumlu da olabilir aniden ortaya çıkan bir rahatsızlığın habercisi de olabilir. Ay boyunca sağlığınıza özen göstermeli yine bu tarihlerde araç kullanırken de dikkatli olmalısınız. Özel yaşamınızda bekar Yengeç’ler ilgi duyup ilgi gördüğünüz halde her iki tarafta duygularını ifade etmekten çekiniyor ve kaçıyorsa bu günler duygularınızı açıklamak için oldukça uygun.

ASLAN ve YÜKSELEN ASLANLAR

Bu aya damgasını sağlığınız vurabilir bu konuda dikkatli olmalısınız. Uzun zamandır ağrı çektiğiniz baş diş ve bağırsak sistemi ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmalı robot olmadığınızı hatırlayıp etten kemikten olduğunuzu unutmamalısınız. Kısacası bedeninizi dinlendirin. Duygusal konularda ise oldukça keyifli gelişmeler yaşayacak sevginin gücünün nelere kadir olduğunu deneyimleyecek gelişecek kendi içsel zincirlerinizi kırabileceksiniz. 13 Mart’ta Balık burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Yaşamınıza ait her şeyi daha ciddiye alarak hareket edeceksiniz. İş hayatınızda ise güçlü insanlardan gelecek teklif ve iş birlikleri ile karşılaşabilirsiniz. Maddi anlamda güzel gelişmeler sizleri bu anlamda da güçlendirecek. 28 Mart’ta ise Terazi burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay enerjisi enerjinizi yükseltirken sağlık problemlerinizi aşmanıza da yardımcı olacak. Özel yaşamınızda barışmalar duygusal bağın güçlenmesi ile ilişkilerin kalıcı ve sevgi dolu temelini atabilirsiniz.

BAŞAK ve YÜKSELEN BAŞAKLAR

Mart ayında iş ve özel yaşamınızda şans sizden yana, yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Hem iş hem de özel yaşamınızda doğru insanlarla buluşabilmenin tüm güzellikleri sizleri kuşatıyor adeta. Değişim enerjisi yaşamınızın her alanında kendini gösterirken buna ayak uydurmalısınız. Bu süre içinde önemli talep ve arzularınızı gündeme getirmeli ve mücadele etmekten korkmamalısınız. 13 Mart’ta Balık burcunda yeniay gerçekleşecek. Yeniay enerjisi iş hayatınızda beklemediğiniz gelişmeler yaşanmasına görev değişikliği ve yeniden yapılanmalara sebep olabilir. Ortaklıklar iş birlikleri ve yeni katılan insanlar sizi şu anda bulunduğunuz konumdan daha ileriye taşıyacak. Aile bireylerinin sağlık problemlerin olumlu yönde son bulması ile rahat bir nefes alabilir ve birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. 28 Mart’ta ise Terazi burcunda bir dolunay var. Dolunay enerjisi ile diyet ya da spora başlayabilir takip eden 10 gün boyunca sağlıkla fazlalıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Hayatınızda değiştirmek istediklerinizi bir bir değiştirmek için gerekli gücü ve desteği bulabileceksiniz.

TERAZİ ve YÜKSELEN TERAZİLER

Bu ay yeni bir yere taşınabilir, evinizde değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrılık ve barışmaların getirdiği yer değişimlerini deneyimleyebilirsiniz. İşinizle ilgili ise kontrollü davranmalı tatlı sözlere itimat ederek bulunduğunuz konumu yok sayarak hareket etmemelisiniz. Bu günlerde ortaklığı olan Terazi’ler iş anlaşmaları yaparken ayrıntılara önem verin ve ortağınızla güven duygunuzu pekiştirerek kararlar alın. Aksi halde her ikinizde zarar görebilirsiniz. 13 Mart’ta Balık burcunda yeniay gerçekleşecek. Yeniay enerjisi ile duygusal olarak içinize kapanabilir, karamsar bir ruh hali içinde olup sevdiğiniz insanlarla iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Özellikle bekar Terazi’ler bu haliniz size ilgi duyan insanın sizden uzaklaşmasına bir ilişkinin başlamadan bitmesine sebep olabilir. 28 Mart’ta Terazi burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ise manevi yönünüzü geliştirirken maddi konularda da alacaklarınızı tahsil yönünde sürpriz gelişmeler yaşanacağına işaret ediyor.

AKREP ve YÜKSELEN AKREPLER

Ayın başlangıcında kendinizi hemen her konuda baskı altında tutuluyor gibi hissedebilir ev ve iş hayatınızda buna bağlı problemler yaşayabilirsiniz. Hayatınızı yönetmeye kalkan sınırlarınızı aşan herkes kendine gelmeli! Gelmeli diyorum çünkü sabrınız kalmadı. Bu yaşam benim kimse bana patronluk taslayamaz düşüncesi ile siz bu insanlara gerekli cevabı vereceksiniz. 13 Mart’ta Balık burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Yeniay enerjisi sizleri finansal konularda yaşanacak gecikmelere karşı dikkatli olmanız için uyarıyor. Fevri ve aceleci davranışlar sadece zararınıza olacak ve iyi iş ilişkilerinizi derinden sarsacaktır. 28 Mart’ta ise Terazi burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunay enerjisi ile, özel yaşamınızda eşinizin sizi yok sayması kendi bildiğini okuması ev hayatınızı zindana çevirmek için elinden geleni yapması sonunda çileden çıkmanıza ve size yaşattıklarına öfkeyle cevap vermenize sebep olabilir. Bekar Akrepler cinsel arzu ve istekleriniz son derece yoğun olduğu tutku ve heyecanın yoğun olduğu beraberlikler yaşayabilirsiniz.

YAY ve YÜKSELEN YAYLAR

Mart ayı başında gökyüzü güven duygusunun sizin için önem kazanacağına işaret ediyor. Yaşamınızın her alanında güvenmek ve güvenilmek isteyeceksiniz. İşinizle ilgili güvence özel yaşamınızla ilgili güvence bu duygu ilk birkaç gün sizleri yorsa da ilerleyen günlerle birlikte sağlıklı doğru ve uzun vadede geçerliliğini koruyacak kararlar almanızı sağlayacaktır. 13 Mart’ta Balık burcunda yeniay gerçekleşecek. Yeniay enerjisi sizleri iş ve özel yaşamınızda adeta aydınlatacak birçok insanın ilgi odağı olmanızı sağlayacak. Adeta yaşadığınız zorluklardan sonra yeniden doğduğunuzu hissedeceksiniz. Bu enerjileri doğru kullanın, hedeflerinizi yüksek tutun ve çalışmaktan korkmayın her fırsat bir yenisini daha getirecek. 28 Mart’ta ise Terazi burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunay ile dua, meditasyon, kişisel gelişim gibi konulara yönelebilir bu alanlarda hem kendinize hem başkalarına faydalı olabilirsiniz.

OĞLAK ve YÜKSELEN OĞLAKLAR

Ay’ın ilk 10 günü iş ve özel yaşamınızda risk taşıyan konulardan uzak durmalısınız. Özellikle finansal anlamda olayları ayrıntıları ile incelemeli gelip gelmeyeceğinden emin olmadığınız kazançlara güvenerek harcamalarda girişimlerde bulunmamalısınız. 13 Mart’ta Balık burcunda yeniay gerçekleşecek. Yeniay enerjisi duygusal konularda dikkatli olmanız karamsar davranışlar içinde eş ya da sevgilinizle tartışmalardan uzak durmanız için uyarıyor sizleri. Sözlerinizi kontrol altına alın. Kurşundan ağır kelimelerle yürekleri yıkabilir ve size tüm kalbi ile bağlı eş ya da sevgilinizi bu yüzden kaybedebilirsiniz. Bunun bilinci içinde hareket edip etmeme tercihine sahipsiniz. Ayın ikinci yarısı iş hayatınızda önemli gelişmeler söz konusu yeni bir yerde başlangıç yapabilir, taşınabilir, yeni bir mülk edinebilirsiniz. 28 Mart’ta ise Terazi burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunay enerjisi ile iç dünyanıza yönelecek, kendinize adilce yaklaşıp kişisel gelişiminiz yönünde çaba harcayıp karşılığını da fazlası ile alacaksınız.

KOVA ve YÜKSELEN KOVALAR

Bu ay iç dünyanıza dönüp rotanızı belirlemeniz için yapacaklarınızı planlamaya yönelebilirsiniz. Az konuşup çok dinleyecek ve kararlarınızı uygulayacağınız zamanı belirleyeceksiniz. Geçmişte kalan size maddi manevi zararı dokunan sevgilinizle ilgili haberler alabilirsiniz. Size yaşattıklarının aynısı yaşadığını öğrenince şaşırabilir ve ilahi adaletin hiçbir zaman haksızlığı adil görmediğini deneyimlemenin şaşkınlığını yaşayabilirsiniz. 13 Mart’ta Balık burcunda yeniay gerçekleşecek. Yeniay enerjisi ile birlikte iş hayatınızda proje düşünce ve isteklerinizi sunabilir olumlu cevaplar, gelişmeler, tekliflerle kısa zamanda fazlasıyla yol alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise yakınınızda bulunan bir elemanınız, birlikte çalıştığınız bir insanın duygusal yaklaşımlarını karşılıksız bırakmadan bir ilişkiye adım atabilirsiniz. 28 Mart’ta ise Terazi burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunay enerjisi duygusal olarak öfke patlamaları yaşamanıza ve yakın çevrenizde bulunan insanları kırmanıza aile ve kardeşlerinizle problemler yaşamanıza sebep olabilir.

BALIK ve YÜKSELEN BALIKLAR

Mart ayı kariyerinizle ilgili sorunlarla başlıyor. Otorite konumundaki insanlarla ilişkileriniz özellikle önem kazanıyor. Sorumluluklarınızı yerine getirmede zorlanabilir, çalışma arkadaşlarınızla sen ben çekişmesi yaşayarak gecikmeler yaşayabilirsiniz. Sakın yılmayın ve mücadele edin bu dönemde yeteneklerinizi ortaya koymalı engellerin sizi başarıya giden yoldan çevirmesine izin vermeden hareket etmelisiniz. Yaşamı sorumluluklarınızı isteklerinizi ciddiye alın ve ciddiyetle hareket edin. 13 Mart’ta′ Balık burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Yeniay enerjisi sizleri rahatlatacak. Duygusal davranışlarınızı bir tarafa bırakarak gerçekçi davranacaksınız. Sorunların üstesinden gelebilecek, yeni başlangıçlar ve ilişkilerinizi iyileştirebilme imkanını elde edebileceksiniz. 28 Mart’ta ise Terazi burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunay ruhunuzu güçlendirmeniz için dua meditasyon ve ibadet etmek için fırsattır sizler için. Bu günlerde dikkatli olmalı kayıp ve hırsızlıklara karşı güvenliğinizi arttırmalısınız.